luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Ap 19,20 I pochwycono Bestie, a z nia Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki,
którymi zwiódł tych, co wzieli znamie Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi.
Oboje zywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejacego siarka.
Ap 20,10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie sa
Bestia i Fałszywy Prorok. I beda cierpiec katusze we dnie i w nocy na wieki
wieków.


Według proroctw zawartych w orędziach "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa współczesna katolicka wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia

(objawienia się sprawdzają, zastała w nich przepowiedziana m. i. abdykacja papieża oraz wiele innych wydarzeń, więcej na ten temat tutaj: http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/globalne_wydarzenia.htm)

Benedykt XVI jest ostatnim prawidziwym papieżem, na jego miejsce, w wyniku spisku zasiądzie Fałszywy Prorok, postać opisana w Apokalipsie św. Jana, zaraz obok Antychrysta

będzie to haryzmatyczna postać, wielu ludzi będzie go uważać za żyjącego świętego, będzie również dokonywać cudów,

ropoznać go będzie można po zmianach jakich dokona w Kościele:
- będzie zmniejszane znaczenie sakramentów świętych (w tym Eucharystii) aż do ich całkowitego zniesienia
- nastąpi tolerancja dla grzechu
-zmieniona zostanie msza święta
- ostatecznie wszystkie religie zostaną połączone w Jeden Światowy Kościół

oto jedno z tych orędzi:

Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie
orędzie z serii "Ostrzeżenie" - niedziela, 17 lutego 2013, godz. 19.00

Moja wielce umiłowana córko, jak przepowiedziane, cały świat teraz ujrzy schizmę w łonie Kościoła Katolickiego, stając się jej świadkiem. Odejście Mojego wielce umiłowanego Świętego Namiestnika, Papieża Benedykta XVI, oznacza początek końca. Ja, poprzez ciebie, Mojego wybranego proroka, przez ponad dwa lata próbowałem przygotować Mój Kościół na to smutne wydarzenie.
Elita Masońska przechwyciła kontrolę nad Moim Kościołem i będą oni narzucać katolikom najbardziej nikczemne oszustwo. Klucze Rzymu znajdują się obecnie w Moich Rękach, a zostały Mi one przekazane przez Mojego Ojca. Będę kierował Moimi wyznawcami, tak aby Prawda mogła zostać zachowana oraz aby Moje Święte Słowo pozostało nienaruszone.

Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie, a Moje Słowo, tak samo jak to stało się podczas Mojego Życia na ziemi — zostanie potraktowane jak herezja. Kiedy tylko oszustwo to zostanie przedstawione światu — jak gdyby ta nowa władza reprezentowała Prawdę — nie ulegaj złudzeniu, Moja córko, będziesz bowiem straszliwie cierpieć w Moje Święte Imię, tak samo jak prorocy, którzy przyszli przed tobą.
Moi wyznawcy muszą pozostać spokojni i modlić się o zbawienie wszystkich Moich najświętszych sług, którzy staną się łupem dla tej ohydy. Wzywam ich, aby odpowiedzieli w następujący sposób:

Postępujcie nadal zgodnie z Moimi Naukami. Nigdy nie odstępujcie od Słowa Bożego. Pozostańcie wierni waszym świętym obowiązkom i udzielajcie Świętych Sakramentów zgodnie z tym, jak zostaliście przeze Mnie pouczeni. Nauczanie Kościoła Katolickiego, które bazuje na fundamencie Mojego Apostoła Piotra, pozostaje nieomylne. Obecnie to ulegnie zmianie, kiedy tylko fundament ten zostanie wstrząśnięty poprzez nadchodzące zmiany. Już wkrótce Mój Kościół zmieni się dla was nie do poznania i będziecie czuli się bardzo nieswojo, kiedy staniecie się świadkami tego, jak Moje Święte Słowo będzie manipulowane.
Wasz Jezus


źródło: http://ostrzezenie.wordpress.com/
 
P

pogrom.nadchodzi

Guest
A kto doczytał, źe nie wolno do biblijnej księgi Apokalipsy dodawać czegokolwiek ? Apokalipsa 22 : 18 ?
 

