Zumba :)

sowa-ruda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
co tu jeszcze jacyś zumbaholicy? ;) jak często tańczycie, co Wam to daje? ja się odnalazłam w tym i teraz nie wyobrażam sobie życia bez zumby :)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja jestem zumboholiczką:D Uwielbiam ten taniec - daje mnóstwo energii i radości. Do tej pory tańczyłam zumbę dość nieregularnie, ale teraz zaczynam regularnie raz w tygodniu się ruszać. :)
 

pisanka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ja też polecam! Zumba jest the best :) macie swoich ulubionych instruktorów? Ja jestem wierna Moezowi Saidi (Warszawa) :D
 

pisanka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
zumba to połączenie fitnessu i tańców latynoamerykańskich (głównie, ale nie tylko. czesto dochodzi hip hip, pop, reggaton, dancehall itd) . ja chodzę na zajecia, jakos przed tv nie moge ;)


Zumba jest genialna! swoją drogą 18 maja w Warszawie będzie maraton Zumby organizowany przez Moeza Saidi. Wybiera się ktoś?
 

kwiateczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja włanie przedwczoraj odwiedziłam klub taneczny i jest zumba raz w tyg. chyba zacznę tam byc czestrzym gosciem, Bo zaczyna mnie to kręcić.
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
kocham zumbę! dzięki niej wróciłam do formy! teraz muszę wyleczyć biodro i kolano i wracam na zajęcia!
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
KOcham zumbe jak zreszta wszystkie tance latynoamerykankie, najbardziej salse!
 

Magda 1975

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witajcie !
Od kiedy jestem aktywna z zumbą wiem że żyje i to jest dla mnie najważniejsze!!!!:)
 

kiciakocia

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ladyinblack napisał:
KOcham zumbe jak zreszta wszystkie tance latynoamerykankie, najbardziej salse!
Ale zumba to nie jest taniec :) Ja też uwielbiam zumbę, salsę tańczę, ale zumba to jest fitness :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
to prawda, zumba to fitness a nie taniec i godzina takich zajęć to jest bardzo duży wysiłek :)
Na początku myślałam, że to nie dla mnie ale nikt nie wymaga od razu nie wiadomo czego od człowieka. Kroki łatwo jest złapać bo nie są mocno skomplikowane. Jest to bardzo odstresowujące zajęcie i do tego można na prawdę poprawić kondycję. Zajęcia mam tylko raz w tygodniu i ciągle żałuję, że nie częściej BB)
 
S

szyszana

Guest
Proszę tutaj - http://skalskidance.pl/Wiele zależy od tego, jaki styl Wam odpowiada, ale nie ma co ukrywać, że to akurat coś specyficznego. Ja za takimi klimatami zdecydowanie przepadam. A Wy?
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
Mnie trochę ceny przerażają i czasu wiecznie nie mam , ale zumba bardzo mi się podoba.
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
U mnie teraz zapisała się na nią moja mama (55 lat). Trzymam za Nią kciuki ;) :)
 
Do góry