Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Nadpotliwość - jak sobie radzicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 monia8

monia8

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 04 luty 2013 - 19:37

Mój towarzysz życia zastanawia się nad zabiegiem trwałej redukcji gruczołów potowych... brzmi to poważnie i dlatego chciałąm wiedziec czy może ktośmiał wykonywany taki zabieg? W przyszłym tygodniu idziemy się dowiedzieć czegoś wiećej do salonu Elite ale i tak ważne są dlamnie osobiste doświadczenia w tej kwestii :)

Już coś wiem - nie taki diabeł straszny jak się wydaje. CO najważniejsze zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym,nie trwa długo i likwiduje gruczoły na stałe więc tym samym eliminuje problem na stałe, no teraz tylko trzeba zebrać kaskę.
  • 0

#2 amellia33

amellia33

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 25 maj 2013 - 17:46

Już coś wiem - nie taki diabeł straszny jak się wydaje. CO najważniejsze zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym,nie trwa długo i likwiduje gruczoły na stałe więc tym samym eliminuje problem na stałe, no teraz tylko trzeba zebrać kaskę.

Ciekawy zabieg, szcególnie dla osób które mają duży problem z poceniem się. Miałam w liceum takiego kolegę - miał straszne kompleksy - non stop się pocił i nie pomagały żadne dezodoranty . Przystojny chłopak a nie dało się koło niego stać. WIem że próbował już wszytskiego łącznie z medycyną ludową ;) szkoda że wtedy takie zabiegi nie były dostępne - dziś to już standard

• 0

#3 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1120 postów

Napisano 30 maj 2013 - 16:35

Ja mogę polecic Etiaxil. To jest moim zdaniem jeden z lepszych antyperspirantów który naprawde zadziala jak trzeba.

• 0

#4 aifoza

aifoza

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisano 30 maj 2013 - 19:47

Używam i rzeczywiście jest super, lepszego i bardziej skutecznego nie miałam.

• 0

#5 hm2

hm2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów

Napisano 09 maj 2019 - 07:10

A są jakies zabiegi? 

• 0

#6 kermelaa

kermelaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 10 maj 2019 - 07:34

Zerknij sobie tutaj

http://markemed.com....-nadpotliwosci/

Opisane są przyczyny oraz metody leczenia nadpotliwości.  W przypadku kiedy nie pomagają kosmetyki, pomaga botoks. Zabieg polega na podaniu płytko śródskórnie do każdego kwadratu małej ilości toksyny botulinowej. Dla większości ludzi jest zabieg jest minimalnie bolesny, ale osoby wrażliwe mogą być znieczulone. Z reguły zabieg wykonywany na rękach i stopach wymaga znieczulenia.

U niektórych efekt utrzymuje sie bardzo długo bo aż pół roku. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 domi12

domi12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 13 maj 2019 - 14:59

W leczeniu nadpotliwości nie tylko botoks przynosi pozytywne rezultaty. Warto zgłębić temat i poznać inne metody leczenia opisane w artykule: https://klinikiurody...e-hiperhydroza/

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0