Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Nadpotliwość - jak sobie radzicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 monia8

monia8

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 04 luty 2013 - 19:37

Mój towarzysz życia zastanawia się nad zabiegiem trwałej redukcji gruczołów potowych... brzmi to poważnie i dlatego chciałąm wiedziec czy może ktośmiał wykonywany taki zabieg? W przyszłym tygodniu idziemy się dowiedzieć czegoś wiećej do salonu Elite ale i tak ważne są dlamnie osobiste doświadczenia w tej kwestii :)

Już coś wiem - nie taki diabeł straszny jak się wydaje. CO najważniejsze zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym,nie trwa długo i likwiduje gruczoły na stałe więc tym samym eliminuje problem na stałe, no teraz tylko trzeba zebrać kaskę.
  • 0

#2 amellia33

amellia33

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 25 maj 2013 - 17:46

Już coś wiem - nie taki diabeł straszny jak się wydaje. CO najważniejsze zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym,nie trwa długo i likwiduje gruczoły na stałe więc tym samym eliminuje problem na stałe, no teraz tylko trzeba zebrać kaskę.

Ciekawy zabieg, szcególnie dla osób które mają duży problem z poceniem się. Miałam w liceum takiego kolegę - miał straszne kompleksy - non stop się pocił i nie pomagały żadne dezodoranty . Przystojny chłopak a nie dało się koło niego stać. WIem że próbował już wszytskiego łącznie z medycyną ludową ;) szkoda że wtedy takie zabiegi nie były dostępne - dziś to już standard

• 0

#3 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 30 maj 2013 - 16:35

Ja mogę polecic Etiaxil. To jest moim zdaniem jeden z lepszych antyperspirantów który naprawde zadziala jak trzeba.

• 0

#4 aifoza

aifoza

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisano 30 maj 2013 - 19:47

Używam i rzeczywiście jest super, lepszego i bardziej skutecznego nie miałam.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 domi12

domi12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 13 maj 2019 - 14:59

W leczeniu nadpotliwości nie tylko botoks przynosi pozytywne rezultaty. Warto zgłębić temat i poznać inne metody leczenia opisane w artykule: https://klinikiurody...e-hiperhydroza/

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0