Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

A6W opinie efekty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 activeq

activeq

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 15:55

Mnie po a6w strasznie bolały plecy. Tzn podczas ćwiczeń. No i zazwyczaj jest tak że przez pierwsze kilka dni daje się rade, ale w pewnym momencie przychodzi ściana i ciężko iść dalej zgodnie z rozpiską. No ale powodzenia!

• 0

#22 grzechuu1990

grzechuu1990

kawopijca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 385 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:22

Ja mam słuchawki na uszach, nie katuję domowników moją muzyką tym bardziej, że dzielę pokój z bratem. Eeee macan do mamy tak bym nie powiedział :P Ale jak ktoś coś do mnie mówi to ja do niego "i tak cie nie słyszę".

A ja mam coś takiego, że w różnych dniach ćwiczeń niektóre bardziej mnie męczą a drugie wykonuję z lekkością, a za parę dni jest na odwrót te co były dla mnie lekkie muszę się ostro spinać żeby wykonać ileś tam powtórzeń.

• 0

#23 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:24

Eeee macan do mamy tak bym nie powiedział

Jak, wyjdź z pokoju bo trenuję ? ;) 

Mnie po a6w strasznie bolały plecy. Tzn podczas ćwiczeń. No i zazwyczaj jest tak że przez pierwsze kilka dni daje się rade, ale w pewnym momencie przychodzi ściana i ciężko iść dalej zgodnie z rozpiską. No ale powodzenia!

Trza było na kocu wykonywać i karku do góry nie cięgnąć łapami jak plecy nie idą to ciała za głowę nie podniesiesz, tylko uszkodzisz ;) 

• 0

#24 grzechuu1990

grzechuu1990

kawopijca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 385 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:20

Jak, wyjdź z pokoju bo trenuję ? ;)

Niee, "Czego chcesz" :P
  • 0

#25 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 16:49

zawsze możesz dodać Mamo... No czego chcesz to chyba poprawne stylistycznie zdanie, prawda ? 

• 0

#26 grzechuu1990

grzechuu1990

kawopijca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 385 postów

Napisano 12 maj 2013 - 16:28

Ja niestety nie dokończyłem mojej szóstki :( z powodu braku czasu (i sił). Został mi tydzień do ukończenia całego treningu, ale cóż zrobić. Po tych pięciu tygodniach widzę dużą różnicę w porównaniu z tym co było przedtem. Wzmocniły mi się mięśnie brzucha, teraz jeszcze biegam sobie po drabinach i spalił mi się tłuszcz co optycznie polepszyło efekt. Jak się trochę ogarnę, to jeszcze spróbuję kiedyś wykonać od początku do końca cały cykl ćwiczeń. Pozdro ^_^

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Guest_kargin_*

Guest_kargin_*
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 15:17

U mnie żadnego szału nie było - teraz basen i siłownia. Chodzę 3 razy na tydzień do GoldsGym - w zasadzie cała nadwaga stracona, ale przede wszystkim znacznie lepsze samopoczucie. Czuję się zdrowo, mam dużo siły i jakoś mam więcej chęci do życia. Fakt, że na tej siłowni panuje świetny klimat, również ma swoje znaczenie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#28 Quchikim

Quchikim

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip