Bibliografia przedmiotu

LuaFanti

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Po oddaniu mojej pracy maturalenj z języka polskiego mojej polonistce w celu korekty otrzymałem od niej wskazówki dotyczące zamiaszczania w bibloigrafi przedmiotu takich opracowań i i innych vademecum licealisty.

Bibliografia przedmiotu:
Marzec A., Pietrzyk D., Rychlicki R., Inny świat [w.] Opracowania lektur i wierszy, Wydawnictwo Greg, Kraków 2008, s.362-370.
Poznański J., Zweiffel M., Medaliony [w.] Język polski. Wademekum licealisty, Wydawnictwo Skrypt, Warszawa 2007, s.191-192.
Poznański J., Zweiffel M., Ocalony [w.] Język polski. Wademekum licealisty, Wydawnictwo Skrypt, Warszawa 2007, s.197-198.

Powiedziała mi abym sprubował zamienić to na jakieś inne artukuły itp którymi moge sie oprzeć. Nie mam jednak pojęcia gdzie i jak szukać tego typu rzeczy. Za każda pomoc i radę będe wdzięczny.
Pozdro
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
Wiem o co chodzilo. Po prostu musisz zamienic je na bardziej "wartosciowe" wywal wszytskie GREGI !! Oni maja uczulenie na pkt tych opracowan. Wystarczy ze podjziesz do biblioteki i znajdziesz inne opracowania np z tych epok, w ktorych powstala ksiazka i juz jest ;) badz inne dziela literackie epok w ktoryh sa wzmianki o tych lekturach
 
Do góry