szukasz...?

lemonade

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
'zna­leźć człowieka.
z którym można po­roz­ma­wiać nie wysłuchując ba­nałów,ko­nowałów,idiotyzmów cwa­niac­kich łgar­stw,fałszy­wych za­pew­nień,ta­nich sprośności lub spec­ja­lis­tycznych bełkotów "fachow­ca",dla które­go branżowe wyk­ształce­nie plus umiejętność trzy­mania wi­del­ca jest całą je­go kul­turą.
ko­goś bez płas­kosto­pia mózgo­wego i bez li­zusow­skiej men­talności -

to zna­leźć skarb.' *



_____
wieczorne rozmowy przy czerwonej herbacie....
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Po co? Logiczniej jest się przyzwyczaić i olewać otoczenie.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
znam takie osoby i wiem że jest takich ludzi więcej lecz nie jest to takie proste gdyż na swoim przykładzie wiem że ludzie dostosowują się do otoczenia i w pierwszym kontakcie możesz ich nie dostrzec ja mam zawsze dystans do innych ludzi ale świetnie poddałaś temat do rozwagi idealnie to opisałaś bardzo mi się to podoba
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Człowiek nie jest maszyną - bywa różny w różnych okresach i sytuacjach.
Poza tym "jednemu Kasia luba - drugiemu Kasia zguba".
Ileż to razy słyszy się "co na w nim widzi?" albo "taki przystojny, a wziął sobie maszkarę" ...

Jednak szukać warto. "Szukajcie, a znajdziecie"
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Takich ludzi jest mało, ale natrafienie na nich nie jest rzeczą niemożliwą. Warto czasem zaproponować ambitniejszy temat i może okazać się, że osoba pozornie płytka czy głupia ma coś sensownego do powiedzenia.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
lemonade, zależy Ci tylko na rozmowie?
Wymiana poglądów albo zapoznanie się z poglądami tzw człowieka interesującego na pewno wzbogaca nasze wnętrze.
Znajdujesz jakiś cel tego wzbogacania? RTylko zaspopkojenie własnej ciekawości?
 
Do góry