odżywki do włosów

sloww

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Heej, chciałam zapytać czy znacie może jakieś dobre odżywki, maski lub olejki, które nie obciązają włosów i dzięki nim włosy się nie przetłuszczają bardzo szybkoo ? :D
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
jak do przetłuszczających włosów to polecam odżywki 2w1 z szamponem, żeby ich dodatkowo nie obciążać.
a jeśli musisz używać odżywek to wybieraj te które się spłukuje.
ponadto nie myj włosów gorącą wodą, tylko letnią, nawet lekko zimną.

co do marki to moze np vichy, loreal? musisz popróbować, ale odradzam tanie szampony. może przejść się do apteki :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
To ja się podpisuję pod postem ForeverYoung - u mnie ich odżywka tez się sprawdza :)
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Odżywka regenerująca z Silcare - absolutna rewelacja. Jest ze spłukiwaniem, nie obciąża, a włosy są po niej piękne i super się rozczesują.
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Do przetłuszczających się włosów świetny jest lotion Seboradin Niger włosy dłużej są świeże i zapobiega wypadaniu. Jest też szampon i balsam z tej serii także można całą kurację do przetłuszczających się włosów zastosować.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Też polecam Seboradin.

ventura napisał:
Do przetłuszczających się włosów świetny jest lotion Seboradin Niger włosy dłużej są świeże i zapobiega wypadaniu. Jest też szampon i balsam z tej serii także można całą kurację do przetłuszczających się włosów zastosować.
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja polecam odżywkę Biokap. Ma ona świetny skład, dzięki naturalnym składnikom nie obciąża włosów, nie ma silikonów, które się nadbudowują. A oprócz tego świetnie regeneruje włosy, moje są po niej gładkie i lśniące, a po dłuższym stosowaniu stały się wyraźnie mocniejsze.
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja także polecam Biokap! A jeśli masz przetłuszczające włosy, spróbuj nakładać odzywkę tak od ucha, żeby nie przeciążać skóry głowy i włosów przy skórze, tam gdzie się najbardziej przetłuszczają. no i ważne jest żeby dokładnie spłukać :) Biokap to lekka odzywka z naturalnym składem więc nie powinna Ci przeciążać włosów!
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Sporo odżywek sprawia, że włosy są ciężkie i opadają szybko. Ale odżywkę powinno się stosować jak najbardziej naturalną, żeby dodatkowo nie obciążać włosów i skóry głowy.
 
M

magiczna

Guest
gratkana29 napisał:
Sporo odżywek sprawia, że włosy są ciężkie i opadają szybko. Ale odżywkę powinno się stosować jak najbardziej naturalną, żeby dodatkowo nie obciążać włosów i skóry głowy.
Ważne jest też,by nałożyć ją na końcówki a nie na głowę no i dokładnie spłukać (jeśli jest do spłukiwania). A jakie znasz naturalne odżywki?
 

DioresPL

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
A ja polecam przede wszystkim dobry szampon z odżywką do włosów,jestem zdania ze wyjdzie nam na dobre,uwzględniając oczywiście sam rodzaj włosów z jakim mamy do czynienia. Bardzo dobrą i polecaną odżywką jest także ta z pasty jajecznej.
 

zagubiona18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja nigdy nie stosowałam żadnych kupionych odżywek, tylko taką z jajka i oliwy i nie mam problemu z rozdwojonymi końcówkami czy przesuszonymi włosami... chociaż codziennie używam suszarki..
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
zagubiona18 napisał:
ja nigdy nie stosowałam żadnych kupionych odżywek, tylko taką z jajka i oliwy i nie mam problemu z rozdwojonymi końcówkami czy przesuszonymi włosami... chociaż codziennie używam suszarki..
Nie każdy niestety ma czas czy ochotę bawić się w produkowanie domowych odżywek, dlatego czasem warto sięgnąć po gotowy produkt, który zadziała równie dobrze! Ja raz w życiu sięgnęłam po naftę, ale tak namęczyłam się, żeby zmyć ją z włosów, że raz na zawsze zrezygnowałam z domowych odżywek .Teraz tylko Biokap :)
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Czasami coś zrobię, zwłaszcza wiosną, jak są młode zioła, to jakieś płukanki stosuję. Wolę kupić, zwłaszcza że nie są drogie, odżywka timotei kosztuje ok. 10 zł i starcza na miesiąc, więc nie jest to duży koszt.
 
M

magiczna

Guest
pateczka15 napisał:
Czasami coś zrobię, zwłaszcza wiosną, jak są młode zioła, to jakieś płukanki stosuję. Wolę kupić, zwłaszcza że nie są drogie, odżywka timotei kosztuje ok. 10 zł i starcza na miesiąc, więc nie jest to duży koszt.
Ja też wolę taką odżywkę - mimo że jestem chemikiem nie chce mi się jeszcze w domu bawić w produkcję:)
 
Do góry