Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Prezenty - podaj swoją propozycję wymarzonego podarku!

Prezenty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Blancos _*

Guest_Blancos _*
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 11:25

UWAGA!

W tym temacie należy publikować wyłącznie pomysły na prezent dla kogoś bliskiego.

Ktoś bliski to na przykład partner/partnerka, członkowie rodziny, przyjaciel. Jeżeli chcesz zasugerować upominek innym użytkownikom - pisz poniżej! :)

1. Obowiązuje następujący schemat:
  • Okazja i płeć - np. dzień chłopaka, dzień dziecka, dzień matki, urodziny, bez okazji + dla chłopaka/dla dziewczyny itp.
  • Nazwa sugerowanego prezentu - w miarę szczegółowa nazwa umożliwiająca łatwe wyszukanie sugerowanego prezentu w wyszukiwarce
  • Uzasadnienie - krótkie, 1-2 zdaniowe uzasadnienie propozycji, krótkie uwagi dotyczące adresata takiego prezentu np. dla gracza, dla fana piłki nożnej, dla lubiących książki, etc.
2. Oto przykład prawidłowej sugestii prezentu:
  • Okazja: dzień chłopaka, dla mężczyzny
  • Prezent: myszka steelseries sensei fnatic edition
  • Uzasadnienie: wspaniała myszka dla graczy, kupiłam ją chłopakowi pół roku temu i spisuje się świetnie, a ja nie mogę się nacieszyć widokiem zadowolonego faceta!:)
3. Zasady ogólne:
  • Posty zawierające linki będą automatycznie usuwane - po to podajemy względnie konkretną nazwę prezentu, aby każdy mógł sam sobie go poszukać. Nie reklamujemy konkretnych sklepów oraz ich ofert.
  • Pomysły użytkowników będą kompilowane w odpowiedniej liście, do której link znajdziecie na końcu tego posta.
  • Sugestie, które zostały przeniesione do tematu zbiorczego (listy propozycji) lub odrzucone zostaną przeedytowane przez moderatora w celu dodania jednego z dopisków:
    • //ZAAKCEPTOWANE
    • //ODRZUCONE (uzasadnienie)
  • Stanowczo zabrania się proszenia w tym lub jakimkolwiek innym temacie o pomysł na prezent - zbiorcza lista sugestii stworzona jest po to, aby każda poszukująca pomysłu osoba mogła przejrzeć propozycje użytkowników i sama wybrać coś, co będzie pasowało do obdarowywanej osoby.
4, Temat zbiorczy - lista prezentów:

Lista prezentów - link

Zajrzyj do tematu podanego powyżej, jeżeli szukasz pomysłu na prezent!

Użytkownik Blancos edytował ten post 03 marzec 2013 - 11:48

• 0

#2 calme

calme

calmeriatka

• Użytkownik
  • PipPip
  • 457 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 10:43

No to może jeszcze ja coś dodam. Troszkę z innej beczki, bo to coś, co można samemu zrobić. Wydaje mi się, że jest to bardzo miły prezent :) I taki raczej, niezbyt typowy..
  • Okazja: Dzień kobiet, walentynki, urodziny, bez okazji dla dziewczyny
  • Prezent: Ładna butelka (najlepiej po jakimś winie) z wrzuconymi do środka małymi karteczkami zwiniętymi w rulonik i czymś związanymi, żeby się nie rozwinęły i łatwo było je wyciągnąć(na każdej karteczce powinno być coś napisane, np. 100 lub więcej rzeczy dlaczego ją kochamy, co nam się w niej podoba itd.) Najlepiej gdyby butelka była w większości
  • Uzasadnienie: Jeśli bardzo kochamy swoją dziewczynę, a dzieli Was jakaś odległość (np. studia, przeprowadzka, czy po prostu mieszka daleko), myślę, że jest to miły prezent. Dziewczyna mogłaby codziennie wyciągać po jednej karteczce i sobie przeczytać co tam pisze. :)

• 0

#3 carbidovva

carbidovva

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 21:33

ja chciałabym pojechać z moim mężczyzną do SPA i zapomnieć o całym świecie. n każdą okazję:)

• 0

#4 Guest_mmamba88_*

Guest_mmamba88_*
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 20:21

• Okazja i płeć - Rocznica zaręczyn, mężczyzna
  • Nazwa sugerowanego prezentu: Niezwykły obiad w restauracji 
  • Uzasadnienie - Na 3 rocznicę zaręczyn zabieram męża do restauracji Żuravina w mojej rodzinnej miejscowości czyli Serocku. Mają tam cudowne jedzenie, no i przede wszystkim niespotykanego nigdzie indziej steka z kangura i aligatora! Chcę aby mój luby spróbował tego smakołyku (ja miałam już tą przyjemność, będąc na kolacji z rodzicami). Chętnie sama zjem go znów, więc prezent jak najbardziej moim zdaniem udany bo oboje będziemy zadowoleni :D 

• 0

#5 nagual

nagual

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:48

• Okazja i płeć - Rocznica zaręczyn, mężczyzna
  • Nazwa sugerowanego prezentu: Niezwykły obiad w restauracji 
  • Uzasadnienie - Na 3 rocznicę zaręczyn zabieram męża do restauracji Żuravina w mojej rodzinnej miejscowości czyli Serocku. Mają tam cudowne jedzenie, no i przede wszystkim niespotykanego nigdzie indziej steka z kangura i aligatora! Chcę aby mój luby spróbował tego smakołyku (ja miałam już tą przyjemność, będąc na kolacji z rodzicami). Chętnie sama zjem go znów, więc prezent jak najbardziej moim zdaniem udany bo oboje będziemy zadowoleni :D

