Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Fajne miejsce na wyjazd integracyjny

gdzie wyjazd? jaka integracja? nowe miejsce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Dabroska

Dabroska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 13:52

Cześć wszytskim,

Mam na głowie zorganizowanie weekendowego wyjazdu integracyjnego dla pracowników naszej firmy- 23 osoby. Obowiązkowo, jak przy każdym wyjeździe ma być paintball i miejsce na imprezę ;). Znacie jakieś fajne lokalizacje po przystepnej cenie?

• 0

#2 MiśkaMI

MiśkaMI

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 08:08

A masz jakiś plan? Jak na weekendowy pobyt paintball to nie za dużo atrakcji. Ludzie zanudzą się (i pewnie zapiją) na śmierć ;). Dobrze jest się wybrać do ośrodka, który ma w ofercie wiele propozycji. Może ja opiszę jeden z moich wyjazdów firmowych( jak jeszcze pracowałam w Łodzi), pojechaliśmy do ośrodka Libra pod Tomaszowem. Więc tak: w pt koło 14:00 zakwaterowanie, o 16:00 do wyboru: rejs żaglówka po zalewie, przy którym umiejscowiony jest ośrodek, a dla żądnych adrenaliny – kuady. 19:00 – uroczysta kolacja, a po niej disko do rana . Następnego dnia o 12:00 (to była ciekawa niespodzianka, o której nie wiedzieliśmy) – wyplataliśmy koszyki!! Ale się ubawiliśmy przy tym! ;). Po plecionce czas wolny, a wieczorkiem – ognisko i znowu impreza ;). Niedziela – późne wstawanie i wyjazd o 13:00. Fajne miejsce – ośrodek umiejscowiony w bardzo malowniczym miejscu, oferujący wiele atrakcji nieopodal woda. Na pewno nie będziecie się tam nudzić, o ile fajnie wszystko zorganizujesz ;Powodzenia, bo wiem, że to nie lada wysiłek, by wszystkim dogodzić ;)

Ja tu w Wawie wyczekuję na wyjazd integracyjny nowego meijsca pracy, prauje od tygodnia !

• 0

#3 Guest_kargin_*

Guest_kargin_*
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 15:05

Proszę - http://www.zielonapo...ta_dla_firm.php

Sala konferencyjna jest friko, ale to dla nas mało istotne - dają basen, kort, boiska, spa, organizują imprezy.

To nasz drugi wyjazd w to miejsce - tylko odbimbać nudne szkolenie i zaczynamy zabawę ;-)

• 0

#4 Guest_mmamba88_*

Guest_mmamba88_*
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 21:05

Może Niemcy? http://www.germany.t...l/pl/index.html ja w tym roku byłam z mężem i bardzo się nam podobało. 

• 0

#5 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 12:23

kargin - moja firma będzie tam za miesiąc, w czerwcu. Szef liczy, że będzie już odpowiednia pogoda pod basen :D

A generalnie jak patrzymy na program i opcje do skorzystania, to zanosi się na świetną zabawę :D

• 0

#6 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 08 marzec 2015 - 23:14

Słuchajcie mozecie też jeszcze sprawdzić tą ofertę, bo u nas w firmie padlo hasło własnie i sami sie też nad nią powaznie zastanawiamyhttp://integra-wyjazdy.pl/livigno/

Byc moze tak samo jak nas i Was zainteresuje taki wyjazd.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_szyszana_*

Guest_szyszana_*
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 09:41

Zielona Polana, Łączki - super miejsce, tym bardziej jeśli weźmiesz pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Bo oferta na prawdę mega szeroka, na miejscu wszystko perfect dopasowane - tylko korzystać ;-)

• 0

#8 pawlowskac

pawlowskac

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 07:32

Ja mogę polecić Adam Hotel & Spa, ktory znajduje się w wojewodztwie dolnośląskim w Kudowie Zdrój. Jest on przeze mnie sprawdzony, dlatego jezdzę  często  tamte strony. Wykupiliśmy rok temu z narzeczonym pakiet dla dwojga, coz to byl za romantyczny wyjazd :przewraca: Teraz we wrześniu chcemy pojechać. Mają mnóstwo różności do wyboru. Lubię takie sytuacje, zawsze nie wiem na co się zdecydować :D  a obsługa podopowiada co dla mojej skory byloby najlepsze. 

