Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Aranżacja Wnętrz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 panna Dygotka

panna Dygotka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 19:39

Mnie sie podoba taka ściana, http://informatorbud...h-twojego-domu zwłaszcza czarna wersja. Świetna.

• 0

#62 Wojciech001

Wojciech001

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 19:40

zajrzyj na stronę pimtek.pl, ciekawe meble kuchenne

Użytkownik Wojciech001 edytował ten post 22 marzec 2016 - 19:41

• 0

#63 Agnieszka Grzelaz

Agnieszka Grzelaz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 13:44

ja bardzo lubię aranżacje z drewnem, mozecie coś zaproponować, albo pokazać swoje wnętrza? chcę mieć sypialnię z drewnianymi elementami, chcę mieć też podłogi drewniane to na penwo, bo juz upatrzyłam sobie dąb w artcore więc postawię też na deskę na podłodze.

• 0

#64 Esterella

Esterella

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 14:49

Drewniane podłogi, super, mi też bardzo si e podobają. W moim mieszkaniu, udało się odnowić stare podłogi, piekne sosnowe. Sa teraz boskie. A całą aranżację dobraliśmy właśnie pod te podłogi. Korzytsaliśmy z pomysłów jakie mozna znaleźć na internetowych serwisach o aranżacji wnętrz. Naszym zdaniem wyszło super, mieszkanie jest przytulne, nie do końca nowoczesne, bardzo ciepłe - to m.in dzięki tym podłogom z prawdziwego drewna.

Użytkownik Ilusia edytował ten post 07 lipiec 2016 - 13:34
usunięto link

• 0

#65 marlica

marlica

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 maj 2016 - 22:09

Też lubię drewno :) Za niedługo przprowadzam się wraz z rodziną i w naszym nowym mieszkaniu będzie sporo drewnianych elementów. Zastanawiam się jakie meble do nich dobrać. Może podrzucicie jakieś propozycje? Będę niesamowicie wdzięczna :)

• 0

#66 ZalotnyM

ZalotnyM

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 09 maj 2016 - 05:32

Witam, też będę wdzięczny za jakieś info o fajnych meblach w internecie, bo żona mi już żyć nie daje :) a nienawidzę jeździć po sklepach. Od samego słuchania o tym sie odechciewa :P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 Guest_amisia_*

Guest_amisia_*
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 18:21

Ja bardzo lubię jasne pomieszczenia, takie surowe. Biel, szarość - uwielbiam te kolory. Co do mebli to wybieram takie, które łatwo i szybko się czyszczą, z racji tego, że mam w domu dwójkę małych dzieci. Np. kanapę, fotele itd. wykonane są z materiałów meblowych Fargotex. Powłoka chroni przed wnikaniem zabrudzeń dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można usunąć każdą plamę. Polecam gorąco wszystkim rodzicom, których pociechy są bardzo skręcone i niestety nie zwracają uwagi na czystość w domu

• 0

#68 SiSi003

SiSi003

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 08:20

myślę, wybór oświetlenia jest bardzo ważny ostatnio piękne lampy widziałam na azzardo.com.pl

• 0

#69 izasun

izasun

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 06:11

Ja bardzo lubię jasne pomieszczenia, takie surowe. Biel, szarość - uwielbiam te kolory. Co do mebli to wybieram takie, które łatwo i szybko się czyszczą, z racji tego, że mam w domu dwójkę małych dzieci. Np. kanapę, fotele itd. wykonane są z materiałów meblowych Fargotex. Powłoka chroni przed wnikaniem zabrudzeń dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można usunąć każdą plamę. Polecam gorąco wszystkim rodzicom, których pociechy są bardzo skręcone i niestety nie zwracają uwagi na czystość w domu

A możesz napisać jakie są te "łatwe i szybkie sposoby" czyszczenia?

• 0

#70 alma1

alma1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 16:24

Kilka ciekawych realizacji można znaleźć na stronie firmy, która robiła u mnie remont: completehome.pl.
Polecam, robią fajne, minimalistyczne wnętrza:)

• 0

#71 Emanuela31

Emanuela31

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 14:10

od siebie podrzuce ten ciekawy artykulik na temat dobierania kolorystyki do sypialni homebook.pl/artykuly/3289/biala-sypialnia-jak-dobierac-kolory-i-meble# mam wrazenie, ze powinnam sie zdecydowac na cos designerskiego, a jednoczesnie z klasa, w kolorystyce bialej, ale w sumie sama nie wiem, bo opcji jest multum. najwazniejsze aby bylo w miare jasno. :D

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#72 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 06:48

Podobają mi się jasne wnętrza. Większość osób nadal projektuje swoje mieszkania w ciemnych kolorach, jednak jeśli chodzi o mnie to o wiele lepiej czuję się we wnętrzach białych, kremowych i ciepłych. Przekonałem się równeiż do białych łazienek. 

