Sukienka Na Studniówke,studniówka

Mimusia1

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć.
Mam poważny dylemat odnośnie tego, co ubrać na studniówkę mojego chłopaka.
Sukienka, którą chcę zakupić i w której chciałabym się zaprezentować, jest śliczna, ale chyba zbyt szykowna. Czy mogłabym poznać Wasze opinie na ten temat?
Ponieważ nie wiem, jak wkleić zdjęcie sukienki (może mnie ktoś oświeci?), podam namiary dla tych, którzy zechcą zerknąć. Sukienka ma na imię SABRINA i można ją zobaczyć w kolekcji "Sylwia" na stronce firmy Dagnez.
Bardzo podoba mi się w kolorze bordo, ale zastanawiam się nad złotem (jest taka możliwość).
Za "doradztwo" i za ewentualne inne propozycje na studniówkę będę bardzo wdzięczna. :)
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Ja również w tym roku szkolnym ide na studniówke, na pewno sukni bordowe nie założe ,ten kolorek moim zdaniem był modny rok dwa lata temu( ale to tylko moje zdanie) w tym roku założe albo czarną bądź złotą ( bardzo modny kolorek w tym sezonie) więc jeśli masz dylemacik to załóż złotą albo złoty gorset i brązową kiecke taki kolorek czekoladowy , a na pewni bedziesz ślicznie wyglądać:) jesli mozesz to przesij mi te sukienki na mojego maila gosia665@tlen.pl
Pozdrawiam
Gosia
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Hmm widziałam tą suknię na strobce[mogłaś chciaż linka podać:p ] a poza tym widać ją tylko z tyłu.Ale wydaje się wystrzałowa !!!! W tym roku modny jest brąz na zimę........ to chyba oczywiste, a czarny to klasyka[zawsze modny].
Myślę że ta kiecka jets ekstra, ale pytanie czy na Ciebie pasuje....Czy Ty dobrze wniej wygladasz...
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
dzieki za przesłanie fotki:) podobnie jak krowusia stwierdzam ze jest świetna ta sukienka;) tylko musi na Ciebie pasować aby Ci w niej super było tak jak tej modelce:) ja jednak bym bordowej nie założyła:) ale każdy ma swój gust:) Pzdr
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Białystok
ja też mam w tym roku studniówkę i sukienka spędza mi sen z oczu. nie wiem czy lepiej kupić sukienke z gorsetem ale jaką do tego spódnice bo są az 3 rodzaje, czy moze sukienke bez gorsetu? a może lepiej jakąś sukienkę do kolan? a kolor? pomóżcie. Dodam że jestem wysoka i dosyć szczupła i mam ciemne włosy do ramion.
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
no właśnie nie mam pojęcia w czym iść, nie podobają mi się takie suknie 'jak na sylwestra' w których laski wygladją jak caryca Katarzyna;p ...ehh chiałabym sukienke w stylu 60lat,tylko gdzie ja ja znajde?!a wy w czym idziecie/byłyscie?
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ja mialam z gorsetem ale nie takim typowym
gorset byl bialy i do tego czarna marszczona dluga spodnica
gdzies mi zdjecia wcielo :/


hmm kiedy ja mialam ta studniowke :(
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mimusia, łatwo można wkleić zdjęcie:
Klikasz: Odpowiedz
Na Troszkę niżej od miejsca przeznaczonego na post jest coś takiego co się nazywa:
-załączniki
klikasz: Przeglądaj
i możesz poszukać pliku na kompie, zaznaczasz plik i klikasz: Otwórz
następnie klikasz: dodaj ten załącznik.
Na koniec: Dodaj odpowiedz.
Czasem może się zdażyć, że zdjęcie ma za dużą pojemność, wtedy musisz, je zmniejszyć. Jak nie wiesz jak, pytaj ;)

Jestem ciekawa jak wygląda suknia. Ale z tego co każdy mówi, to na pewno sooper!
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tez mam studniowke w tym roku i jeszcze nie wiem jaka sukienke kupie ale juz nie moge sie doczekac :)
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
mi sukienkę szyła mama poniewaz w sklepie nie mogłam znaleźć takiej która by mi sie podobała. moja była koloru złotego, miałam gorset no i oczywiscie do tego spódnice plus specjalnie szytą w takim samym kolorze jak sukienka torebkę.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziewczyny a moze zmienimy troszke ten temat i jak macie jakies wzory to wklejcie prosze, bo ja prawdopodobnie tez bede szyc :)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ok pokażę, ale nie tu na forum :p
Jak coś to priv i ja Ci fotkę podeślę ;)
 
Do góry