Prezenty - podaj swoją propozycję wymarzonego podarku!

B

Blancos

Guest
UWAGA!

W tym temacie należy publikować wyłącznie pomysły na prezent dla kogoś bliskiego.
Ktoś bliski to na przykład partner/partnerka, członkowie rodziny, przyjaciel. Jeżeli chcesz zasugerować upominek innym użytkownikom - pisz poniżej! :)


1. Obowiązuje następujący schemat:
  • Okazja i płeć - np. dzień chłopaka, dzień dziecka, dzień matki, urodziny, bez okazji + dla chłopaka/dla dziewczyny itp.
  • Nazwa sugerowanego prezentu - w miarę szczegółowa nazwa umożliwiająca łatwe wyszukanie sugerowanego prezentu w wyszukiwarce
  • Uzasadnienie - krótkie, 1-2 zdaniowe uzasadnienie propozycji, krótkie uwagi dotyczące adresata takiego prezentu np. dla gracza, dla fana piłki nożnej, dla lubiących książki, etc.
2. Oto przykład prawidłowej sugestii prezentu:
  • Okazja: dzień chłopaka, dla mężczyzny
  • Prezent: myszka steelseries sensei fnatic edition
  • Uzasadnienie: wspaniała myszka dla graczy, kupiłam ją chłopakowi pół roku temu i spisuje się świetnie, a ja nie mogę się nacieszyć widokiem zadowolonego faceta!:)
3. Zasady ogólne:
  • Posty zawierające linki będą automatycznie usuwane - po to podajemy względnie konkretną nazwę prezentu, aby każdy mógł sam sobie go poszukać. Nie reklamujemy konkretnych sklepów oraz ich ofert.
  • Pomysły użytkowników będą kompilowane w odpowiedniej liście, do której link znajdziecie na końcu tego posta.
  • Sugestie, które zostały przeniesione do tematu zbiorczego (listy propozycji) lub odrzucone zostaną przeedytowane przez moderatora w celu dodania jednego z dopisków:
    • //ZAAKCEPTOWANE
    • //ODRZUCONE (uzasadnienie)
  • Stanowczo zabrania się proszenia w tym lub jakimkolwiek innym temacie o pomysł na prezent - zbiorcza lista sugestii stworzona jest po to, aby każda poszukująca pomysłu osoba mogła przejrzeć propozycje użytkowników i sama wybrać coś, co będzie pasowało do obdarowywanej osoby.
4, Temat zbiorczy - lista prezentów:


Zajrzyj do tematu podanego powyżej, jeżeli szukasz pomysłu na prezent!
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
No to może jeszcze ja coś dodam. Troszkę z innej beczki, bo to coś, co można samemu zrobić. Wydaje mi się, że jest to bardzo miły prezent :) I taki raczej, niezbyt typowy..
  • Okazja: Dzień kobiet, walentynki, urodziny, bez okazji dla dziewczyny
  • Prezent: Ładna butelka (najlepiej po jakimś winie) z wrzuconymi do środka małymi karteczkami zwiniętymi w rulonik i czymś związanymi, żeby się nie rozwinęły i łatwo było je wyciągnąć(na każdej karteczce powinno być coś napisane, np. 100 lub więcej rzeczy dlaczego ją kochamy, co nam się w niej podoba itd.) Najlepiej gdyby butelka była w większości
  • Uzasadnienie: Jeśli bardzo kochamy swoją dziewczynę, a dzieli Was jakaś odległość (np. studia, przeprowadzka, czy po prostu mieszka daleko), myślę, że jest to miły prezent. Dziewczyna mogłaby codziennie wyciągać po jednej karteczce i sobie przeczytać co tam pisze. :)
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
ja chciałabym pojechać z moim mężczyzną do SPA i zapomnieć o całym świecie. n każdą okazję:)
 
M

mmamba88

Guest
  • Okazja i płeć - Rocznica zaręczyn, mężczyzna
  • Nazwa sugerowanego prezentu: Niezwykły obiad w restauracji
  • Uzasadnienie - Na 3 rocznicę zaręczyn zabieram męża do restauracji Żuravina w mojej rodzinnej miejscowości czyli Serocku. Mają tam cudowne jedzenie, no i przede wszystkim niespotykanego nigdzie indziej steka z kangura i aligatora! Chcę aby mój luby spróbował tego smakołyku (ja miałam już tą przyjemność, będąc na kolacji z rodzicami). Chętnie sama zjem go znów, więc prezent jak najbardziej moim zdaniem udany bo oboje będziemy zadowoleni :D
 

nagual

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
40
mmamba88 napisał:
  • Okazja i płeć - Rocznica zaręczyn, mężczyzna
  • Nazwa sugerowanego prezentu: Niezwykły obiad w restauracji
  • Uzasadnienie - Na 3 rocznicę zaręczyn zabieram męża do restauracji Żuravina w mojej rodzinnej miejscowości czyli Serocku. Mają tam cudowne jedzenie, no i przede wszystkim niespotykanego nigdzie indziej steka z kangura i aligatora! Chcę aby mój luby spróbował tego smakołyku (ja miałam już tą przyjemność, będąc na kolacji z rodzicami). Chętnie sama zjem go znów, więc prezent jak najbardziej moim zdaniem udany bo oboje będziemy zadowoleni :D
Jak dla faceta to jakaś dobra flaszka, a obiad do tej flaszki
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Ja chciałbym w prezencie zwiedzić z moją dziewczyną świat, taka podróż dookoła świata :) To byłoby coś wspaniałego.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Okazja: okragle urodziny rodzica, plec: kobieta
Nazwa prezentu: foto ksiazka
Opis: na 50te urodziny mamy zaplanowalam zrobic jej piekny album w formacie ksiazki, z opisami wspolnych wspomnien i smiesznymi komentarzami, wybralam sporo czarno-bialych zdjec z dziecinstwa i mlodosci mamy i calkiem sporo kolorowyc, z pozniejszych czasow :) to taki maly przekroj z zycia naszej rodziny, z mama w roli glownej. Kolorowo, wspominkowo, mam nadzieje, ze bedzie sie podobalo :)
 

Jolka Fasolka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Personalizować można na przykład koszulki. Jeśli ktoś umie rysować, albo wymyśla śmieszne teksty to na pewno da sobie radę. Ja zamawiałam już takie koszulki z własnym nadrukiem.
Zamówiłam dla mamy, taty i siostry jako prezenty gwiazdkowe. Każdemu narysowałam jego podobiznę, dodałam jakiś typowy dla danej osoby tekst...
Mam nadzieję, że im się spodobają, dostaną je pod choinkę.
Rysunki stworzyłam na papierze, potem zeskanowałam do piku jpg i można go było grac na stronę.
Pomysł jest na pewno oryginalny.
 

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Na walentynki. Dla chłopaka. Kalendarz ścienny ze wspólnymi zdjęciami z różnych wycieczek w góry na 2016r. Wiem że trochę późno ale jeszcze się łapie. Dlaczego ?. Bo On kocha góry. I ogólnie to takie miłe ;)
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Ja jestem zdania, że lepszy jest wspólnie spędzony czas niż jakaś rzecz, dlatego albo gdzieś wyjeżdżamy albo chodzimy w fajne miejsca z moją dziewczyną. Jeżeli wasza Pania ma czułe podniebienie mogę polecić Paul w ściłym centrum. Bardzo fajny lokalik z francuskim jedzeniem i przyzwoitych cenach. Przy czym potrawy smakowo odbiegają od przeciętnych rzeczy dostępnych w Warszawie, a już na pewno w tej półce cenowej :)
Polecam też pieczywo,wypiekają na miejscu, jest rewelacyjne kupuję na stoisku przy pkp jak gdzieś jeżdżę :)
 

Attachments

  • WP_20160210_09_29_39_Pro.jpg
    WP_20160210_09_29_39_Pro.jpg
    66,4 KB · Wyświetleń: 2

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Fajna fotka. :) W przyszłym tygodniu wybieram się do Warszawy. Na pewno tam sobie zajrzę i popróbuję. :)
 

Klara80

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2016
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dla mojej mamy na urodziny pobyt w Spa. Bo absolutnie sobie na to zasłużyła swoją ciężką pracą.
 
J

jolos

Guest
Ja swoim dziadkom kupiłem na święta nowy ciśnieniomierz Diagnosis. Wiem, że już od dawna chcieli taki mieć, bo stary był już mocno wysłużony. Dostaną go już za tydzień i wiem, że na pewno się z niego ucieszą :)
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
Ja uważam, że świetnym prezentem dla mężczyzny, szczególnie na ważną okazję jest zegarek. Bardzo klasyczny i pożyteczny prezent - ja bym wybrała taki marki Zeppelin, są świetne
 
W

wiki9969

Guest
A ja marzę o świętym spokoju. :)

A z rzeczy...
Jak dla mnie to piłka gimnastyczna. :p

A dla rodziny?
No. Wiertarko-wkrętarka (tata)
Szuszarka do warzyw (mama)
Zabawka interaktywna (dla najmłodszych )
Gra planszowa (dla starszych dzieci )
Kubek termiczny (dla będących często za kółkiem ).
 

festuska

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dla swojego chłopaka szukam eleganckiego, ale nie zbyt drogiego zegarka
 
Do góry