prezerwatywa na złą stronę...

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
witajcie,

kochalam sie z chlopakiem w dni plodne, niestety zaczęlam zakładać prezerwatywę na złej stronie, chwile potem zorientowalam sie zejest nie tak i ją odwrocilam. dotknęla tylko glowki czlonka.
zaznaczam, ze byl suchy, a odwrocona prez. wytarlam wczesniej reka.

czy istatnieje zegrozenie, ze na prezerwatywie byly plemniki (styszalam cos o plynie preejakulacyjnym, w ktorym mogą byc plemniki, ale nie wiem kiedy pojawia sie od na czlonku).

powinnam zrobic test ciazowy, czy raczej spokojnie czekac na @.

pozdrawiam :)
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
proszę o odpowiedź - czy polecałybyście siegnięcie po tabletkę 72h PO? zostal i tylko jeden dzien do podjecia decyzja, bo kochalismy sie we wtorek.

nie ukrywam, ze jest to ostatecznosc, a nie chcialabym faszerowac sie tak duza iloscia hormonow ...
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Szansa jak jeden na milion.. stosunek przerywany jest bardzo bezpieczny a co dopiero dotknięcie gumką członka przez chwilę, nie popadajmy w paranoję :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Diva ziomek napisał:
Szansa jak jeden na milion.. stosunek przerywany jest bardzo bezpieczny a co dopiero dotknięcie gumką członka przez chwilę, nie popadajmy w paranoję :)
Zanim palniesz kolejną głupotę może troche poczytaj sie zorientuj doucz.... STOSUNEK PRZERYWANY TO NEI METODA ANTYKNCEPCYJNA i nie jest bezpieczny! A poza niechcianą ciążą może powodować inne przykre w skutkach dolegliwośći u mężczyzny...

W paranoję nie trzeba popadać, ale należy uważać.

Autorko, myślę, że nie masz się czym martwić, jednak następnym razem uważajcie :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Bezpieczny choćby dla mnie jak czas pokazuje. Prezerwatywy są mało wygodne, a w tabletkom nie można ufać, ze względu na alkohol krążący w organiźnie albo po prostu przez nieuwagę i pamięć partnerki. A ojciec prawdopodobnie nie jestem, więc póki co uznaje to za skuteczne, O!
 
W

wiki9969

Guest
Trochę czasu już minęło od pojawienia się tematu... Mam nadzieję, że autorka przestała się martwić, bo za bardzo nie miała do tego powodów. Podpisuję się pod tym co napisała Blissful, na przyszłość po prostu trzeba uważać. ;)

Stosunek przerywany... jak czytam takie głupoty, to czasami zastanawiam się dlaczego w Polsce jest niż demograficzny?
 

Nevizus

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
pralinka91 napisał:
Diva ziomek, dnia 07 Kwie 2013 - 02:39, napisał:

stosunek przerywany jest bardzo bezpieczny

Doprawdy? :wow: Dla kogo? :D
Dla umiejętnych ludzi, nie jest to żadna metoda antykoncepcyjna ale sposób na zmniejszenie zagrożenia ciążą w przypadku gdy rezygnujemy z tabletek i gumek.


Co tej pani tam od 72po, to już morderstwo...
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Nevizus napisał:
Co tej pani tam od 72po, to już morderstwo...
Doprawdy? Tabletki do 72h to morderstwo? A powiedz mi mądralo co lub kogo się morduje? :)


Nevizus napisał:
Dla umiejętnych ludzi, nie jest to żadna metoda antykoncepcyjna ale sposób na zmniejszenie zagrożenia ciążą w przypadku gdy rezygnujemy z tabletek i gumek.
I przy okazji metoda na narobienie sobie problemów i stresów....
Lepiej niech się osoby z takim podejściem nie wypowiadają w tematach o antykoncepcji, bo potem są własnie sytuacje, że dzieci rodzą dzieci i są nie chciane ciąże.... :sleep:
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Ja nie wierzę, że w XXI. wieku ktoś jeszcze wygaduje takie farmazony...
 
Do góry