kosmetyki na cellulit

sabka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
HEj, czy możecie polecić jakieś domowe maski na cellulit? Albo niezbyt drogie kosmetyki?:) Używałyście może tych z lirene pomarańczowych? Co o nich na przykład sądzicie?
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Chyba Ci się działy pomyliły.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Na celluit, to możesz nawet te tańsze, bo gorsze nie są, ale to tylko taki mini dodatek, który ma najmniejszy udział. ;)
Jeśli tylko o to Ci chodziło, a nie o to, co sprawi, że on zniknie, to moja odpowiedź na tyle. Mam nadzieję, że masz świadomość potrzeby jakichkolwiek ćwiczeń aby zmniejszyć widoczność, bo wiele osób ma celluit, ale nie u wszystkich po prostu widać.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Dieta,Ćwiczenia ... mówiąc ,krótko rusz tyłek to celulitu nie będzie :sleep:
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Zrezygnuj z fastfood'ów ;) i biegaj :D
Wierząc w magię kosmetyków niczego nie osiągniesz.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Woda zamiast chemicznych i słodkich napojów (najlepiej źródlana nie mineralna zwróć na to uwagę na etykietkach jest wszystko napisane), rezygnacja z fast foodow.
Kosmetyki, ja uzywałam tych z Lirene i z Eveline a także z Ziai.
Tutaj nie chodzi nawet o sam ich skład i jakies super inne działanie, a o codzienny regularny masaż ciała który dobroczynnie na nas wpływa i poprawia krążenie :)
Do kąpieli/pod prysznic, polecam gąbke z Rossmana Syrena (antycellulitowa) :D Szorstka ale na prawde jak pod prysznicem będziesz nią masować partie z z cellulitem - POMAGA!

I oczywiście ruch! Do pracy/szkoły na piechotkę nie autobusem, może jakiś rower, basen jest świetny :)
Po prostu zmiana trybu życia na zdrowszy :)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Bieganie,basen lepszy,aczkolwiek najlepiej wybrać to co się lubi robić a nie zmuszać się na siłe ;D
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
W hotelu Niebieskim w Vanilla Spa jest znakomity masaż "Wyrzeźbione ciało", który pozwoli rozwiązań wiele problemów z nią, gdyż jest on kompleksowy: "Rytuał wyszczuplający, antycellulitowy, a przede wszystkim modelujący sylwetkę. Dzięki zastosowaniu specjalnego masażu modelującego pomaga zredukować tkankę tłuszczową, poprawia mikrokrążenie oraz usuwa nadmiar wody z tkanek." Warto znaleźc chwilę dla siebie i zrobić coś dla swego ciała :)
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wszystko brzmi tak zachęcająco, że nic nie pozostaje tylko wybrać się tam. W Krakowie zawsze się dużo dzieje. Tu widać, że kobiety dbają o siebie. Warto zatem spróbować takich czarodziejskich tricków prost ze wspaniałego Vanilla Spa :)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Się łatwo mówi "rusz tyłek a cellulitu nie będzie" Ja ruszam od dłuższego czasu a ciągle jeszcze mam. Od niedawna walczę jeszcze detocellem slim effect mam nadzieję, że wspomoze. Za szybko by o efektach mówić. Stosuję też pilingi z kawy, szorują jak papier ścierny a skóra fajna po takim pilingu, nawet jak na mój cellu-gigant.
 

Olga301

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie spotkałam lepszego kosmetyku, który zmniejsza, lub likwiduje cellulit / w zalężności od wielkości problemu / niż kuracja antycellulitowo- wyszczuplajaca DERMIKI. Trwa 2 tygodnie.
Rano i wieczorem wsmarowujemy hydrożel i efekt jest naprawdę niezwykły.
Kosztuje około 80 zł. / Ale poszperajcie w internecie, może znajdziecie taniej /
Wszystkie balsamy i żele niech się chowają ze wstydu , a pieniędzu nie szkoda, bo efekt widoczny :tongue: 20130723_0002001.JPG
 
L

libelule

Guest
Ja nie używałam żadnych kosmetyków poza naturalnymi masażami z kawy, które notabene bardzo pomagają. Inna pomocna rzecz to Detocell Slim (tabletki ziołowe) no i oczywiście dużu ruchu i zdrowa dieta :)
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
Mam fajne info - w Profemedzie na Jerozolimskich w Wawie są teraz urodzinowe promocje na zabiegi antycellulitowe np. venus legacy, proshock. Można wykonać te zabiegi za połowę ceny, więc jakby ktoś chciał sprawdzić działanie, to się opłaca. A miejsce bardzo dobre, mają super sprzęt - istnieją w sumie rok, więc jeszcze nówki sztuki
 

Szymka82

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dziewczyny kosmetyki nie działają. Jeśli macie problem z cellulitem, czy ze starzeniem się skóry, polecam zabiegi Venus Freeze w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi wykonują dwie przemiłe Panie - Kasia i Gosia, a całość kosztuje tylko 249 zł, więc znacznie mniej niż u konkurencji.
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Polecam ruch, tak jak dziewczyny wyżej. Solidna dawka ćwiczeń powinna zniwelować problem. A w przypadku, gdy efekt jest niezadowalający, spróbowałabym zabiegu. Aczkolwiek myślę, że ćwiczenia w zupełności wystarczą. :)
 

fivanna

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja od lat stosuję peeling kawowy, kofeina w nim zawarta w teorii ma pobudzać krążenie, czy działa to ciężko jednoznacznie stwierdzić, jednak sam peeling ładnie wygładza moją skórę, także ewentualną redukcję cellulitu traktuję jako dodatkowe działanie.
 
Do góry