Przyszłość?

Nightmara

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Mam problem, mianowicie zdaję w tym roku maturę(J.Polski (P), J.Angielski(P), Matematyka(P) oraz J.Polski(R).
Chcę iść na studia(Bielsko-Biała, Katowice, Kraków lub Warszawa).
Moje pytanie brzmi: Po jakich studiach będę mogła pracować w hipoterapii oraz z dziećmi niepełnosprawnymi/upośledzonymi?
Wiem, że po studiach muszę zrobić kursy,odznaki(chcę pracować na stadninie - a w przyszłości otworzyć własny biznes,który będzie się tym zajmować).

Proszę o szczere, poważne odpowiedzi i podsunięcie pomysłu na uczelnie:)

Pozdrawiam, Martyna.
 

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
Masz niesamowite pomysły na przyszłość. Życzę ci, abyś je spełniła, jednak nie wiem na jakie studia. Przykro mi :(

Masz niesamowite pomysły na przyszłość. Życzę ci, abyś je spełniła, jednak nie wiem na jakie studia. Przykro mi :(
 

Nightmara

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dziękuje:) Wiem,że bez studiów bym się obeszła-zrobić kursy i do pracy, ale niestety pracodawcy patrzą na ten nieszczęsny papierek i trzeba zdecydować gdzie go zdobyć..i na czym:)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Myślę ,że coś z fizjoterapią .
Jeśli chodzi o uczelnię wybierz tam ,gdzie masz najbliżej :) (i tak nie ma pracy w tym kraju , chyba że masz znajomości ;))
 

JaGuru

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
To chyba tylko fizjoterapia lub rehabilitacja. Takie kierunki mogą mieć akademie wychowania fizycznego - kierunek rehabilitacja na pewno.
Myślę, że to dość przyszłościowy zawód nie tylko w odniesieniu do dzieci, ale i do dorosłych.
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej (w Łodzi albo w jakimś zamiejscowym ośrodku) jest bardzo rozbudowana pedagogika z możliwością wielu praktyk i staży :)
 
Do góry