Zlot 2013

Status
Zamknięty.
M

MacaN

Guest
No właśnie, były próby w 2011, 2012, wcześniejszych nie wiem, ale jest już na tyle późno, że można spróbować zebrać forumowiczów w tym samym miejscu i w tym samym czasie, czyli Ogólnopolski zlot użytkowników Forumowiska.


Co wy na to ? Mam wrażenie, że jest na to większa szansa, niż kiedykolwiek indziej ;) Jeśli chodzi o mnie, to jako, że wychodzę z inicjatywą spotkania dostosuję się do waszych propozycji, jednak na początek proponowałbym Polskie morze, ewentualnie centrum Polski - wszystko zależy od Was :)

Spotkajmy się !


// Jest to mój post numer 2900 - jeszcze jeden powód do spotkania :D
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Nad morzem, to niee, bo mam za daleko ;p Chyba, że ktoś z łódzkiego też by się wybierał : ]
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jak bym się nudziła to czemu nie.
Jednak nie morze - mam za daleko ...
Sugeruje raczej środek polski.
Łódź ,wa-wa w ostateczności.
Ustalcie datę - ja zobaczę.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Macan,
dzięki za wyjście z tak wspaniałą inicjatywą!

Wśród administracji chodzą słuchy i ploteczki o jakimś większym zlocie. W określonym czasie w określonym miejscu. Właśnie jedna z takich ploteczek uciekła. :)
Więcej informacji postaramy się podać bliżej wakacji. Póki co zostawiam ten temat do ewentualnej rozmowy na temat zlotu.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Chyba administracja Ci Macanie pomysł zaiwaniła. Więc nie masz prawo nic organizować i się spotkać z ludźmi. Pozwól tę zasługę organizacyjną im przypisać ;)
 
M

MacaN

Guest
W sumie, Fray myślałem, że Ty z nią wyjdziesz,ale widzę że zmieniliście taktykę, bo poprzednia nie działała, elegancko bo już się martwiłem, że odpuściliście ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
9macan5 napisał:
elegancko bo już się martwiłem, że odpuściliście
Nie, nie, skąd!
Tak jak pisałem wcześniej - rozmawiając z Maxem pojawił się nawet temat zlotu, jednak... jest masa ważniejszych spraw na głowie póki co. :)
Zlot bliżej wakacji. ^_^

Nikt nikomu nie zabrania przecież dyskutować o zlocie i już się wstępnie umawiać, dyskutować, spekulować, oraz wybierać najlepsze miejsca.
Jestem pełen podziwu i uznania dla autora tematu za zaangażowanie!
 
W

wiki9969

Guest
Thyme napisał:
Za stary na to jestem. Nie te czasy.
Ja też i nie widzę w tym problemu. :p
blackkeys napisał:
Nad morzem, to niee, bo mam za daleko ;p Chyba, że ktoś z łódzkiego też by się wybierał : ]
Ja jestem z łódzkiego i zastanawiam się czy się nie wybrać. :)

Niby takie spotkanie to dobry pomysł, ale z doświadczenia wiem, że ciężko jest cokolwiek zorganizować, tym bardziej że mamy tu do czynienia z większą grupą ludzi i z różnych zakątków Polski. Jeżeli uda Wam się je zorganizować to i ja postaram się dotrzeć. ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Fray napisał:
elegancko bo już się martwiłem, że odpuściliście
Nie, nie, skąd!
Tak jak pisałem wcześniej - rozmawiając z Maxem pojawił się nawet temat zlotu, jednak... jest masa ważniejszych spraw na głowie póki co. :)
Zlot bliżej wakacji. ^_^

Nikt nikomu nie zabrania przecież dyskutować o zlocie i już się wstępnie umawiać, dyskutować, spekulować, oraz wybierać najlepsze miejsca.
Jestem pełen podziwu i uznania dla autora tematu za zaangażowanie!
Nikt nikomu nie zabrania, ale o zorganizowanie zlotu przez użytkowników widzę nie ma już mowy. Tak to napisałeś - "jest masa ważniejszych spraw na głowie póki co. Zlot bliżej wakacji [i koniec kropka, nie spotkacie się]". Czyli jak zechcę sobie się spotkać z ludźmi z forum muszę prosić o pozwolenie, tak?

Wiki, wiek nie jest problemem raczej. Tak tylko tamtego posta napisałem. Aż mnie dziw łapie, że nie został usunięty, w ramach dyskretnego stalinizmu.
 
M

MacaN

Guest
Nie no, spokojnie :p Bo na zlot rękawice bokserskie będę musiał przywieźć ze sobą :D Może skupmy się bardziej na osobach chętnych i miejscu, które im odpowiada ?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Thyme napisał:
ale o zorganizowanie zlotu przez użytkowników widzę nie ma już mowy.
A co się teraz dzieje w tym temacie? :)
Byłem niesamowicie zaskoczony szybkością w jakiej pojawił się temat. Myśleliśmy, że taki temat się w ogóle nie pojawi i dlatego też postanowiliśmy dać info bliżej wakacji. Po całym tym remoncie i pracach przy forum. Bliżej wakacji również pojawi się nasz głos w tym temacie. W końcu chodzi o to, by pójść na kompromis i by każdy miał jak najlepszy dojazd, do miejsca o którym już teraz można się wstępnie umawiać i planować terminy.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
W sumie to róbcie, co chcecie. Trudno żebym się udzielał, skoro mnie to nie obchodzi. Kontynuujcie zatem.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Tak z ciekawości-co na takim zlocie się robi jak już wszyscy przyjadą?Chociaż ja nie sądzę, bo faktycznie za stara na to jestem.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Błagam tylko, żebyście mogli w lipcu *_* a jeśli w sierpniu to po woodzie :D


Fray, Ty żyjesz ! :D
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Też mnie właśnie zastanawia co robi się na takim zlocie. Ja na pewno nie przyjadę, gdyż jest to sprzeczne z moimi poglądami na ten temat. Jest to dla mnie coś w rodzaju zlotu fanów "M jak miłość" z całym szacunkiem dla organizatorów i uczestników forumowiskowego zlotu. Staram się nie mieszać życia realnego z internetowym, co nie oznacza, że nie mieszam internetowego z realnym, bo to inna sprawa. Chociaż z drugiej strony fajnie by było poznać osobiście znajomych po kablu.. Może mi się jeszcze odwidzi :)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Taka delikatna sugestia z mojej strony macan: napisz w pierwszym poście, że szukasz chętnych i nie życzysz sobie pojękiwań typu: tu nie mogę, tu daleko.
Ludzie przejeżdżają tysiące kilometrów, żeby się zobaczyć, a my się tu do granic naszego pięknego kraju jedynie ograniczamy :x.

Nie ma i nie będzie miejsca do którego wszyscy dali by dojechać, tak samo jak idealnej daty.

Najlepiej pewnie byłoby jakieś większe miasto ze względu na łatwość dojazdu, choć myślę, że najważniejsze to najpierw ustalić termin, a potem miejsce.
Jeśli chodzi o mnie, to w inny dzień jak sobota będzie mi się ciężko pojawić ^_^ Poza tym mam już trochę planów, tak jak każdy, więc to zależy od głosu większości czy dam radę czy nie.

Powodzenia "szeryfie" ^_^
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
sewanna napisał:
Chociaż ja nie sądzę, bo faktycznie za stara na to jestem.
Patrząc na metrykę to rzeczywiście stara baba ze mnie i powinnam w domu siedzieć, wnuki niańczyć ( których jeszcze nie mam) itp. Ale ogólnie to mój leciwy stan nie przeszkadza mi jeszcze w podróżach. W spotkaniach forumowych to może być całkiem inaczej. Cóż zawsze mogę się Waszymi dziećmi zająć, kiedy będziecie wesoło gaworzyć :)

A jest planowany zlot dla weteranów czy emerytów netowych ? Bardziej bym tam pasowała :)
 
M

MacaN

Guest
Liczę na to, że gdy administracja ustali termin i inne rzeczy, to będzie łatwiej. Może na razie po prostu wstępne deklaracje przyjazdu Jeśi duże miasto, to z tego co widzę - większości pasowałaby Warszawa. Mi to w zasadzie na rękę, pociągi jeżdżą w każdą stronę, więc...


grzechuu1990 napisał:
Chociaż z drugiej strony fajnie by było poznać osobiście znajomych po kablu
Otóż to :p Nie ma to nic wspólnego z m jak miłość czy innymi sprawami :D


Czarny Lokaj napisał:
Powodzenia "szeryfie"
Nie dziękuję ( żeby nie zapeszyć )



blackkeys napisał:
a jeśli w sierpniu to po woodzie
No lepiej, żeby nie kolidowało z przystaniem Woodstock ;-)


Ehh... Wiek tutaj raczej nie gra roli :p Co się robi ? " harmonogram" ( jeśli mogę tak to nazwać ) się ustali potem. Ja to widzę jako jakis grupowy wypad gdzieś, integracja, nocleg w jakimś schronisku ? No nie wiem, zobaczymy :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry