Czy jest możliwość zajścia w ciąże?

clari93

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam. W lutym po 7 dniowej przerwie zaczęłam brać kolejny blister tak jak było napisane na ulotce - 8 dnia. Lecz wzięłam je po godzinie 23 na wieczór (8 dnia) i teraz nie jestem pewna, czy zrobiłam dobrze, i czy stosunek który odbył się 4 dnia po tym mógł doprowadzić do ciąży. Proszę was o odpowiedź
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Stosunek i seks jest właśnie po to, aby zajść w ciążę. Zatem, tak, jest takie prawdopodobieństwo bez względu na stosowane metody antykoncepcyjne.
 

clari93

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Blissful napisał:
Clari, podstawowe pytanie - o której powinnaś przyjąc pierwszą tabletke z blisterka?
W tamtym roku przyjmowałam te same tabletki anty , przez 3 miesiące , i 8 dnia brałam tabletke o 21 lub troszkę później.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Te dwie godziny na pewno nie miały żadnego wpływu. Teoretycznie można sie spóźnić z przyjęciem tabletki do 12 godz
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Nie ma co się stresować :)
ale jak już bardzo chcesz wiedzieć: śmigaj do apteki po test. Choć osobiście poczekałabym troszkę, w spokoju - nie w nerwach :)
 

clari93

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Malaru napisał:
Nie ma co się stresować :)
ale jak już bardzo chcesz wiedzieć: śmigaj do apteki po test. Choć osobiście poczekałabym troszkę, w spokoju - nie w nerwach :)
Mam taką nadzieje :/ jutro robie z rana test, na myśl o 2 kreskach robi mi się gorąco :(
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Clari, tylko, że ja się nie pytam o zeszły rok. Pytam się o to co jest teraz od jakiego czasu je bierzesz i w jakiej godzinie przyjmujesz tabletki.'

Ciąża nie powinna Ci "zagrażać" ale nigdy nie wiadomo.
 

clari93

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Blissful napisał:
Clari, tylko, że ja się nie pytam o zeszły rok. Pytam się o to co jest teraz od jakiego czasu je bierzesz i w jakiej godzinie przyjmujesz tabletki.'

Ciąża nie powinna Ci "zagrażać" ale nigdy nie wiadomo.
no więc tabletki zaczęłam brać w styczniu i brałam je o godzinie 23. Dzisiaj rano zrobiłam test, i wyszła jedna kreseczka :) no ale test nie daje 100% pewnosci.. :p
 
Do góry