Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Alternatywa dla bezrobotnego licencjata lub magistra..

bez pracy praca szkolenie pilot wycieczek podyplomowe oferta szukam dam

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Janusz

Janusz
 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2899 postów
 • PłećMężczyzna

#1 Adventure

Adventure

  Nowicjusz

 • Piaskownica
 • Pip
 • 3 postów

Napisano 21 luty 2013 - 16:03

Alternatywa dla bezrobotnego magistra lub licencjata.
Jak długo chcesz bezskutecznie poszukiwać dla siebie pracy zgodnej z posiadanym wykształceniem ? Czy nie jest już czas pomyśleć o realnie sobie i swojej przyszłości ? Myślałaś /łeś/ już o tym ?
Proponujemy przestawienie się na turystykę, jako dziedzinę w której możesz czuć się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Rozważ możliwość uzyskania nie tylko uprawnień państwowych ale przede wszystkim możliwość zdobycia wiedzy:
- jak założyć biuro podróży, jakich czynności formalno-prawnych należy dokonać, aby samodzielnie i na własny rachunek prowadzić działalność gospodarcza pozwalająca nie tylko na utrzymanie własne ale i zatrudnianie innych pracowników,
- w jaki sposób prowadzić działalność biura podróży by przynosiła dochody, zasady tworzenia produktu turystycznego i jego sprzedaży,
- w jaki sposób organizować i prowadzić imprezy turystyczne w kraju i za granicą,
- jakie mechanizmy rynkowe należy znać i stosować aby generować legalnie dochody pozwalające na utrzymanie siebie i rodziny.

Proponujemy Ci rozważenie rozpoczęcia Studiów Podyplomowych „Zarządzanie w turystyce” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku, patrz:
http://cspidz.pwsz.w...d=22&Itemid=140

Odpowiedź na pytanie: czy kończąc studia otrzymam tylko dodatkowy, nic nie dający „papierek”?

1. Ukończenie studiów podyplomowych, daje Ci możliwość zatrudnienia się w każdym biurze podróży na terenie całego kraju.

2. Kończąc studia podyplomowe nabywasz wiedzę fachową, konieczną w zakresie zarządzania biurem podróży, na podstawie której możesz samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą na własny rachunek w dziedzinie turystyki .


 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bez, pracy, praca, szkolenie, pilot, wycieczek, podyplomowe, oferta, szukam, dam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0