Han Pasado

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
142
Punkty reakcji
6
- nastąpi tolerancja dla grzechu
A to ciekawe.
http://en.wikipedia.org/wiki/Jorge_Bergoglio
[background=rgb(220, 227, 181)].........( homosexuality )[/background][background=rgb(220, 227, 181)]it is a destructive pretension against the plan of God. We are not talking about a mere bill, but rather a machination of the Father of Lies that seeks to confuse and deceive the children of God[/background][background=rgb(220, 227, 181)]." [/background][background=rgb(220, 227, 181)]He has also insisted that adoption by homosexuals is a form of discrimination against children[/background]
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
A to ciekawe.
http://en.wikipedia....Jorge_Bergoglio
[background=rgb(220, 227, 181)].........( homosexuality )[/background][background=rgb(220, 227, 181)]it is a destructive pretension against the plan of God. We are not talking about a mere bill, but rather a machination of the Father of Lies that seeks to confuse and deceive the children of God[/background][background=rgb(220, 227, 181)]." [/background][background=rgb(220, 227, 181)]He has also insisted that adoption by homosexuals is a form of discrimination against children[/background]


wkrótce się przekonamy co to za człowiek, to równie dobrze mogła być gra z jego strony

3b3fcde569fa2.jpg
 

techmen11

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Miasto
far far away
Uwierzyć w to iż Duch Święty nie kieruje już Kściołem, Papież nie jest Opoką a "klucze Rzymu" wg. zabrane, to byłby prawdziwy sukces szatana.
Kościół jest jeden, święty, powszechny (katolicki), apostolski. Żaden wizjoner lub człowiek, który tak siebie nazywa tego nie zmieni.
 

klikana

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
internet
Poczekamy -zobaczymy. A przyzwolenie dla grzechu trwa od kilku lat bardzo intensywnie.
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Nie ma co się przejmować co ma być to i tak będzie i akurat na to się wpływu jako takiego nie ma. Pożyjemy zobaczymy może nie będzie źle.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
moim zdaniem sposób pisania w Apokalipsie Jana jest taki, że pasuje do niemalże dowolnych przypadków, ponadto bardzo długo była ta ksiega uznawana za nieortodoksyjną - stąd i ja nie potrafię poważnie do takich spraw podejść - ale to tylko ja...
 
P

pogrom.nadchodzi

Guest
Jorge Mario Bergoglio przybrał imię Franciszek , nie po Franciszku z Asyżu tylko po jednym z założycieli Towarzystwa Jezusowego Franciszku Ksawerym ( trzeci generał jezuitów także miał na imię Franciszek ! A pochodził z rodu Borgiów ! )
Przyjrzyjmy się teraz biografii nowego papieża Franciszka aby ustalić jaka frakcja mogła wpłynąć na jego niezwykle szybki wybór.

11 marca 1958 wstąpił do zakonu jezuitów. Był mistrzem nowicjatu w Villa Barilari, profesorem Wydziału Teologii i rektorem Colegio Maximo San Jose w San Miguel, członkiem konsulty prowincji zakonnej San Miguel, prowincjałem Argentyny (1973–1979 )Możemy więc zauważyć iż nowy Pontifex Maximus nie jest ,,pomniejszym” jezuitą, lecz byłym prowincjałem ! Powyżej prowincjała znajduje się już tylko generał Towarzystwa Jezusowego.
Czyli frakcja która najwięcej zyskała po wyborze nowego papieża to jezuici…W lutym 2001 roku Jan Paweł II wyniósł go do godności kardynalskiej, nadając tytuł prezbitera S. Roberto BellarminoW herbie kardynalskim Bergoglio znajdziemy kiść winogron , pentagram i symbol Towarzystwa Jezusowego .W książce El Silencio (Cisza ) Horacio Verbitsky przedstawia dokumenty świadczące o tym iż podczas trwania junty wojskowej generała Redondo i brudnej wojny Bergoglio donosił władzom na lewicujących księży i zakonników którzy następnie ,,znikali”. Ten sposób " zniknęło ok. 30 000 ludzi.Znikali nawet duchowni i zakonnice, którzy nie popierali reżimu.

W pierwszej dekadzie XXI wieku pojawiły się oskarżenia przeciwko kardynałowi Bergoglio, obwiniające go o związek z porwaniem dwóch księży, które miało miejsce w 1976 r. Rzecznik kardynała określił zarzuty jako “stare oszczerstwa”. Oskarżenie nie precyzuje również natury domniemanego zaangażowania kardynała w opisywaną sprawę Bergoglio dwukrotnie skorzystał z przysługującego mu prawa niestawienia się przed argentyńskim sądem w sprawie tortur obu księży.

Według The Guardian, w związku z tymi oskarżeniami jego wybór na papieża …rodzi ryzyko błyskawicznej kontrowersji związanej z rolą nowego papieża w pogmatwanej historii Argentyny.
W październiku 2012 roku Bergoglio przeprosił naród argentyński za postawę kleru podczas brudnej wojny, jednak za winnych przemocy panującej w tym okresie uznał takoż juntę jak i lewicę sprzeciwiającą się dyktaturze Jaka to była postawa za którą musiał przepraszać przyszły papież ?
Junta wojskowa Jorge Videli i Emilio Massery (1976- 1983) jest odpowiedzialna za tysiące mordów politycznych, które to odbywały się pod kropidłem Kościoła Katolickiego.Już na początku przewrotu kapelan armii , biskup Victor Bonamin ogłosił : ,, Wojskowi odkupują nieczystość w naszym narodzie i oczyszczeni w Jordanie krwi stają na czele narodu.”. W najcięższej katowni ESMA w Buenos Aires kapelan Luis Mancenido mówił oficerom , że mogą torturowac i zabijać , bo spełniają biblijny obowiązek odsiewania ziarna od plew .Nuncjusz Apostolski w Argentynie Pio Laghi przyjaźnił się z szefem katowni ESMA generałem Emilio Masserą , który był kardynalskim partnerem tenisowym…Nuncjusz wiedział o wszystkich zbrodniach reżimu gdyż podejmowano u niego liczne dobrze udokumentowane interwencje na rzecz ofiar ! Trzy miesiące po zamachu nuncjusz pojechał do prowincji Tucuman , gdzie błogosławił oddziały generała Antonia Bussiego pacyfikujące prowincję…Langhi odradzał papieżowi przyjmowanie rodzin ofiar za to polecał aby ugościć generałów junty.
  • Dyktatura upadła w 1983 r.Kiedy armia wymusiła na władzach demokratycznych ułaskawienie generałów , Jan Paweł II pochwalił akt amnestyjny , zaś na przyjęcie z okazji 13 rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II w październiku 1991r. w nuncjaturze w Buenos Aires podjęto byłych zbrodniarzy reżimu…Papież Franciszek miał za co przepraszać.Czas pokaże kim otoczy się w Watykanie Jorge Mario Bergoglio. Jeżeli będą to ludzie Towarzystwa Jezusowego wtedy hipoteza o wymuszonej przez jezuitów rezygnacji Benedykta XVI zacznie być coraz bardziej wiarygodna.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
osoba Fałszywego Proroka jest bardzo dobrze opisana

trzeba uważnie obserwować zmiany które się wydarzą teraz w Kościele

według proroctw fałszywy prorok zmieni nie do poznania msze świętą, zlikwiduje sakramenty w tym świętą Eucharystie

nastąpi tolerancja dla grzechu,

ostatecznie połączy wszystkie religie w Jeden Światowy Kościół
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Uwierzyć w to iż Duch Święty nie kieruje już Kściołem, Papież nie jest Opoką a "klucze Rzymu" wg. zabrane, to byłby prawdziwy sukces szatana.
Zawsze myślałem, że duch święty jest dobry. Tymczasem teraz się okazuje, że kierował on kościołem po dziś dzień i m.in. kazał palić ludzi na stosach za czary... bardzo niegrzeczny z niego duszek.


Co do tematu- wchodzę w takie tematy z czystej ciekawości i zawsze zamykam je zaskoczony[ czasami naprawdę mocno] po tym co przeczytałem. Ludzie wiary nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie wiem, śmiac się, czy wprost przeciwnie, zadam inne pytanie, a kto byłby zdaniem wrogów krk tym właściwym?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Zdaniem wrogów KRK nikt nie będzie właściwym papieżem. Bezmyślnie czekają, aż wyjdzie sobie jakiś facet w białej sutannie i powie im "macie racje". Szukają w ten sposób ukojenia i czekają, aż ktoś im powie, jacy to oni mądrzy :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bo to już chyba tak jest, że jak katolik zostaje papieżem, to się z tego powodu nie nadaje wg. nich do bycia papieżem, a jeszcze gorzej, jak jest purpuratem
naszła mnie i inna myśl, jeżeli jakiś ksiądz (nie ważne czy zwykły, czy purpurat) współpracuje z komunistami, to jest wrażliwy społecznie, jeżeli z nimi nie współpracuje to jest niejako automatycznie faszystą, zbrodniarzem, (i kilka innych dowolnych perjoratywnych określeń) i nikogo nie interesuje ten prosty fakt, że największym zagrożeniem dla krk jest komunizm czy to ten zbrodniczy, czy ten nowszego howu marksizm kulturowy....
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Nie to by mnie jakoś szczególnie poruszał wybór papieża, niemniej ten temat powala mnie na łopatki.

