Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki program do fakturowania ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 272 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 08:10

Gdzie mógłbym znaleźć dobry i sprawdzony program do fakturowania? Najchętniej za darmo. Mam niewielką firmę, wystawiam kilka faktur miesięcznie, więc szukam czegoś nieskomplikowanego. Może znacie stronę, gdzie mógłbym o czymś taki poczytać. Liczba wystawianych faktur to od 5-8/msc 

• 0

#2 Max

Max

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 09:09

Fakturownia.pl - do 3 faktur miesięcznie bezpłatnie

iFirma.pl - darmowe konto i faktury bez limitu, aczkolwiek okrojona lista funkcji (są również płatne pakiety)

Te dwie znam, są w sieci dość długo, mają sporo klientów. Poza nimi jest jeszcze inFakt, ale niestety tylko w wersji płatnej. Reszty firm, z pierwszej strony Google pod frazą "faktura online" nie kojarzę.

• 0

#3 Jacek23

Jacek23

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 258 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:08

Chłopie jak ty chcesz kilka faktur w miesiącu wystawić to najlepiej nada się do tego arkusz kalkulacyjny lub notatnik. Bez kosztów z własnym układem możesz spokojnie dać sobie radę

• 0

#4 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 303 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 17:29

Tak jak pisze max jest sporo programów do fakturowania, w wyszukiwarce znajdziesz. Na dobrym poziomie stoi rafsoft. W dość przemyślany i czytelny sposób utworzony interfejs. Dzięki programowi zrezygnowałam z usług księgowej, która kasowała mnie 200pln/msc, tutaj jednorazowo 80pln więc uważam, że jest dobrze. Oferują na stronie możliwość przetestowania bezpłatnego.

• 0

#5 Peach

Peach

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 07:52

Tak jak pisze max jest sporo programów do fakturowania, w wyszukiwarce znajdziesz. Na dobrym poziomie stoi rafsoft. 

Ja też mogę podpisać się pod programem (chociaż nie znam innych). Jako jeden z nielicznych oferował: -korzystanie online z wielu pc, -integracje z allegro, -własną konfigurację w układ faktury. Jak dla mnie program spisuje się w sposób dobry. Zostały wyciągnięte wnioski z wcześniejszych wersji i generalnie mogę polecić 

• 0

#6 Master557

Master557

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 12:48

Ja korzystam z opragromowanie BIS Format z Wrocławia i mogę śmiało polecić.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 08:48

Z taką ilością faktur to odpowiedni szablon w jakimkolwiek programie typu office. Jeżeli chcesz to możesz przetestować szybkafaktura. Przez 45 dni za darmo, a potem od Ciebie zależy, ale nie jest drogi.

Użytkownik robson12 edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 08:48

• 0

#8 Martusia35

Martusia35

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 13 kwiecień 2013 - 15:19

Tak jak pisał robson12 moge polecić http://www.szybkafaktura.pl/. Za darmo możesz wypróbować przez 45 dni a potem pakiet podstawowy (mnie wystarcza do kilku już lat) wychodzi około 10 zł miesięcznie.

• 0

#9 SzklanaDama

SzklanaDama

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2715 postów

Napisano 13 kwiecień 2013 - 16:05

Hmm... najprostsze rozwiązania są najlepsze. Albo pakiet Office albo na rynku dostępne są też tanie programy do fakturowania. Za ok. 35zł można mieć Profit w zwykym sklepie, który jest bardzo łatwy w obsłudze.

• 0

#10 Master557

Master557

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 13 kwiecień 2013 - 16:28

Przed zakupem warto sprawdzić, czy dany program będzie dalej rozwijany i czy co roku pojawiają się aktualizacje.

• 0

#11 Guest_mmamba88_*

Guest_mmamba88_*
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 20:56

Trzeba było założyć ankietę na webankieta.pl (oferują darmowe ankiety) na przykład i zapytać kto z jakiej korzysta :), im więcej głosów tym prawdopodobnie lepsza oferta za tym idzie.  :123:

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 08:50

Przed zakupem warto sprawdzić, czy dany program będzie dalej rozwijany i czy co roku pojawiają się aktualizacje.

A jak chcesz sprawdzić, czy dany program będzie rozwijany?

Platformy online są lepsze także dlatego, że nie przejmujesz się aktualizacjami.

• 0

#13 marek0

marek0

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 12:51

zgadzam się z przedmówcą. platformy online są lepsze. serwery padają naprawdę mało kiedy, a komputer popsuć się może w każdej chwili. ja korzystam z szybkiej faktury, serwery jeszcze nigdy nie padly, a sam program jest  bardzo funkcjonalny, polecam :)

• 0

#14 maksyma

maksyma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 12 maj 2013 - 13:40

zgadzam się z przedmówcą. platformy online są lepsze. serwery padają naprawdę mało kiedy, a komputer popsuć się może w każdej chwili. ja korzystam z szybkiej faktury, serwery jeszcze nigdy nie padly, a sam program jest  bardzo funkcjonalny, polecam :)

Wydaje mi się, że warto korzystać z firm, które dają możliwość księgowania online. Masz w ten sposób tanią usługę, bez kupowania konkretnego oprogramowania. To dobry pomysł, prawda? Zresztą korzystanie akurat z takiego rodzaju księgowości jest bardzo modne - firmy coraz częściej się przesiadają na takie zasady. Szczególnie sprawdza się to w małych firmach.

• 0

#15 Guest_mmamba88_*

Guest_mmamba88_*
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 17:02

Tak jak ktoś pisał już wyżej szybkafaktura.pl ja również od bardzo długiego czasu korzystam, program jest przejrzysty, prosty w obsłudze, dla osób fizycznych i firm :) Znajdziecie ich też na facebooku ;), ja polecam :) 

• 0

#16 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 16:50

Tak jak ktoś pisał już wyżej szybkafaktura.pl ja również od bardzo długiego czasu korzystam, program jest przejrzysty, prosty w obsłudze, dla osób fizycznych i firm :) Znajdziecie ich też na facebooku ;), ja polecam :)

też używamy w firmie szybkiej faktury, całkiem fajna, potwierdzam, że bardzo prosta w obsłudze, można by rzec intuicyjna

• 0

#17 orionn

orionn

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 30 maj 2013 - 21:27

też używamy w firmie szybkiej faktury, całkiem fajna, potwierdzam, że bardzo prosta w obsłudze, można by rzec intuicyjna

A ja nie znałem tej strony jeszcze. Może skorzystam, skoro tak chwalicie

• 0

#18 Uniek

Uniek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 19:06

Ja mam na kompie Programer Faktura - bez reklam, bez kasy, wszystko jest. Mam jeszcze Fajna Faktura - ale tego rzadziej używam.

• 0

#19 Guest_mmamba88_*

Guest_mmamba88_*
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 18:32

A ja nie znałem tej strony jeszcze. Może skorzystam, skoro tak chwalicie

Pochwały nie są bezpodstawne :), z mężem z szybkafaktura jesteśmy bardzo zadowoleni :), a nasza firma jest dość spora :). Nie ma obaw, na pewno Ci się spodoba :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Guest_rabunia89_*

Guest_rabunia89_*
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 16:53

Taskbeat możesz mieć przez 30 dni za darmo. Jest to program nie tylko do fakturowania, ale także do zarządzania całą firmą. Wypróbuj sobie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0