Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

Człowiek z tatuażem - dziwak?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#221 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 14:44

nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy innych piętnują

A wiesz że ja przez prawie całe życie nie słyszałem od 40-50-60 latka by był zadowolony z tego że za młodziaka się wydziarał?

Może mam pecha że nigdy nie trafiłem na wpełni zadowolonych. Najczęściej bywa tak że słyszę lament i żałowanie, że wydziaranemu na maxa koszula i krawat raczej nie pasują.

Większość ludzi których znam/znałem albo usunęła tatuarze albo je ukrywa. Stąd moje podejście do tematu bo wiem czym to się kończy w 95% przypadków po 20-30latach...

Moja siora na tatuarze wydała w ciul kasy. Gdy dorosła, trafił się mąż, dzieci, poważne stanowisko dyrektorskie to... wydała 5 razy w ciul by tatuarze usunąć.

Wiesz co mi powiedziała?

cyt." zawsze czułam się inna, zawsze na mnie dziko spoglądano, zawsze inaczej traktowano (mniej poważnie), wiele razy straciłam możliwość poważnej współpracy gdy mnie tylko inni zobaczyli..."

• 0

#222 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 13:51

I właśnie o tym niektórzy piszą, za młodu każdy inaczej myśli i niektórzy robią sobie tatuaże na przekór innym,a w późniejszych latach tego żałują,ale i tak nic z tym już zrobić się - niestety - nie da.Dzisiaj wielu ludziom nie podoba się nie tylko wydziarana młodzież,ale też i ilość tych tatuaży,jak i same potwory wytauowane na ciele. Nie wiem czy ktokolwiek słyszał wypowiedź samej Agnieszki Chylińskiej na temat swoich tatuaży,dzisiaj tego żałuje,wstyd Ją,ale nawet gdyby chciała się ich pozbyć za grube pieniądze,ślady i blizny pozostaną.

• 0

#223 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 14:17

Nie będę mówić, że tak nie jest, bo to się zdarza. Ale są i osoby, które nie żałują i nawet na starość są zadowolone z tatuażu, który zrobiły za młodu. Ja jestem zdania, że każdy robi co mu się podoba, ktoś się tatuuje - okej, ale nawet jeśli będzie tego żałować, to jego decyzja i jego problem. Ja nie będę go oceniać ani mówić, że to jest be i piętnować takiej osoby za głupotę. Jednemu się podoba, innemu nie, ok, ale tatuaże to wciąż powód do wytykania palcami. Jak ktoś robi na przekór innym, to znaczy jedynie że nie ma własnego zdania :P tatuaż się robi dla siebie i najlepiej po przemyśleniu i wybraniu odpowiedniego tatuażysty. Za mną od lat chodzi jeden wzór i pewnie wreszcie się zdecyduję. Ale to będzie dla mnie, będzie to coś znaczyć, a nie będzie zrobiony BO TAK. ;)

• 0

#224 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 17:48

Nie będę mówić, że tak nie jest, bo to się zdarza. Ale są i osoby, które nie żałują i nawet na starość są zadowolone z tatuażu, który zrobiły za młodu. Ja jestem zdania, że każdy robi co mu się podoba, ktoś się tatuuje - okej, ale nawet jeśli będzie tego żałować, to jego decyzja i jego problem. Ja nie będę go oceniać ani mówić, że to jest be i piętnować takiej osoby za głupotę. Jednemu się podoba, innemu nie, ok, ale tatuaże to wciąż powód do wytykania palcami. Jak ktoś robi na przekór innym, to znaczy jedynie że nie ma własnego zdania :P tatuaż się robi dla siebie i najlepiej po przemyśleniu i wybraniu odpowiedniego tatuażysty. Za mną od lat chodzi jeden wzór i pewnie wreszcie się zdecyduję. Ale to będzie dla mnie, będzie to coś znaczyć, a nie będzie zrobiony BO TAK. ;)

Jeden tatuaż - z pewnością nikomu nie będzie przeszkadzał, ale np już całe ciało i twarz nie należy do przyjemnego widoku.Czy to jest ładne???

tatua%C5%BCysta.jpg

• 0

#225 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 07:18

To jest już skrajny przypadek. Nic, co jest przesadą, nie jest ładne :P Kolczyki są uznawane za ładne i nikt się ich nie czepia, ale w momencie gdy nagle ktos przekłuje całe ciało, to pojawiają się komentarze, że jest to blee. A tatuaże wzbudzają takie komentarze od razu po usłyszeniu nazwy :P. Powtórzę, tatuaże mogą się podobać lub nie, ale skrajność jak ta powyżej to nie jest reguła. Mi osobiście się to na zdjęciu nie podoba, ale nie będę oceniać, widać chciał wyglądać jak odmieniec, no to ma :P

• 0

#226 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 14:50

I właśnie o takich tatuażach wspominałam wyżej.A komentować jest co i o czym,mimo,że to decyzja zainteresowanych .Na całe szczęście nie mam styczności z tego rodzaju wytauowanymi ludźmi. :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#227 Oczeta

Oczeta

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 15:55

tatuaze sa piekne jesli sa przemyslane, zrobione artystycznie i wazne dla osoby, ktora je sobie dala zrobic. no i nalezy pamietac o ogarnietym tatuazyscie, ktory wie co robi i zawsze o nowej igle, bo inaczej mozna sie nabawic czegos nieprzyjemnego. ;) polecam sobie znalezc sesje foto z tatuazami yakuzy - sa przepiekne.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0