Jesli będziecie robili projekt swojej łazienki to weźcie pod uwagę na przykład kolekcję All in White od Tubądzina:

all-in-white-1_0.jpg

• 0

#73 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 10 maj 2018 - 12:46

Super ta łazienka, podoba mi się, choć dla mnie jednak odrobinę za spokojna, dodałabym jakieś kolory. Ogólnie w domu postawiłam na biel, ale mam sporo kolorowych dodatków, co do stylu to zdecydowanie eklektyzm, połączenie stylu retro ze skandynawskim i boho. Jak szukacie  wykończeniówki i dekoracji ale też materiałów budowlanych  to ja sporo ciekawych dodatków znalazłam w Domu Handlowym Majster w Nasielsku, to hurtownia, więc cennik jak to w hurtowniach bardzo dobry. 

• 0

#74 Mako24

Mako24

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 30 maj 2018 - 12:59

155.jpg

a co powiecie na taką aranżację salonu? ;)

• 0

#75 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 05:45

Mi sie równiez podoba.  Jak dla mnie nie jest za spokojna. Zaszaleć to możesz jeśli chodzi o dodatki, jednak płytek już tak łatwo nie zdemontujesz tak wiec moim zdaniem najlepiej jest zainwestować w coś co szybko nie wyjdzie z mody i nadal będzie ładne. 

Sam zastanawiałem sie ostatnio nad nowymi meblami do pokoju. Chciałbym sobie wstawić meblościankę. Spory wybór jest tutaj http://zamowmeble.pl...78-meble-plonsk

Co jednak sądzicie o takich meblościankach? Jest to nadal modne czy jednak jestęście na nie? 

Użytkownik lucsk edytował ten post 04 czerwiec 2018 - 05:59

• 0

#76 Mako24

Mako24

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 11:40

@lucsk
Meblościanki przechodzą swoje odrodzenie ;) Fakt faktem, dzisiejsze meblościanki niczym nie przypominają tych wielkich meblościanek za czasów PRLu, a mimo to są ładne, praktyczne i pojemne :)
Jeśli chcesz, to polecę Ci sprawdzony sklep, w którym ceny są o wiele niższe ;) Zobacz tutaj: https://www.mirjan24...-meble-pokojowe

Najtańszą meblościankę możesz tam już kupić od 600 zł, sama ją zakupiłam do wynajmowanego mieszkania. Jak za te cenę jest całkiem fajna :)

• 0

#77 whamy

whamy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 07:56

Podobają mi się jasne wnętrza. Większość osób nadal projektuje swoje mieszkania w ciemnych kolorach, jednak jeśli chodzi o mnie to o wiele lepiej czuję się we wnętrzach białych, kremowych i ciepłych. Przekonałem się równeiż do białych łazienek. 

Właśnie jasne wnętrza są częściej spotykane niż ciemne. Ludzie obawiają się odważnych kolorów i z reguły wybierają pastele. Ja jednak lubię zabawę kolorystyką i zdecydowałam się na fiolet w połączeniu z beżem w mieszkaniu. Ściany mam w obu kolorach pomalowane farbą duluxa kolory świata i w podobnej tonacji są meble oraz dodatki

• 0

#78 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 10:38

No wlaśnie nie..... Sam ostatnio przeglądałem sobie mieszkania na sprzedaz i o wiele więcej jest ciemnych

• 0

#79 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 09:18

Co ciekaweg polecicie na ściane w kuchni pomiędzy szafkami? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#80 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 11:30

Dwie opcje

1. Szkło - bardzo stylowe, można wybrać jednokolorowe albo wybrać grafikę. Pasuje jednak w zasadzie jedynie do nowoczesnych kuchni, z kuchnią tradycyjną będzie się to zdecydowanie gryzło.

2. Mozaika na ścianę: https://www.rawdecor...-plytki-scienne- rozwiązane oryginalne, płytki wyglądają elegancko i można je dopasować zarówno do kuchni nowoczesnej, jak również i do kuchni tradycyjnej. Świetnie prezentuje się to na przykład tutaj:

9ec93cce0d9a469d6022377f520a5e97.Jodelka

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0