Bergoglio pełni tą funkcję ledwo ponad 24 godziny, z tego co wiem nie podjął jeszcze żadnej interesującej decyzji, a już widzę że niektórzy go z antychrystem zrównują. Może zdrowy rozsądek nakazywał by jednak poczekać z wyrokowaniem czegokolwiek ?

Tak na marginesie, chyba jedyni którzy mogą być zaniepokojeni to wszyscy zwolennicy rozbuchiwania kultu Wojtyły do jakichś karykaturalnych rozmiarów, bo ponoć Argentyńczyk był dość sceptyczny w kwestii samej beatyfikacji Jana Pawła II i nie sądzę by w tej kwestii diametralnie zmienił pogląd (przynajmniej jeśli brać na serio komentatorów wypowiadających się podczas wczorajszej elekcji).
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wojna to wojna. Najbardziej mnie bawi, że czyjeś postępowanie w trakcie konfliktu zbrojnego oceniają osoby, które nigdy w żaden sposób z wojną nie miały styczności. Wówczas człowiek przestaje myśleć "po ludzku". Nie może pozostać neutralny, bo wówczas obie strony go zaatakują. Nie może uciec, bo będzie dezerterem. Musi wybrać czyjąś stronę w pełni świadomie. Obecny papież miał tego pecha, że w czasie jego życia Argentyna zaangażowana była w podobny konflikt. Musiał wybrać stronę i musiał tańczyć tak, jak ta strona zagra. Inaczej stałby się zdrajcą i również źle by skończył. Może jeśli Polskę ktoś zaatakuje ludzie poznają smak wojny i przestaną oceniać coś, o czym nie mają zielonego pojęcia.

Niemniej wojna ta jest przeszłością. Ona już nie istnieje, liczy się teraźniejszość. Krytykowanie papieża za to, co robił w przeszłości tylko dlatego, że się nie ma o nim kompletnie żadnego pojęcia to szczyt ignorancji. Osobiście wolę poczekać aż się za coś wezmę i ocenię go po skutkach jego obecnych działań zamiast skupiać się na tym, iż jest jezuitą. Jak dla mnie to nawet lepiej. No ale jasne, jakby był jakimś franciszkaninem, to by się ludziom habit nie spodobał i też by w tym widzieli problem.

Z tym komunizmem to nie sądzę, by był on nawet w najmniejszym stopniu problemem. No chyba że mówimy o jakimś stalinowskim pseudo-komunizmie. Wówczas może i tak. No ale to nie kwestia na ten temat.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Uwierzyć w to iż Duch Święty nie kieruje już Kściołem, Papież nie jest Opoką a "klucze Rzymu" wg. zabrane, to byłby prawdziwy sukces szatana.
Kościół jest jeden, święty, powszechny (katolicki), apostolski. Żaden wizjoner lub człowiek, który tak siebie nazywa tego nie zmieni.

Kardynał Joseph Ratzinger o Duchu Świętym w konklawe

"Duch Święty nie narzuca, na którego kandydata głosować" - mówi Joseph Ratzinger

Nie twierdzę, że Duch Święty uczestniczy w wyborze papieża w sensie dosłownym, ponieważ Duch Święty na pewno by nie dopuścił do wybrania wielu papieży. Natomiast Duch Święty nie tyle trzyma rękę na pulsie, ile pełni rolę dobrotliwego nauczyciela, zostawiając nam swobodę działania, ale nie spuszczając nas z oka. Rolę Ducha Świętego należy rozumieć bardziej elastycznie. On nie narzuca, na którego kandydata mamy głosować. Zapewne chroni nas tylko przed tym, abyśmy wszystkiego nie zaprzepaścili.

