Smartfon do 350zł

Błażej Laskowski

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.

Zwracam się z pytaniem do osób, które są bardziej ogarnięte niż ja na rynku dostępnych smartfonów. Poszukuję używanego smartfona do 350zł, plus minus 20zł. Dużo piszę, czy to sms, czy to gg, także sprzętowa klawierka mile widziana, chyba, że są modele, które spełnią moje wymagania oferując jedynie klawiaturę ekranową. Jeśli slider, to też sprawdzony, żebym nie musiał biegać co kilka m-cy do serwisu. :p Wyświetlacz nie musi być gigantyczny. Wręcz przeciwnie, Może być mniejszy, ale czytelny, bo internet niekiedy też jest w użyciu, a co za tym idzie przydatne również WiFi, większość telefonów i tak je ma, ale jak zabraknie to nie problem, bo korzystam z pakietów. OS przyznam się szczerze nie wiem jaki. Jedynie zwracam uwagę, by nie był to WinMobile i BadaOS, bo to nie jest moja bajka. Bateria... no cóż, wiadomo, że nie chciałbym telefonu, który będzie trza ładować dwa razy dziennie (odwołuję się tutaj do doświadczeń użytkowników). Wszelkie propozycje zawsze w cenie. : )
Z góry dzięki za pomoc. : )
 

barthezz!

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Sony Ericsson X10i Mini Pro. Mały z sprzętową qwerty, lub Sony Ericsson Mini Pro - o wiele lepszy ale droższy. Ogólnie bardziej się opłaca wziąć Mini Pro, chyba że zależy Ci by zaoszczędzić to weź X10i Mini Pro.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli specjalnie nie zależy ci na jakimś przyszłościowym telefonie, to może być jakaś Nokia z Symbianem - C6, N97 Mini (ze wskazaniem na tą drugą). Obydwa z fajną, wysuwaną klawiaturą.
 

przemekk1989

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bytom
Cyr4x napisał:
Jeżeli specjalnie nie zależy ci na jakimś przyszłościowym telefonie, to może być jakaś Nokia z Symbianem - C6, N97 Mini (ze wskazaniem na tą drugą). Obydwa z fajną, wysuwaną klawiaturą.
boże, większej bzdury nie słyszałem. Przyszłościowy Symbian? To system operacyjny który już dawno umarł i nie jest rozwijany. Tani jest tylko Android. Polecam Samsung Galaxy Y, LG L3, LG L5 itp.
 
W

wiki9969

Guest
Ja na telefonach za bardzo się nie znam. Jednak jeżeli miałabym jakiś polecić to zdecydowanie jest to LG P350. Telefon posiada system android. Jest prosty i wygodny w obsłudze. Klawiatury querty nie posiada, wyświetlacz też nie jest zbyt wieki, za to telefon posiada wiele ciekawych funkcji. Nadaje się do pisania, szczególnie na gg. Jedyny minus to bateria która krótko trzyma. Jednak reszta działa bez zarzutu. :)
Poniżej zamieszczam film dotyczący tego telefonu:

http://m.youtube.com/watch?client=mv-google&gl=PL&hl=pl&v=1TPHwzN0vH4
 
A

alfabeta11

Guest
Bry.
Wydaje mi się, że kupowanie smartfona za kwotę do 350 zł odrobinę mija się z celem, bynajmniej jeśli chodzi o system operacyjny Android. Gierki czy coś w tej chwili mają ogromne wymagania i sprzęt za takie pieniądze może mieć problem z ich uciągnięciem. Jeżeli jednak ma to być smartfon do dzwonienia/SMS/internet to mogę polecić LG Swift Plus. Telefon nie jest drogi, bateria trzyma całkiem długo(ze 3 dni), wyświetlacz jest znośny, dotyk też, kamerkę powiada chyba tylko z tyłu. Znajomy ma i bardzo sobie chwali, a posiada go właśnie do tych podstawowych funkcji.
 
Do góry