Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie kupić dobre jakościowo koszule?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 rafii009

rafii009

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 152 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 13:01

Orientujecie się może w jakim slepie online można kupić koszule najwyzszej jakości? Bez żadnych dodatków, 100 % bawełny?

• 0

#2 Max

Max

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 13:36

Abercrombie&Fitch - dobre gatunkowe, grube, bawełniane koszule, krój Muscle (slim fit) wygląda super - znajdziesz na Allegro. Uważaj na podróby. 

• 0

#3 markettta

markettta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 20:07

Dobrej jakości koszule znajdziesz tutaj http://www.5thavenue.pl/ mój chłopak zamawia u nich koszule Ralph Lauren, fajne wzory, no i koszule porządnej jakości

• 0

#4 Guest_C_S__*

Guest_C_S__*
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 12:37

Myslę,że jest co najmniej kilka takich sklepów,tylko też kwestia tego ile jesteś w stanie przeznaczyć na koszule. Im lepszej jakości oraz firmy tym będzie droższa,pamiętajmy o tym.

• 0

#5 markettta

markettta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 16:26

Zgadzam się z powyższym, koszula im droższa = tym lepsza i nie ma się co oszukiwać, że koszula za 70-80 zł będzie się prezentować odpowiednio i elegancko.

• 0

#6 rafii009

rafii009

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 152 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 08:48

Dobrej jakości koszule znajdziesz tutaj http://www.5thavenue.pl/ mój chłopak zamawia u nich koszule Ralph Lauren, fajne wzory, no i koszule porządnej jakości

No niezłe są te koszule, fasony i wzory oryginalne. Nie korzystałem nigdy z tego sklepu, ma pozytywną opinię?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 markettta

markettta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 18:18

Chłopak nie narzekał, przesyłka przychodzi na drugi dzień, z realizacją zamówienia też nie ma problemu, na allegro mają same pozytywne opinie, także śmiało możesz zamawiać jeśli się zdecydowałeś na którąś koszule.

• 0

#8 Aves_zbanowany

Aves_zbanowany

Nowicjusz

• Zbanowany
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 10:47

Dobre jakościowo koszule z długim jak i krótkim rękawem,mozesz kupić u nas na stronie Avesti.pl wybró jest bardzo szeroki.

• 0

#9 KoPilarz

KoPilarz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 16:40

Koszule najwyższej jakości znajdziesz na pewno w sklepie Carhartt http://workstyle.pl/...E_Carhartt.html  
Jakość pierwsza klasa, praktycznie nie do zniszczenia. Teraz są tam mega promocje, więc zamawiam przynajmniej trzy.

Użytkownik KoPilarz edytował ten post 29 kwiecień 2013 - 16:40

• 0

#10 Guest_Damian85_*

Guest_Damian85_*
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 13:15

http://dastyle.pl/ - fajne koszule codzienne slim fit. Mają też z kapturem:) chyba wszystkie ich koszule mają 100% bawełny. Sprzedają też na allegro.

• 0

#11 Osai_zbanowany

Osai_zbanowany

Zbanowany

• Zbanowany
  • PipPip
  • 103 postów

Napisano 22 maj 2013 - 10:11

Tylko w sklepach interentowych,gdzie znajdziesz szeroki wybór,no i same ceny też są na niższym poziomie,dzięki czemu możesz mieć odzież dobrej jakosci,tylko że taniej. Zobacz u nas Osaico.pl

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Boczek952

Boczek952

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 22:13

Wiesz co ja zaopatruję się w sklepie sklep.thomaswaxx.pl

wszystkie koszule tej marki są 100% z bawełny i wykonane w Polsce świetnie się nosi  ,koszule szyte są z najwyższej klasy materiałów sprowadzanych od niemieckich i holenderskich producentów cieszących się międzynarodową renomą . O spieralności koloru nie ma mowy taka koszula starcza na lata :D polecam ten sklep i tą markę 

• 0

#13 mxolek

mxolek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 październik 2014 - 11:48

Ja jestem bardzo zadowolony z koszul kupowanych w sklepie koszulekup.pl - mają tam rózne koszule, tanie i droższe (te tanie też wcale nie są złe).

Ostatnio kupiłem koszule slim fit marki Fazzini i Bullatti. Fazzini naprawdę super! Bullatti jeszcze nie nosiłem ale po rozpakowaniu wygląda ok, jak przetestuje to napiszę co i jak.

• 0

#14 CitySport

CitySport

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 18 październik 2014 - 09:36

Wszystko zależy od tego jaki budżet posiadamy na ten cel,bo są też takie droższe koszule powiedzmy pod 150zł tych znanych firm i zwykłe po 70zł które jakościowo też są dosyć wytrzymałe i można spotkać ciekawe,oryginalne wzory.

• 0

#15 Guest_38weronika_*

Guest_38weronika_*
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 13:21

Markowe ubrania, buty, kosmetyki czy sprzęt elektroniczny kupisz w internetowym sklepie: e-import.pl

Rewelacyjna jakość staranne wykonanie i niska cena (ponieważ nie kupujesz od sprzedawcy, handlowca czy osoby prywatnej tylko wprost od producenta), dzięki temu ceny mogą być naprawdę konkurencyjne a jakość produktu niczym się nie różni od tych stojących na sklepowych półkach.

• 0

#16 Urszulka

Urszulka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 październik 2014 - 18:03

Ostatnio na prezent kupiłam z tej strony koszulę //theavenue.pl/

solenizant był zadowolony(chyba że mnie oszukiwał :D ) modne fasony i dobre marki.

• 0

#17 agnieszka195

agnieszka195

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:18

Witam. Jeśli szukasz ubrań dobrej jakości wejdź na naszą stronę karoka.pl w naszej ofercie mamy ubrania najwyższej jakości dodatkowo są one wykonane bez szkodliwych substancji drogą ekologiczną. Nasze ubrania są dla dorosłych ale także dla dzieci. Zapraszam do zapoznania sie z nasza pełną ofertą 

• 0

#18 Guest_KamilKA01_*

Guest_KamilKA01_*
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:34

Spilliaert szyje koszule z wybranego materiału, mogą uszyć nawet na miare, bardzo dobra firma, może mniej znana, ale mój facet ma od nich kilka koszul i są najlepsze pod względem kroju i materiału.

• 0

#19 brodacz

brodacz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 17 luty 2015 - 14:32

Dobre koszule najlepiej zamawiać na miarę. Wszystko wybierasz sam, materiał, kołnierz, mankiet, guziki a dodatkowo można wprowadzić drugi kolor np. na listwie wewnętrznej czy stójce, monogram haftowany (jak ktoś lubi). Wiele firm już oferuje taki serwis ja osobiście zamawiam w sklepie Evita w Krakowie, ale jak się dobrze rozejrzeć to na pewno w każdym większym mieście są takie dobre sklepy z moda męską, które mają taką opcje. Zainteresowanych odsyłam na stronę sklepu.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Kamila Zbrzeska

Kamila Zbrzeska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 luty 2015 - 17:17

nie wiedziałam że koszule mogą być szyte na miare, zawsze podawałam rozmiar kołnierzyka meza, obwód w klacie czy wzrost i odpowiednie mu kupowałam zawsze. On nienawidzi po sklepach chodzić.

Dobre jakościowo koszule są w Recman recman24.com duży wybór fajnych spodni, koszul, garnitury nie drogie. Koleżanka mi poleciła stronke

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0