czy jestem w ciąży ?

anonim6669

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
witam!
Mam pewien problem, otóż, współżyłam z chłopakiem podczas dni płodnych bez zabezpieczenia. Doszło do wytrysku, ale nie w pochwie . Tej samej nocy( po jakiś 30 min ) kochaliśmy się dalej. Podkreślam, że chłopak wytarł się po wytrysku, ale nie wziął prysznica . Dziś powinnam dostać okres, ale go nie ma. Miałam objawy takie jak zawsze przed miesiączką . Od początku dni płodnych brałam tabletki przepisane od ginekologa, które miały za zadanie sprawić, że okres bedzie krótszy i mniej bolesny dla mnie. Dlaczego jeszcze nie pojawiła się miesiączka i czy mogę być w ciąży ? Bardzo się stresuje , dlatego pytam i proszę o odpowiedź ..
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
według mnie jest dość duże prawdopodobieństwo... mogłaś a raczej mogliście pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu... rozumiem, że za drugim razem też w Tobie nie skończył?
do tego miałaś dni płodne... więc tym razem nie rozumiem Twojego beztroskiego podejścia do sprawy
pamiętaj, że przed samym wytryskiem facet również wydziela taki płyn w którym mogą się znajdować pewne ilości plemników.
 

anonim6669

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
według mnie jest dość duże prawdopodobieństwo... mogłaś a raczej mogliście pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu... rozumiem, że za drugim razem też w Tobie nie skończył?
do tego miałaś dni płodne... więc tym razem nie rozumiem Twojego beztroskiego podejścia do sprawy
pamiętaj, że przed samym wytryskiem facet również wydziela taki płyn w którym mogą się znajdować pewne ilości plemników.

Z tego co czytałam w preejakulacie plemniki są ruchowo upośledzone, bądź też są też ich śladowe ilości..
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
pewnie, ale szanse zawsze są jakieś . nie można tego całkowicie wykluczać przecież...

no, ale bądź dobrej myśli, a następnym razem po prostu pomyśl o zabezpieczeniu...

ile masz w ogóle lat jeśli można wiedzieć?
 

anonim6669

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
pewnie, ale szanse zawsze są jakieś . nie można tego całkowicie wykluczać przecież...

no, ale bądź dobrej myśli, a następnym razem po prostu pomyśl o zabezpieczeniu...

ile masz w ogóle lat jeśli można wiedzieć?
17 ..

Mogłabym was, wszystkich przeglądających ten temat poprosić o zdanie w tej sprawie ?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Proszę bardzo-masz szansę na ciążę.
 
0

03092010

Guest
Z tego co czytałam w preejakulacie plemniki są ruchowo upośledzone, bądź też są też ich śladowe ilości..
Masz ogromne szanse na ciaze. Moje dwie znajome po stosunku przerywanym zostaly matkami. Daj znac za kilka tygodni jak sie sprawy maja.
 

anonim6669

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Masz ogromne szanse na ciaze. Moje dwie znajome po stosunku przerywanym zostaly matkami. Daj znac za kilka tygodni jak sie sprawy maja.

Dziś zrobiłam test i nie jestem w ciąży :) Przeczytałam także dokładnie ulotkę tabletek i u niektórych osób może ywstępować brak miesiączki , lub mogą zacząć być nieregularne . Stres minął więc dziś najprawdnopodobniej dostanę okres. Myślę, że moje nerwy też wpłynęły na spóżniający się okres .Tym razem mi sie udało .. Kamień z serca ..
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Anonim, a czy ty bierzesz tabletki antykoncepcyjne?
Bo wiesz jeśli zaczęłaś je dopiero brać, to działają praktycznie od razu jeśli zaczniesz je brać w pierwszym dniu miesiączki, albo po kilku tygodniach jeśli zaczniesz brać w środku cyklu....

Wiesz poza tym, testy ciążowe nie zawsze się sprawdzają, ja bym Ci radziła iść do ginekologa na USG albo badania krwi....
Pozatym przy tabletkach krwawienie to nie okres...
 

anonim6669

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Anonim, a czy ty bierzesz tabletki antykoncepcyjne?
Bo wiesz jeśli zaczęłaś je dopiero brać, to działają praktycznie od razu jeśli zaczniesz je brać w pierwszym dniu miesiączki, albo po kilku tygodniach jeśli zaczniesz brać w środku cyklu....

Wiesz poza tym, testy ciążowe nie zawsze się sprawdzają, ja bym Ci radziła iść do ginekologa na USG albo badania krwi....
Pozatym przy tabletkach krwawienie to nie okres...

