Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Rozmiar penisa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#101 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 122 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 07:44

Niekoniecznie.W składzie mają substancje, które wpływają na wiele czynników i właśnie dlatego tabletki mogą mieć działanie pozytywne na wiele sfer. Podejrzewam,że nie ma co liczyć na powiększenie rzędu 8 cm ( niektórzy to mają penisa 8 cm,...). W tym momencie jestem w trakcie brania tabletek od 3 miesięcy i powiększenie jest rzędu 2-3 cm ( zależy jaką mam erekcję i jak jestem podniecony). Planuję brać tabletki jeszcze 2 kolejne miesiące i się zobaczy jaki będzie ostateczny efekt. Jednak erekcję mam zdecydowanie mocniejszą, większą kontrolę nad tym co robię. No i wcześniej rzadko kiedy miałem ochotę na więcej niż 1 stosunek podczas nocy, a teraz potrafię męczyć żonkę i po kilka razy w ciągu jednej nocy ;)

• 0

#102 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 92 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:59

Na ile wystarcza Ci opakowanie? Bo jednak 2 stówki to dość sporo ;/

• 0

#103 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 122 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:11

Na miesiąc. Trzeba brać 2 tabletki dziennie Teoretycznie mógłbyś brać jedną tabletkę na dzień jednak nie wiem czy działanie byłoby takie dobre. Nie są tanie,ale weź pod uwagę,że w składzie maja 2 razy więcej składników niż w takich penilarge ( które również należą do jednych z lepszych tabletek). Niestety jak chcesz mieć efekt to trzeba trochę zapłacić. Równie dobrze możesz sobie kupić tabletki za 30 zł. Jednak czy zadziałają? Nie sądzę. będzie to jedynie placebo. O ile będzie w ogóle....

• 0

#104 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:51

No wlasnie niby wielkość penisa sie nie liczy.
  Buhahahahaha...  ale tylko zaraz po narodzinach.

Ale z Was naiwniacy jeszcze. Zasada jest od zawsze taka sama i tylko jedna. Im "dziunia" starsza i im więcej ma dzieci tym szersza i głębsza". Możecie sobie wtedy machać konusami ile chcecie bo i tak "kochająca" powie że było "cacy" by nie sprawić zawodu i przykrości. Baby już tak mają że na milion jedna tylko prawdę powie a prawda jest tylko jedna: im większy tym lepszy ale to jest akurat zdanie Pań grubo po 30-stce bo te mocno "przed" to same nie widzą jeszcze co jest git a co fuj.

• 0

#105 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 12 luty 2018 - 19:30

No i te mocno przed nie są tak rozjechane, żeby potrzebowały 20 kilku centymetrowej pały od murzyna ;) Może też tutaj upatrywać sensu ;) 

• 0

#106 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 27 luty 2018 - 00:37

20 kilku centymetrowej pały od murzyna

Ta murzyńskość nie jest wcale taka ho,ho,ho... bo "nadmiar" często szkodzi "nigdzie" się nie "mieszcząc" a jazda na "pół gwizdka" to nie jazda. Uwierz na słowo...

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#107 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 27 luty 2018 - 18:03

Toz to sam napisałeś, że im starsza, tym głębsza i szersza ;P Tutaj juz murzyn da radę!

• 0

#108 marek70

marek70

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1242 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 18:10

. W tym momencie jestem w trakcie brania tabletek od 3 miesięcy i powiększenie jest rzędu 2-3 cm ( zależy jaką mam erekcję i jak jestem

ty się ciesz z tych 13 cm

No i wcześniej rzadko kiedy miałem ochotę na więcej niż 1 stosunek podczas nocy, a teraz potrafię męczyć żonkę i po kilka razy w ciągu jednej nocy

a od kiedy dają ślub z własną ręką?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#109 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:17

a od kiedy dają ślub z własną ręką?

Ja bym nie pytał od kiedy, tylko w jakim kraju, bo dziś różne dziwy na świecie się dzieją ;)  

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0