Jest to wypowiedź dla bawarskiej TV z 15 kwietnia 1997 r.

542819_265151123619233_1001942414_n.jpg
 

techmen11

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Miasto
far far away
W pierwszej dekadzie XXI wieku pojawiły się oskarżenia przeciwko kardynałowi Bergoglio, obwiniające go o związek z porwaniem dwóch księży, które miało miejsce w 1976 r. Rzecznik kardynała określił zarzuty jako “stare oszczerstwa”. Oskarżenie nie precyzuje również natury domniemanego zaangażowania kardynała w opisywaną sprawę Bergoglio dwukrotnie skorzystał z przysługującego mu prawa niestawienia się przed argentyńskim sądem w sprawie tortur obu księży.

To ja postaram się skomentować te 'sensacje' fragmentem artykułu z Onetu:
"Bergoglio odpierał te zarzuty argumentując, że po porwaniu obu księży działał "za kulisami" na rzecz ich uwolnienia. Osobiście zwrócił się z prośbą o pomoc w tej sprawie do szefa junty Jorge Videli; prawdopodobnie ta prośba uratowała życie Jaliocsa i Yorio.
Co więcej, kardynał po latach wyznał, że często udzielał schronienia przeciwnikom junty, a pewnego razu przekazał nawet swoje dokumenty podobnemu do niego człowiekowi, by ten mógł opuścić Argentynę."
http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

A teraz coś jescze, źródło j.w.: "Lewica (nie tylko argentyńska) zarzuca kardynałowi, że w niedwuznaczny sposób wspierał argentyńską dyktaturę i do dziś nie rozliczył się z tego "grzechu" Kościoła."
Moja intuicja ;) podpowiada mi, że jeżeli lewica oskarża Kościół o jakiś grzech, to można mówić o pozytywnym działaniu. Dlaczego ? Bo dyktatura (wojsko) walczyło z lewacką partyzantką. To tak jakby oskarżać o "grzech" wspierania polskiej junty wojskowej (jeżeli tak można napisać) walczącej w 1920 z komunistyczną inwazją.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
wywiad z kardynałem Stanisławem Dziwiszem podczas wczorajszego wydania wiadomości

dziennikarz - kardynał Dolan mówił że podczas kolacji kiedy Franciszek, papież Franciszek wzniósł toast to zaczął od słów "niech Bóg wam wybaczy co wyście zrobili" tak rzeczywiście było czy to był tylko żart?

kardynał Dziwisz - Nie, nie, to nie był żart, taka była atmosfera na kolacji, która trwała dość długo, bo to właściwie to była celebracja wspólnoty radości po konklawe, to wyrażenie Ojca Świętego spowodowało wielką radość i sprowokowało jak by wielką sympatie do niego, nie taką jak na placu widzieliśmy, bo cały Rzym przyszedł aby świętować to wielkie wydarzenie, przeżyć jeszcze raz te wielkie chwile które co jakiś czas przeżywa Rzym, pamiętamy 1978 rok, myślę że chwile po wczoraj to powróżyło, ten entuzjazm dla człowieka, wcześniej nie znanego, a teraz

dziennikarz - z końca świata

kardynał Dziwisz - z końca świata jak powiedział, bo Jan Paweł II był z dalekiego kraju, ten z końca świata, ale ukazał się w sposób bardzo sympatyczny, w swojej prostocie, w swojej szczerości, zdobył Rzym, myślę że to jego tutaj przemówienie, zdobyło sympatie na całym świecie i przyjęcie także w Polsce, bardzo dobre

kardynał Stanisław Dziwisz, wydanie wiadomości 14.03.2013 godz. 19:30

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BtNWd6Z3hyk
 

Monarchy

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
15
Punkty reakcji
1
Nie wiem w co już wierzyć, ludzie moim zdaniem zawsze będą robić sensacje i zmyślać różne historie żeby było ciekawiej, tak jak z końcem świata w grudniu i niby papieżem murzynem.
Jakiś prorok przewidział papieża murzyna i koniec świata, a teraz znów jakiś prorok przewidział diabła jako papieża ; x, ciekawe kiedy skończy się ten cyrk i kiedy ludzie zaczną zajmować się ważniejszymi sprawami, a nie pierdołami.
 
Do góry