Jaki program do fakturowania ?

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Gdzie mógłbym znaleźć dobry i sprawdzony program do fakturowania? Najchętniej za darmo. Mam niewielką firmę, wystawiam kilka faktur miesięcznie, więc szukam czegoś nieskomplikowanego. Może znacie stronę, gdzie mógłbym o czymś taki poczytać. Liczba wystawianych faktur to od 5-8/msc
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Fakturownia.pl - do 3 faktur miesięcznie bezpłatnie
iFirma.pl - darmowe konto i faktury bez limitu, aczkolwiek okrojona lista funkcji (są również płatne pakiety)

Te dwie znam, są w sieci dość długo, mają sporo klientów. Poza nimi jest jeszcze inFakt, ale niestety tylko w wersji płatnej. Reszty firm, z pierwszej strony Google pod frazą "faktura online" nie kojarzę.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Chłopie jak ty chcesz kilka faktur w miesiącu wystawić to najlepiej nada się do tego arkusz kalkulacyjny lub notatnik. Bez kosztów z własnym układem możesz spokojnie dać sobie radę
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Tak jak pisze max jest sporo programów do fakturowania, w wyszukiwarce znajdziesz. Na dobrym poziomie stoi rafsoft. W dość przemyślany i czytelny sposób utworzony interfejs. Dzięki programowi zrezygnowałam z usług księgowej, która kasowała mnie 200pln/msc, tutaj jednorazowo 80pln więc uważam, że jest dobrze. Oferują na stronie możliwość przetestowania bezpłatnego.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
ilkas napisał:
Tak jak pisze max jest sporo programów do fakturowania, w wyszukiwarce znajdziesz. Na dobrym poziomie stoi rafsoft.
Ja też mogę podpisać się pod programem (chociaż nie znam innych). Jako jeden z nielicznych oferował: -korzystanie online z wielu pc, -integracje z allegro, -własną konfigurację w układ faktury. Jak dla mnie program spisuje się w sposób dobry. Zostały wyciągnięte wnioski z wcześniejszych wersji i generalnie mogę polecić
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Ja korzystam z opragromowanie BIS Format z Wrocławia i mogę śmiało polecić.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Z taką ilością faktur to odpowiedni szablon w jakimkolwiek programie typu office. Jeżeli chcesz to możesz przetestować szybkafaktura. Przez 45 dni za darmo, a potem od Ciebie zależy, ale nie jest drogi.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Hmm... najprostsze rozwiązania są najlepsze. Albo pakiet Office albo na rynku dostępne są też tanie programy do fakturowania. Za ok. 35zł można mieć Profit w zwykym sklepie, który jest bardzo łatwy w obsłudze.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Przed zakupem warto sprawdzić, czy dany program będzie dalej rozwijany i czy co roku pojawiają się aktualizacje.
 
M

mmamba88

Guest
Trzeba było założyć ankietę na webankieta.pl (oferują darmowe ankiety) na przykład i zapytać kto z jakiej korzysta :), im więcej głosów tym prawdopodobnie lepsza oferta za tym idzie. :123:
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Master557 napisał:
Przed zakupem warto sprawdzić, czy dany program będzie dalej rozwijany i czy co roku pojawiają się aktualizacje.
A jak chcesz sprawdzić, czy dany program będzie rozwijany?
Platformy online są lepsze także dlatego, że nie przejmujesz się aktualizacjami.
 

marek0

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
zgadzam się z przedmówcą. platformy online są lepsze. serwery padają naprawdę mało kiedy, a komputer popsuć się może w każdej chwili. ja korzystam z szybkiej faktury, serwery jeszcze nigdy nie padly, a sam program jest bardzo funkcjonalny, polecam :)
 

maksyma

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
marek0 napisał:
zgadzam się z przedmówcą. platformy online są lepsze. serwery padają naprawdę mało kiedy, a komputer popsuć się może w każdej chwili. ja korzystam z szybkiej faktury, serwery jeszcze nigdy nie padly, a sam program jest bardzo funkcjonalny, polecam :)
Wydaje mi się, że warto korzystać z firm, które dają możliwość księgowania online. Masz w ten sposób tanią usługę, bez kupowania konkretnego oprogramowania. To dobry pomysł, prawda? Zresztą korzystanie akurat z takiego rodzaju księgowości jest bardzo modne - firmy coraz częściej się przesiadają na takie zasady. Szczególnie sprawdza się to w małych firmach.
 
M

mmamba88

Guest
Tak jak ktoś pisał już wyżej szybkafaktura.pl ja również od bardzo długiego czasu korzystam, program jest przejrzysty, prosty w obsłudze, dla osób fizycznych i firm :) Znajdziecie ich też na facebooku ;), ja polecam :)
 
M

maalamy

Guest
mmamba88 napisał:
Tak jak ktoś pisał już wyżej szybkafaktura.pl ja również od bardzo długiego czasu korzystam, program jest przejrzysty, prosty w obsłudze, dla osób fizycznych i firm :) Znajdziecie ich też na facebooku ;), ja polecam :)
też używamy w firmie szybkiej faktury, całkiem fajna, potwierdzam, że bardzo prosta w obsłudze, można by rzec intuicyjna
 

orionn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
maalamy napisał:
też używamy w firmie szybkiej faktury, całkiem fajna, potwierdzam, że bardzo prosta w obsłudze, można by rzec intuicyjna
A ja nie znałem tej strony jeszcze. Może skorzystam, skoro tak chwalicie
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja mam na kompie Programer Faktura - bez reklam, bez kasy, wszystko jest. Mam jeszcze Fajna Faktura - ale tego rzadziej używam.
 
M

mmamba88

Guest
orionn napisał:
też używamy w firmie szybkiej faktury, całkiem fajna, potwierdzam, że bardzo prosta w obsłudze, można by rzec intuicyjna
A ja nie znałem tej strony jeszcze. Może skorzystam, skoro tak chwalicie
Pochwały nie są bezpodstawne :), z mężem z szybkafaktura jesteśmy bardzo zadowoleni :), a nasza firma jest dość spora :). Nie ma obaw, na pewno Ci się spodoba :)
 
R

rabunia89

Guest
Taskbeat możesz mieć przez 30 dni za darmo. Jest to program nie tylko do fakturowania, ale także do zarządzania całą firmą. Wypróbuj sobie.
 
Do góry