czy plemniki mogą przeżyć w żołądku?

Status
Zamknięty.

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
pytanie takie jak temat. Sytuacja dość dziwna dlatego wołają zapytać na forum przed wizyta u lekarza.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ale może wyjaśnij o co chodzi?Masz jakieś dolegliwości?Myślę,że jakiś czas żyją a potem giną.
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
chodzi o to że jakiś czas temu (poniedziałek) kochałam się z chłopakiem, ale skończył w moich ustach. Niestety na śniadanie piłam tylko wodę i jakąś godzinę potem miałam wizytę w łazience. Zamiast normalnego Stolca - bardzo wodnista , wręcz składająca się z większości wody kupa. I Zastanawiam się czy w tej sytuacji Ewentualnie plemniki mogły się dostać do pochwy
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
To raczej nie możliwe.Po pierwsze musiałyby przetrwać w żołądku(gdzie jest kwas żołądkowy) ,po drugie po takiej katordze dostać się do pochwy to graniczy z cudem.Myślę,że możesz spać spokojnie.
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Myślę, że jest to ostatnia droga, którą by "plemnik" dostał się do macicy. Niektórzy lekarze jednak twierdzą, że istnieje znikome prawdopodobieństwo, ale tylko wtedy, gdy w ogóle nie jest utrzymywana higiena osobista [mycie dłoni, jamy ustnej i narządu po seksie].
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny! Chyba wszystko jest w normie, obecnie "spokojnie" oczekuje na miesiączkę, objawy raczej typowe - bolące i wrażliwe piersi, od czasu do czasu kłócie jednego z jajników, śluz biały, tak jak podczas dni niepłodnych. Myślę że wszystko będzie dobrze...
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
oh mom, please! nie ma takiej możliwości , że jesteś w ciąży.
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Hah, dzięki... Chyba sama się nakręcam a wszystko przez dziwna sytuację. Przeczytałam gdzieś, że biały śluz oznacza ciążę, więc wpadłam w panikę, ale potem przypomniałam sobie że wcześniej takie miewałam...
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
biały śluz może oznaczać zbliżającą się miesiączke czy stan zapalny:) także ze spokojem :)
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Taką też mam nadzieję:) no nic, pozostaje mi czekać do środy, czwartku, kiedy powinna pojawić się miesiączka.
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
I zaczynam się stresówac... Kurde, na dodatek cały pakiet otrzymałam - ból piersi, ból podbrzusza, ból w dolnej partii pleców, krostki na plecach i dekoldzie, wczoraj żółty z kawałkami czegoś długiego śluz, dzisiaj biały w małej ilości...
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
juz wczesniej bym kupila, caly czas powstrzymuje mnie tylko bol odcinka ledzwiowego kregoslupa, ktory towarzyszyl mi przed poprzednia miesiaczka.
oraz caly czas wydaje mi sie nieprawdo,podobne, ze plemniki mogly przezyc w zoladku i dodatkowo "dostac sie" do pochwy...

:(
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
To się zamartwiaj dalej -to taki problem kupić test?Ile masz lat?
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Kobiety,
dla mnie sytuacja wrecz patowa. skonczylam biologe w drugiej klasie im bardzo pozytywna ocena wiec wiem skad sie. bioradzieci i ze plemniki nie dysponuja sprzetem wiertniczym i nie przedostaja sie z zoladka/jelit do pochwy.
wszystko przez incydent zwiazany z wyproznieniem w postaci wody...
zaczelam zwracac uwage na rzeczy, na ktore uwagi nigdy nie zwracalam -sluz, bolace piersi, jajniki, odcinek ledzwiowy kregoslupa.

dlatego prosze o wyrozumialosc :3 sama zaczynam jednak watpic w slusznosc moich obaw, o ile kiedykolwiek twierdzilam ze sluszne sa..
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Może się i martwisz ale sama wiesz,że to mało realne.Daj spokój człowiek czasami sam się nakręca bez powodu.Co do lęku-lepiej przeżyć te parę minut z testem niż to co robisz teraz.Nie musiałabyś nawet pisać tego tematu...
 

alevol

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
pewnie masz rację. dam sobie czas do środy, bo wtedy mija 28 dni (ostatnio mam bardzo regularne cykle), jezeli nic sie nie pojawi - zrobię test .

tymczasem zajmę się już kłopotliwym i dosc uciazliwym bolem krzyża
 
Status
Zamknięty.
Do góry