Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Jak kupować mieszkanie?

deweloperka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Guest_Infiner_*

Guest_Infiner_*
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:55

Ja również jestem zdania,że lepsze są mieszkania z rynku pierwotnego. Nowe technologie, lepsza jakość budowy. Sam stawiałbym głównie na takie. 

• 0

#22 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 09:35

nie zapominaj też, że pośrednik może negocjować ceny nieruchomości i pomóc w pozyskaniu kredyty mieszkaniowego, mnie przy tym drugim bardzo pomógł home broker, przed zakupem chodziłam najpierw po bankach błagając o kredyt i wszędzie odsyłali mnie z kwitkiem a dzięki mojemu pośrednikowi dostałam kredyt i z ich pomocą kupiłam swoje mieszkanie.

• 0

#23 mirekwalczyk

mirekwalczyk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:00

Jeśli chodzi o mieszkania w katowicach to naprawdę wiele się ostatnio dzieje na śląsku. Chodź walka niby ze smogiem trwa, a stale powstają nowe osiedla.

• 0

#24 Guest_maku511_*

Guest_maku511_*
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 11:50

Również planuję zakup mieszkania w Katowicach od geogrupa.pl Cenię sobie to miasto za szybki rozwój, dbanie o mieszkańców. Dewelopera sprawdziłem, ma duże doświadczenie i budowle nie szwankujące o 2 latach :)

• 0

#25 domin89

domin89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 13:59

Także szukam informacji na temat zakupu mieszkań. Niedługo planuję kupno mieszkania bydgoszcz, ale najpierw muszę dostać kredyt i zorientować się co i jak.

• 0

#26 oziembly

oziembly

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:14

Jak już kupujecie mieszkania to jak się przeprowadzacie ? spotkaliście się z pomocą developerów ? Miałem okazje się przeprowadzać sam i straszna męczarnia z pakowaniem, przenoszeniem a później jeszcze z rozpakowaniem wszystkiego. Macie jakieś rady przed wielką parapetówą ?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 mkochan

mkochan

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 15:26

przede wszystkim polecam bardzo ten artykuł nieruchomosci.com.pl/artykuly/kupujesz_mieszkanie_na_to_powinienes_szczegolnie_uwazac,3579.html

dzięki niemu uświadomiłam sobie mnóstwo ważnych aspektów przy kupowaniu mieszkania, których wcześniej nie zauważałam :)

• 0

#28 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 00:21

Ja tez uważam, że dobre biuro i mamy mieszkanie jakie chcieliśmy. Dobry pośrednik będzie szukał nam takiego mieszkanka aż do skutku, które nas zadowoli.  Ja korzystałam z oferty biura Kuźnia Nieruchomości  mieszcząca się na Woronicza w Warszawie.  

• 0

#29 MRCL

MRCL

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 13:17

Pytanie typu :czy jak zatankuję do pełna to czy dojadę tym do Radomia ?  Wszystko zalezy od tego

jaka jest umowa

ile osób jest w rodzinie

jakie mieszkanie chcesz kupić

Zerknij sobie tutaj:

https://pozyczkaport...czyc-zwiekszyc/

Na stronie jest opisane w jaki sposób liczyć zdolność kredytową. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#30 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 182 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 11:06

Mało kogo dzisiaj stać na zakup mieszkania za gotówkę. Chyba że wygra na loterii. Większość ludzi, przymierzających się do wzięcia kredytu na zakup mieszkania, musi liczyć się z koniecznością zaciągnięcia kredytu i to na wiele lat. Konieczne jest przy tym spełnienie kryteriów narzuconych przez banki, w tym, prawidłowa historia kredytowa. Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kredytu, można ja poprawić, jeśli wiadomo, że bank mógłby się do czegoś przyczepić. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź tę stronę i w ten sposób, możesz się przekonać jak poprawić swoją zdolność kredytową tak, aby otrzymać potrzebny kredyt.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0