Jak dla faceta to jakaś dobra flaszka, a obiad do tej flaszki

• 0

#6 nierannyptaszek

nierannyptaszek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 11:08

Ja chciałbym w prezencie zwiedzić z moją dziewczyną świat, taka podróż dookoła świata :) To byłoby coś wspaniałego. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_Ejan87_*

Guest_Ejan87_*
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 19:51

Zwiedzic świat ;) jeeeej, fantastyczny pomysł - szkoda tylko, że tak jak w moim przypadku mało realny przez jakiś czas jeszcze :/ ale nadrabiamy z narzeczonym w inny sposób, Mój mnie rozppieszcza na każdym kroku. Nie dawno kupił mi ładną statuetke http://www.crystalci..._dla_dziewczyny

- z tej samej serii co ja zamawiałam Bratu na Jego wesele ;)

• 0

#8 KaroolkaKalak

KaroolkaKalak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 419 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 15:43

Okazja: okragle urodziny rodzica, plec: kobieta
Nazwa prezentu: foto ksiazka
Opis: na 50te urodziny mamy zaplanowalam zrobic jej piekny album w formacie ksiazki, z opisami wspolnych wspomnien i smiesznymi komentarzami, wybralam sporo czarno-bialych zdjec z dziecinstwa i mlodosci mamy i calkiem sporo kolorowyc, z pozniejszych czasow :-) to taki maly przekroj z zycia naszej rodziny, z mama w roli glownej. Kolorowo, wspominkowo, mam nadzieje, ze bedzie sie podobalo :-)
  • 0

#9 Wilk_LancaSter

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zależy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3319 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 06:08

... i sama siebie daj mi się daj!...

• 0

#10 berenikaeliza

berenikaeliza

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 12:59

najlepsze sa prezenty personalizowane pod konkretną osobę.

• 0

#11 akluska85

akluska85

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 20:50

prezenty personalizowane są super tylko trzeba wiedzieć co spersonalizować ;P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Jolka Fasolka

Jolka Fasolka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:21

Personalizować można na przykład koszulki. Jeśli ktoś umie rysować, albo wymyśla śmieszne teksty to na pewno da sobie radę. Ja zamawiałam już takie koszulki z własnym nadrukiem.

Zamówiłam dla mamy, taty i siostry jako prezenty gwiazdkowe. Każdemu narysowałam jego podobiznę, dodałam jakiś typowy dla danej osoby tekst...

Mam nadzieję, że im się spodobają, dostaną je pod choinkę.

Rysunki stworzyłam na papierze, potem zeskanowałam do piku jpg i można go było grac na stronę. 

Pomysł jest na pewno oryginalny.

• 0

#13 Paula889

Paula889

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 12 luty 2016 - 21:41

Na walentynki. Dla chłopaka. Kalendarz ścienny ze wspólnymi zdjęciami z różnych wycieczek w góry na 2016r. Wiem że trochę późno ale jeszcze się łapie. Dlaczego ?. Bo On kocha góry. I ogólnie to takie miłe ;)

• 0

#14 orbite

orbite

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 13 luty 2016 - 15:38

Ja jestem zdania, że lepszy jest wspólnie spędzony czas niż jakaś rzecz, dlatego albo gdzieś wyjeżdżamy albo chodzimy w fajne miejsca z moją dziewczyną. Jeżeli wasza Pania ma czułe podniebienie mogę polecić Paul w ściłym centrum. Bardzo fajny lokalik z francuskim jedzeniem i przyzwoitych cenach. Przy czym potrawy smakowo odbiegają od przeciętnych rzeczy dostępnych w Warszawie, a już na pewno w tej półce cenowej :)

Polecam też pieczywo,wypiekają na miejscu, jest rewelacyjne kupuję na stoisku przy pkp jak gdzieś jeżdżę :)

Załączone pliki

Użytkownik orbite edytował ten post 13 luty 2016 - 15:39

• 0

#15 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 942 postów

Napisano 14 luty 2016 - 22:02

Fajna fotka. :) W przyszłym tygodniu wybieram się do Warszawy. Na pewno tam sobie zajrzę i popróbuję. :)

• 0

#16 Klara80

Klara80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 19 luty 2016 - 11:22

Dla mojej mamy na urodziny pobyt w Spa. Bo absolutnie sobie na to zasłużyła swoją ciężką pracą.

• 0

#17 Guest_jolos_*

Guest_jolos_*
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 20:41

Ja swoim dziadkom kupiłem na święta nowy ciśnieniomierz Diagnosis. Wiem, że już od dawna chcieli taki mieć, bo stary był już mocno wysłużony. Dostaną go już za tydzień i wiem, że na pewno się z niego ucieszą :) 

• 0

#18 Groska

Groska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 21:05

Ja uważam, że świetnym prezentem dla mężczyzny, szczególnie na ważną okazję jest zegarek. Bardzo klasyczny i pożyteczny prezent - ja bym wybrała taki marki Zeppelin, są świetne

• 0

#19 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 22:09

A ja marzę o świętym spokoju. :)

A z rzeczy...
Jak dla mnie to piłka gimnastyczna. :p

A dla rodziny?
No. Wiertarko-wkrętarka (tata)
Szuszarka do warzyw (mama)
Zabawka interaktywna (dla najmłodszych )
Gra planszowa (dla starszych dzieci )
Kubek termiczny (dla będących często za kółkiem ).
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 festuska

festuska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip