Kształt penisa

Status
Zamknięty.

Ktoś102

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam 13lat i mój penis jest spłaszczony podczas erekcji tak jak na obrazku a nawet roszke bardziej czy to normalne?

Dodam że mierząc go podczas erekcji od samego początku na "grzbiecie" ma 14cm to chyba norma?
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    1,2 KB · Wyświetleń: 15

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
OMG - dzieci czy wy naprawdę nie macie się czym przejmować ?
Idź zagrać w piłkę z kolegami :)
Nie wiem czy to normalne ,ale chyba do 18 roku życia jeszcze sporo może się zmienić , więc nie płacz , ogarnij się i żyj normalnie .
A jeżeli później będziesz miał jakieś problemy to idź do ginekologa - od tego jest.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Ginekolog zapewne również pomoże,jednak sugerował bym urologa,albo androloga jako bardziej kompetentnych w tym przypadku.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A ja śmię twierdzić, że człowiek to nie idealny odlew. Rożnimy się, penisy mają rożne kształty, nie są idealnei okrągłe w przekroju. Nasze stopy rożnią się rozmiarem nieznacznie, nasze uszy i dłonie nie są idealne - penis rownież.

Jeśli nic Ci nie dolega, nie boli, nie piecze to nic się nie martw, taki ma kształt i już. Nie jeteś jedyny ^^
Gorzej, gdybyś miał problemy, bolesność, problem z oddawaniem moczu... wtedy sie martw.
 

PANTERRA

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
Twoje ciało wciąż rośnie i się zmienia. Twój penis może się zmienić tak samo jak wiele innych rzeczy w twoim ciele. :)

OMG - dzieci czy wy naprawdę nie macie się czym przejmować ?
Idź zagrać w piłkę z kolegami :)
Nie wiem czy to normalne ,ale chyba do 18 roku życia jeszcze sporo może się zmienić , więc nie płacz , ogarnij się i żyj normalnie .
Chłopak jest po prostu ciekawy. To chyba dobrze, że interesuje go własne ciało i to jak się zmienia.

No i właśnie. Człowiek nie jest idealny.
 

Bane1989

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Staram się jakoś "rozkminić" ten obrazek i nie jestem w stanie XD co on niby obrazuje i jak się ma do tematu?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
obrazuje mniej więcej kształt penisa, że nie jest idealnie okrągły tylko nieco spłaszczony, spokojnie, normalnie dorastaj, nawet jeżeli będzie tak w przyszłości w niczym nie będzie ci przeszkadzał żeby zaspokoić partnerkę.
 

Ktoś102

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ok dzięki za odpowiedź, poprostu byłem ciekaw czy to normalne.
A post ForeverYoung poprstu zingnoruje.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Dobrze,że znasz ortografię.Jednak śmieszne,że udzielasz rad nie mając pojęcia,że faceta nie wysyła się do ginekologa-jak ktoś wyżej napisał:androlog lub urolog jest od spraw męskich.Poza tym nie ładnie kpić sobie z młodego chłopca-ma prawo do pytań i obaw.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Po prostu irytuje mnie dzisiejsza młodzież. (w sumie dzieci)
Niech by się ojca zapytał ,skoro go to tak dręczyło.
Co do rodzaju lekarza ,to jestem kobietą ,więc nie bardzo interesują mnie męskie prącia i to kto je bada ,więc napisałam ginekolog - czyli ogólnie lekarz od tych spraw myślę ,że można było zrozumieć ten odnośnik.
Chłopiec ma 13 lat ,a nie którzy tu o zaspokajaniu kobiety wykładają ... :)
( a potem dziwić się ,że dzieci mają dzieci).
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Akurat takie pytanie jest normalne, nie widzę w tym nic dziwnego :) Niektórzy jednak wolą zapytać anonimowo na forum (w końcu od tego jest), niż rozmawiać z rodzicami na takie tematy.
Wątpliwości już chyba rozwiane, więc zamykam.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Chłopiec ma 13 lat ,a nie którzy tu o zaspokajaniu kobiety wykładają ... :)

Wyłożyłem kawę na ławę żeby nie miał obaw na przyszłość :sleep:
 
Status
Zamknięty.
Do góry