Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jak efektywnie schudnąć w krótkim czasie?

dieta odchudzanie ćwiczenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 13:43

Ja schudłam 10 kg dzięki temu, że zaczęłam jeść regularniej i zdrowiej. Najgorzej ograniczyć słodycze... Ale można, tylko trzeba mieć motywację:)

• 1

#22 Gula

Gula

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 maj 2018 - 12:47

Czy da się czy nie, nieważne, takie szybkie odchudzanie jest za dużym obciążeniem dla organizmu. najlepiej chudnąć tak w tempie 2-3 kg na miesiąc. Wtedy efekt się utrzyma. A jak ktoś chudnie 10 kg w kilka tygodni to albo swiadczy o chorobie, albo po jakimś czasie to wróci...

• 0

#23 Olkka

Olkka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 20:05

Mnie się udało dzięki cateringowi dietetycznemu. Wybrałam Wygodną dietę- z polecenia koleżanki. Dzięki nim zaczęłam jeść zdrowiej i regularnie a już samo to dało efekty. Do tego dołożyłam ćwiczenia i już prawie osiągnęłam swój zamierzony cel;)

• 0

#24 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 11:13

Zgadzam się z tym, że jedzenie regularne i ograniczenie jedzenia słodyczy dużo daje. Ja na przykład najpierw gotowałam sobie w domu na dwa dni a potem brałam to w pojemniki i do pracy zabierałam. Jednak nie zawsze miałam siłe coś ugotować wiec kończyło się to wiadomo jak i dla tego zamówiłam dietę pudełkową. Wybrałam catering Salmix z którego dania są super smaczne nawet po odgrzaniu w mikrofali.
  • 0

#25 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 19:25

Najważniejszy jest ruch i dobra dieta. Osobiście polecam catering Diet4U, dzięki nim udało mi się zrzucić zbędne kilogramy ;) 

• 0

#26 kermelaa

kermelaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 11:16

Najważniejsza jest odpowiednia dieta oraz dawka ruchu. 

Polecam również poczytać sobie o konkretnych treningach bo inny trening wybierze dla siebie osoba chcąca się odchudzić, inny osoba modelujaca ciało

http://www.keepyour-...ngow-przeglad/ 

Super jest zumba - to taniec połączony z ćwiczeniami aerobowymi. Choreografia zumby złożona jest z różnego rodzaju tańców (hip-hop, samba, salsa), sztuk walki, treningu siłowego (pozwalającego wzmocnić mięśnie) oraz treningu cardio (pozwalającego spalić tkankę tłuszczową).

Jeszcze dobre efekty w odchudzaniu i jednoczesnie modelowaniu ciała daje trening siłowy z trenerem. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 KamilaJA

KamilaJA

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2019 - 14:33

Mam coś takiego o diecie koktajlowej lepszytrener.pl/blog-trenera/odchudzanie-brzucha-dieta-oparta-na-koktajlach

co myślicie? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#28 barrys

barrys

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 25 luty 2019 - 08:09

Jeśli możecie sobie pozwolić finansowo na zabieg, dobrze jest zastanowić sie nad liposukcją body jet. Która może przynieśc bardzo dobre efekty odchudzania..... Zabieg liposukcji, zgodnie z wytycznymi, eliminuje nadmiar tłuszczu, co uniemożliwia powstanie zakłóceń homeostazy organizmu. Przeważająca liczba pacjentów poddanych zabiegowi w obszarze bioder lub brzucha, tuż po liposukcji zgłasza namacalne efekty w postaci zmniejszenia rozmiarów odzieży  Nawet o jeden czy o dwa rozmiary. Na pewno nie uda się schudnąć w takim czasie za pomoca zwyklych ćwiczeń.

Zabieg jest wykonywany na przykład w tej klinice w Katowicach https://klinikamagnu...zowej-body-jet/

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, odchudzanie, ćwiczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0