Narożnik z funkcją spania

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Planuje w najbliższym czasie zakupić narożnik do pokoju, ale z funkcją spania. Czy mógłby mi może ktoś polecić jakiś narożnik? Zależy mi na tym, żeby powierzchnia spania była przede wszystkim wygodna. No i, żeby nie zapłacić jakieś kosmicznej kwoty :)
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja kupiłam ostatnio w Agata meble narożnik Otis.
Wygodny,powierzchnia spania całkiem fajna, a nie jest wcale kolosalnie wielki :)

Z tym, że wtedy był w troszkę lepszej cenie bo za 1700.
Najlepiej jechać obejrzeć usiąść sobie :p
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Właśnie mniej więcej o coś takiego mi chodzi. Cenowo nie jest źle do 2500 planuje przeznaczyć :)
Powierzchnia spania minimum tak jak tu 140 x 210, żeby dwie osoby się swobodnie mieściły ;)
Tylko czy to jest wygodne do takiego stałego spania?
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Nie spałam na tym kilka nocy pod rząd, ale z moich pojedynczych przygód spania tam, i z opinii gości bardzo wygodne, materac umiarkowanie twardy, miejsce na pościel jest i rozkłada się dosłownie jednym ruchem ręki :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja nigdy nie przepadałam za nimi, wydawały mi się mało praktyczne i zajmują masę miejsca, chyba, że coś naprawdę kompaktowego.
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
ale jak jest złożony zajmuje mniej miejsca niż normalne nieskładane łóżko, dlatego przymierzam się na narożnik :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
W ikei sa tez fajne wygodne wersalki, wybierasz sobie materac jaki chcesz i pokrowiec jaki chcesz.
Też taki miała jak jeszcze mieszkałam z mamą. Wygodny i pojemny i całkiem spory. Powierzchnia spania taka ak przy nrżniku, a zajmuje mniej miejsca po złożeniu :) Beddinge, chyba sie nazywają te wersalki ale kurka nie pamietam...
Ich niezaprzeczalnm plusem jest fakt, że możesz sobie prać pokrowiec czyli ta narzutę, i nawet pokrowce z materaca można prać.
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Możliwość prania jest faktycznie dużym plusem, więc może i do ikei trzeba będzie się przejechać :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No z miejscem tak, jak nie ma miejsca w pokoju to pod tym kątem rozwiązanie może być OK.
 
E

Ejan87

Guest
Narożniki są fajne i bardzo wygonde do spania :) Kelman ma bardzo ciekawy asortyment, można dobierać pod względem koloru i wygody ;)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Niektóre są naprawdę ładne ale wcale nie oszczędzają miejsce bo kilka fajnych które wyczaiłam są po prostu ogromne :)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
no my cały czas się rozglądamy. Jeszcze nie wybraliśmy nic konkretnego, więc dzięki za kolejną propozycję :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ważne by był ładny i wygodny :)) Jak wybierzecie to podrzuć linka jakiegoś ;)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
ok dam znać co wybraliśmy, mam nadzieje, że już w najbliższym czasie to załatwimy :)
 
I

immanentne

Guest
ja kupiłam w IKEA narożnik MÅNSTAD właśnie w funkcja spania, moim zdaniem jak za tą cenę, którą zapłaciłam jest całkiem ok...kosztował 1599 zł
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
O taki jak mam ja tylko troszkę większy, ja mam "jednorożny" a nie dwu ;P
E brew pozorom w mieszkaniu nie wygląda wcale na mały :p Ale materiał jakim jest obszyty jest miękki przyjemny i ciepły w dotyku :)
 
Do góry