Program do ominięcia hasła w W. Viście

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Potrzebuje namiar, na prosty system, program, który pozwoli ominąc hasło do Windowsa visty. Czy w ogóle jest to możliwe. Nie jestem specjalistą w dziedzinie informatyki więc proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam. Liczę na wyrozumiałość.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Są odpowiednie płyty Cd, które umożliwiają odpalenia Windowsa bez hasła. Wpisz sobie necie. Oprogramowania pozwalają na usunięcie haseł ze wszystkich kont na Windowsie. Niestety koszt takich programów zaczyna się dopiero od 500pln. Także jak nic ważnego to sobie odpuść.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Witam, nabyłem program, udało się ominąć hasło. Wszystko działa ok, nie miałem problemu z użytkowaniem, Wydaje mi się, że jeśli masz jakieś ważne materiały na pc zabezpieczone hasłem, to myślę, że warto się zastanowić nad opcją.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Wywalanie kasy w błoto. Wystarczy płytka systemu Vista odpalona w trybie NAPRAWY i programik REGEDITOR (darmowy). Wywalamy hasło z rejestru i po robocie. Nie mówi się o tym głośno bo komercyjne śmiecioprogramy się nie sprzedadzą :D
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Wystarczy płytka systemu Vista odpalona w trybie NAPRAWY i programik REGEDITOR (darmowy). Wywalamy hasło z rejestru i po robocie.


Wydaje mi się, że jeśli znasz się bardzo dobrze na informatyce, komputerach to możesz zasugerować się do Twojej rady. Programy na ominięcie hasła są raczej płatne (w końcu producent musi na czymś zarabiać). Ja korzystałam z podobnego programu, a całość zajęła mi nie dłużej niż 3 minuty. Oczywiście bez straty danych.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Na płycie Hiren's Boot jest opcja resetowania hasła Windows dla danego użytkownika. Płyta do pobrania za darmo z oficjalnej strony.
 
A

alfabeta11

Guest
Dokładnie. Obsługa programu z płyty Hiren's Boot jest też prosta i nie sprawia problemów. Całkowicie darmowa i legalna opcja ;)
 
Do góry