A6W - technika.

M

MacaN

Guest
No właśnie. Myslałem, czy nie zapytać się w swoim temacie, jednak po chwili namysłu stwierdziłem, że jeśli pojawi się odpowiedź, to przyda się ona każdemu.

Jak wiadomo A6W opiera się głównie na spięciach brzucha, ja mam ten problem, że na początku spięcia te wykonuję dobrze, góra pleców zasuwa do góry jak tylko się da, ale w 3 serii mam problem - ledwo unoszę górę pleców nad ziemię i nie czuję tej pompy, która jak miewam wyczuwalna być powinna. To samo mam przy nożycach - spięcie niby wykonuję, nożyce robię,ale podczas ich robienia nie czuję brzucha tylko czuję jak kręgosłup wygina mi się w łuk :)


Jakieś rady ? Nie chcę zmarnować 42 dni na nieefektowny trening.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Miałem taki sam problem na początku, tylko że nie tylko kręgosłup wyginał mi się i plecy w części lędźwiowej nie dotykały podłogi to jeszcze bolał mnie czasem kręgosłup. Musisz na początku wzmocnić prostowniki pleców. W jaki sposób? Napewno nie zaszkodzą skłony na stojąco jak i w pozycji siedzącej z lekkim przytrzymaniem skłonu (ze 3 sekundy), martwy ciąg też jest dobry na mięśnie pleców, jednak najbardziej skuteczne jest unoszenie tłuowia z opad na YT napewno znajdziesz jak nie wiesz jak się to robi.
Jeśłi nie wzmocnisz pleców weiderem niewiele wskórasz.
 
Do góry