• 0

#9 Edmund Zdun

Edmund Zdun

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 08:59

Polecam imprezę integracyjną o profilu survivalowo – miliatarnym w asgpredators.pl. Można dopasować warunki imprezy do budżetu. Panowie najpierw zbierają informacje o wieku, warunkach psycho-fizycznych i środowisku pracy, a dopiero na tej podstawie budują program wydarzenia, który daje faktyczne wyniki. Miałem do czynienia trzy razy.

• 0

#10 Zuzanka90

Zuzanka90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 23:43

Blisko Łodzi mogę polecić Hotel Diament w Zgierzu. W Zgierzu jest park linowy i wiele innych ciekawych atrakcji.

• 0

#11 Kawers

Kawers

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 09:36

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to polecam Zieloną Polanę (województwo podkarpackie). Jest to bardzo malownicze miejsce, które z pewnością potrafi zapierać dech w piersiach. Wszyscy na pewno będą bardzo zachwyceni takim wyjazdem, a jeśli chodzi o Twoje wymagania pod kątem atrakcji i aktywności podczas takiego wyjazdu to one również zostaną jak najbardziej spełnione. Paintball, duża sala idealnie nadająca się na imprezę, różnego rodzaju spływy (kajakowe jak i pontonami) to tylko kilka z wielu przykładów atrakcji, z których można korzystać. My byliśmy tam pod koniec lata i chcemy pojechać tam ponownie w tym roku. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i bawiliśmy się doskonale.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 27 maj 2017 - 13:04

Ja za to gorąco polecam wyjazd do Istebnej. My byliśmy tam w zeszłym roku i świetnie się bawiliśmy dzięki atrakcjom przygotowanym przez http://bcamp.pl/dla-firm/. Spędziliśmy cudowny czas szalejąc na paintballu, w parku linowym, chodząc po górach a wieczorem jedliśmy kiełbaski z grilla. Naprawdę niezapomniane wrażenia, które chciałoby się przeżyć jeszcze raz.

• 0

#13 kastel

kastel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 07:01

Zielona Polana w Łączkach. Bardzo dobry standard, świetna kuchnia, domki góralskie, wszystko utrzymane na bardzo dobrym poziomie.

Plusów wiele, ale przede wszystkim - program. Bo jednak zapewniają wszystkie atrakcje, jakie mogą przyjść wam na myśl.

Niesamowicie pozytywne doświadczenia. Poszukajcie w sieci ludzi, którzy korzystali z dokładnie tego samego ;-)

• 0

#14 Henry0077

Henry0077

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 229 postów

Napisano 30 październik 2017 - 08:01

Bardzo popularne ostatnimi czasy są wyjazdy w góry i parki linowe. Dodatkowo rywalizacja w zabawie w wojnę, czyli pintball. Takie miejsca

https://podpowiadamy...na-w-beskidach/ dla integracji pracowiczej sprawdzają się doskonale

• 0

#15 kastel

kastel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 09:17

Zielona Polana w Łączkach. Mówi wam to coś? 

Macie tam dosłownie wszystko, co może przyjść wam na myśl, a wszystko niewielkim kosztem.

Paintball, lot balonem, kulig, impreza przebierana, chłopskie jadło. Niesamowicie fajne, pozytywne doświadczenie.

A oni tam zapewniają w zasadzie wszystko, co przyjdzie wam na myśl. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#16 kermelaa

kermelaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 129 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 12:02

Wszystko tak naprawdę zależy od tego gdzie planujemy zorganizować takie spotkanie integracyjne oraz ile mamy czasu. Jeśli wyjazd jest na dzien czy dwa, to nie ma sensu organizować takiej imprezy w sporym oddaleniu od naszego miejsca zamieszkania, dojazd będzie w takim przypadku problematyczny. 

Ze swojej strony mogę polecić również dobrą firmę, która specjalizuje się w organizacji firmowych pikników;

http://www.chillieve...pikniki-firmowe

Jeśli nie macie doświadczenia w planowaniu takich imprez lepiej bedzie to oddać komuś doświadczonemu tak aby zorganizował to na tip top. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0