Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Prezenty - podaj swoją propozycję wymarzonego podarku!

Prezenty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Jacek1979

Jacek1979

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2017 - 17:29

Dla kogo:przyjaciela na urodziny, imieniny i nie tylko

Sesja Laser Tag 

uzasadnienie: Właśnie mój kumpel zorganizował mi imprezę z laserowym paintballem w roli głównej w W5arena na ochocie. Poszliśmy paczką znajomych i było świetnie. Żadnych siniaków czy innych urazów jak to bywa na zwykłym paintballu. Bawiliśmy się świetnie przez kilka godzin biegając i strzelając do siebie. Przestrzegam tylko przed zbyt długimi grami bo następnego ranka czuje się je w nogach ;) 

• 0

#22 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 13:45

No nieee... Nie żartuj sobie,że kupiłbyś swojej dziewczynie taki zabieg. Moja o tym wspominała ale w życiu jej bym czegoś takiego nie podarował ponieważ podoba mi się taka jaka jest i na pewno nie chciałbym aby majstrowała coś ze swoją mimiką. 

Użytkownik B_S_ edytował ten post 07 kwiecień 2017 - 14:53

• 0

#23 Timmii

Timmii

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 15:59

nawigacja, radio, alkomat... tego typu rzeczy :P to byłoby super :) jak ktoś szuka takich prezentów to warto zerknąć na przedmioty producenta vordon

• 0

#24 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 27 październik 2017 - 16:06

Ja bym chciała taki zegarek dostać: https://zegarkistyle.../zegarek-96S159 Ale niestety jest dość drogi i nie wiem czy rodzina będzie chciała się składać, bo z osobna na pewno nikt mi tak drogiego prezentu nie kupi ;/

• 0

#25 agati866

agati866

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:36

Ja na pewno nie pogardziłabym voucherem na jakiś zabieg do Wyspy Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. To mój ulubiony salon!!!!

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#26 mirek

mirek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 13:41

Dla kogo: dla nastolatki, chociaż chyba może być dla każdego przedziału wiekowego – zależy co się drukuje

fotoobrazy z ich idolem

uzasadnienie: Moja młodsza siostra ma ostatnio hopla na punkcie słodkich, niezbyt dobrze śpiewających pań. Zamówiłem jej w Kserkopie fotoobraz na święta, powiesi sobie nad łóżkiem, czy gdzie tam chce i będzie wzdychać. Kiedyś mamie wydrukowałem nasze zdjęcia w takiej formie i powiesiła w stołowym, taki fejm :P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Prezenty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0