Ból palca po urazie

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Witam, zakładam ten temat ponieważ niepokoi mnie to, co się dzieje z moim prawym kciukiem...otóż w zeszłym roku kiedy wróciłam po świętach do szkoły zaraz pierwszego dnia dostałam piłką od koszykówki palca, bolał ale do lekarza poszłam dopiero po zajęciach, zrobione zostało prześwietlenie jednak lekarz w ogóle tego nie obejrzał, poruszał mi palcem itd. i uznał, że nic się nie stało ale i tak wsadził mi w gips na jakiś miesiąc niecały z tego, co pamiętam, może z 3 tygodnie. Kiedy poszłam na zdjęcie gipsu inny lekarz powiedział mi, że nie ma pojęcia czemu tak szybko miałam zdjąć gdyż palec był złamany (dopiero ten obejrzał owe zdjęcia z prześwietlenia) no ale pomału palec wrócił do normy. Ostatnio oberwałam w ten sam palec dosyć mocno, pojawił się siniak i czuję teraz, że boli. Przy niektórych czynnościach pojawia się większy ból... czy to może być skutek tego, że wtedy za wcześnie miałam zdjęty gips? Czy powinnam jakoś usztywnić palec, zrobić cokolwiek?
 

konradozz

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
i jak palec? moja zona tez miala niefajne przygody z paluchem i wyslalem ja do ckr pod wwa. w takich przypadkach trzeba niezwlocznie skonsultowac to z lekarzem i zrobic badania. jesli u jednego nie czujemy sie usatysfakcjonowani, to trzeba udac sie do innego, ktory pomoze;)

p.s. swoja droga taka ciekawostka - wiecie, ze w Chinach placi sie lekarzom dopiero wtedy, gdy Cie wylecza? szkoda, ze to Polska... :p
 
Do góry