Napisałam na górze, że to są tabletki, które miały spowodować krótszy i mniej bolesny okres.. a tabletek antykoncepcyjnych nie biorę .
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Tak napisałaś, a najczęściej na bolesne i długie okresy przepisują własnie tabletki anty... a mogę poznać nazwę leku który zażywasz?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
dokładnie, tez mi się wydaje,ze lek który bralas jest lekiem hormonalnym, który może, ale nie musi działać antykoncepcyjnie. Taki test jest niemiarodajny i jeśli chcesz mieć pewność marsz do laboratorium na test beta hcg z krwi - wtedy będziesz wiedziała na 100 %
jeśli się miesiączka nadal nie pojawi, a nie chcesz iść na betę to powtórz test taki z apteki za dwa tygodnie, albo w czasie kolejnej spodziewanej miesiaczki. Myślisz,ze tak od razu Ci wykaże, nie ma tak dobrze.
Czego sie boisz? współżyjąc DWUKROTNIE, świadomie, bez choćby gumy, w czasie dni płodnych, teraz się cykasz,ze jesteś w ciąży? Dlaczego tak jest,ze jak ja chciałam zajść to nie mogłam, a takie bździuty jak nie chcą to zachodzą i potem wielkie halo.... o tej proverze czytałam i ponoć jeśli jest w odpowiednich dawkach podawana, hamuje jajeczkowanie. Wiesz chociaż co bierzesz, czy łykasz w ciemno bo lekarz dał?
ojojoj. Powtórz test. Za 2 tygodnie. Albo beta jesli nie chcesz czekać.
 

anonim6669

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
dokładnie, tez mi się wydaje,ze lek który bralas jest lekiem hormonalnym, który może, ale nie musi działać antykoncepcyjnie. Taki test jest niemiarodajny i jeśli chcesz mieć pewność marsz do laboratorium na test beta hcg z krwi - wtedy będziesz wiedziała na 100 %
jeśli się miesiączka nadal nie pojawi, a nie chcesz iść na betę to powtórz test taki z apteki za dwa tygodnie, albo w czasie kolejnej spodziewanej miesiaczki. Myślisz,ze tak od razu Ci wykaże, nie ma tak dobrze.
Czego sie boisz? współżyjąc DWUKROTNIE, świadomie, bez choćby gumy, w czasie dni płodnych, teraz się cykasz,ze jesteś w ciąży? Dlaczego tak jest,ze jak ja chciałam zajść to nie mogłam, a takie bździuty jak nie chcą to zachodzą i potem wielkie halo.... o tej proverze czytałam i ponoć jeśli jest w odpowiednich dawkach podawana, hamuje jajeczkowanie. Wiesz chociaż co bierzesz, czy łykasz w ciemno bo lekarz dał?
ojojoj. Powtóz test. Za 2 tygodnie. Albo beta jesli nie chcesz czekać.

Skoro test można robic już pierwszego dnia, kiedy powinnam dostać miesiączkę to raczej wątpię , że wpadłam ..
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Anonim, rób jak uważasz, tylko potem się nie zdziw....
Początek ciąży w wielu aspektach jest decydujący.

Skoro jesteś spokojna to OK. Twój wybór...
 

anonim6669

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Anonim, rób jak uważasz, tylko potem się nie zdziw....
Początek ciąży w wielu aspektach jest decydujący.

Skoro jesteś spokojna to OK. Twój wybór...

Staram się byc spokojna i myśle , że jednak mam to szczęście , skoro miałam wszystkie objawy co zawsze przed miesiączką ..I raczej bez powodu nie pisaliby na ulotce, że mogę nie dostać okresu .
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
Staram się byc spokojna i myśle , że jednak mam to szczęście , skoro miałam wszystkie objawy co zawsze przed miesiączką ..I raczej bez powodu nie pisaliby na ulotce, że mogę nie dostać okresu .

ciąża może wywoływać podobne objawy jak miesiączka. a co do tej ulotki... oni mają obowiązek pisać o wszystkich ewentualnościach, skutkach ubocznych brania danych tabletek.. rozumiem, że nie przyjmujesz do wiadomości faktu, że możesz być w ciąży, ale realia są inne. gdyby już się coś takiego zdarzyło to po prostu dbaj o siebie, nie pij alkoholu. i leć zrobić badanie krwi na beta hcg jak już ktoś wyżej zaznaczył. na wyniki czeka się 2-3 dni, a pewna będzie na 100%, bo testy ciążowe we wczesnym fazie ciąży bywają mylne. lekarz ginekolog również nie powie Ci na 100% czy jesteś w ciąży czy nie.
z drugiej strony zajście w ciąże też nie zawsze jest takie proste. jednak głupota robi swoje.
 
Do góry