Fryzura...

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Powracam :D Powiedziecie mi proszę które lepsze :) albo może znacie jakieś fajne fryzury , czy pasują krótkie czy lepiej trochę dłuższe ? :D
Tylko proszę o konkretne odpowiedzi jak można :D
 

Attachments

  • IMAG0163.jpg
    IMAG0163.jpg
    120,1 KB · Wyświetleń: 29
  • 12-B8BFABD7-925121-960.jpg
    12-B8BFABD7-925121-960.jpg
    112 KB · Wyświetleń: 31
  • 12-BC2CA0DD-951295-960.jpg
    12-BC2CA0DD-951295-960.jpg
    89,1 KB · Wyświetleń: 29
M

MacaN

Guest
Stary, aleś się uparł na ten internet :D

Dobra, powiem co myślę - spróbuj sobie zapuścić włosy i dopiero potem je uformować, ale nie ulizuj ich bo wyglądasz jak taki laluś :p Włosy mają być puszyste i zwariowane, musisz dobrać własny styl, ale kombinuj raczej z długimi ;) jak trafisz na odpowiednią fryzurę to ktoś Ci to powie no i sam zauważysz...
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
bo w internecie jestem anonimowy i to jest ten plus :D chyba nie podejdę do koleżanki i się spytam jak wyglądam :D
 
M

MacaN

Guest
To Ci może wyjść tylko na plus moim zdaniem :p Możesz ją nawet poprosić, żeby się pobawiła Twoimi włosami ^^
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
ale wybredny... do oceniania włosów, koleżanki nie muszą być wcale ładne:p
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ale @
Bezduszny powiedział żebym dał się jakieś koleżance pobawić włosami a no to to już muszą być ładne :p
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
tak masz racje brzydkich sie nie pytaj ;) mogą nie Ci nie dać wiarygodnej odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie :D

PS:Masz u mnie plusa za szczerość :D
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Te dłuższe są lepsze :przewraca: tylko-tak jak wyżej napisano- nie ulizuj ich bo robi się z Ciebie taki laluś trochę :D
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
No taki problem że mieszkam w małej miejscowości i ładnych brakuje :D a w szkole a to ładna ale głupia jak but to aż płakać mi się chce :D No jak tak patrzę na te zdjęcie z dłuższymi to Siebie nie poznaję :D jakoś w lustrze inaczej wyglądam jak mam takie włosy :D
Jeszcze trochę zapuszczę i spróbuję Sobie jakoś fajną fryzurkę znaleźć :D
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
http://www.stylistka.pl/fryzury/irokez-11139.jpg łap :)
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
hmm fajna :D szkoda że nie mam czarnych włosów i takiego zarostu xD i dzięki tak w ogóle :p
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jakbyś zobaczył/a moje koleżanki to bys zmienił/a zdanie i to na 100% :) to normalne że się razem całują ? albo myślą że są takie fajne i w ogóle ?

a co do tego czy jestem przystojny i mądry to już się nie bede na ten temat wypowiadał, bo dla mnie to jest głupota żeby samego Siebie oceniać ;) ale co najmniej pracuję nad Swoim wyglądem i uczę się żeby nie być takim tępym :)
 
I

immanentne

Guest
mnie najbardziej podoba sie fryzura z 2 zdjęcia, choć 3 też daje radę, ale 1?????oooo nie nigdy więcej tak nam sie na oczy nie pokazuj :p
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Z tych tutaj dwójka. Na jedynce opisano powyżej, jak to wygląda; na trójce wygląda jakbyś włosów przez miesiąc nie mył.

(kończenie pytania z zastosowaniem "i w ogóle" nie świadczy w żaden sposób o światłości umysłu, to takie post scriptum)
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Popieram przedmówcę. 1 - laluś, 3 jakaś taka przeżelowana... 2 naturalna jest ok.
 
M

MacaN

Guest
bo żel trzeba umieć nakładać i trzeba mieć na co. Ja polecam raczej gumę do włosów. Samych wypowiedzi na temat koleżanek i siebie chyba nie warto komentować, choć to musiałem napisać ;)

Także jeśli chodzi o fryzurę, to BAW SIĘ włosami, o ile masz na to czas. Widzę, że przykładasz do tego jakąś tam wagę, tylko zadaj sobie pytanie, czy wiedząc już jak układać włosy chce sie Tobie siedzieć przed lustrem rano ? :) Ja tak robię tylko jak idę w pewne miejsca, lub do pewnych ludzi. Normalnie mam tylko względny ład i przejadę po włosach szczotką, bo wolę pospać 15 minut, niż bawić się włosami.
 
Do góry