Kobiety w okularach

hehehehehehe

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
72
Punkty reakcji
2
Od jakiegoś czasu bardzo podobają mi się kobiety w dobrze dopasowanych okularach. Niby to tylko dodatek, bo albo mi się ta osoba podoba albo nie, nie ważne czy nosi okulary. Można nosić nerdy, bo są modne, ale to jest fajne, że jeśli kobieta jest dosyć ładna, a ma wadę wzroku, to może wciąż wyglądać super.
Ja jestem brunetem z wadą wzroku -1 i na co dzień nawet okularów nie noszę, ale jednak potrzebuję, więc kupiłem dobre okulary, z ładnymi oprawkami, w których według niektórych dziewczyn wyglądam nawet lepiej.
Okulary to tylko szczegół, bo jak widzę dziewczynę w moim typie, to podobałaby mi się zarówno w okularach jak i bez, ale jednak wzbudzają trochę zaufania, ciepła, odpowiedzialności, uporządkowania, wysokiej kultury osobistej. Kwestia gustu, ja na przykład nie lubię kobiet wyglądających wyzywająco, a jak się trafi ładna skąpo ubrana to fakt, że często nie mogę oderwać od takiej wzroku, czy przestać fantazjować o niej, ale poza tym nic więcej, nie chciałbym z taką się bliżej przyjaźnić. Wolę kobiety, z którymi mógłbym sobie usiąść, porozmawiać, przytulić się, miłe, bardziej ułożone. W stosunku do takich też jestem odważniejszy, bardziej otwarty, prędzej nawiąże kontakt wzrokowy, czy się uśmiechnę, właśnie tego szukam w partnerce na stałe.
Woman-Glasses-1_slide_show.jpg
glasses-hot-9.jpg
link_meUv5yBtEXs4GdfBN0P8GhjtBAf03c3Z,w300h223.jpg

stock-photo-the-brunette-tries-glasses-16460323.jpg
 

Olafa

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiadomo, że kobiety w okularach zawsze dobrze wyglądają ;). Owszem, dobrze jest jeśli okulary są dobrze dobrane. Mnie irytują kobiety, które nie przywiązują wagi do tego, w jakich są okularach. Dobre oprawki serio nie są drogie, np. tez z aurore.pl można kupić już za kilkaset złotych, więc nie widzę problemu. Grunt, żeby było stylowo, to najważniejsze. ;)
 

alexandra25

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Olafa napisał:
Wiadomo, że kobiety w okularach zawsze dobrze wyglądają ;). Owszem, dobrze jest jeśli okulary są dobrze dobrane. Mnie irytują kobiety, które nie przywiązują wagi do tego, w jakich są okularach. Dobre oprawki serio nie są drogie, np. tez z aurore.pl można kupić już za kilkaset złotych, więc nie widzę problemu. Grunt, żeby było stylowo, to najważniejsze.
masz rację - dobrze dobrane oprawki nie muszą być drogie, a naprawdę mogą bardzo podkręcić lub zepsuć urodę ;)
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
nie ma co podążać ślepo za modą bo np. kujonki nie wszystkim osobom pasują, ja chcę soibe kupić takie zerówki:
large_okulary_zerowki_cat_eye.jpg

przymierzałam w sklepie stacjonarnym i dobrze mi było w takim kształcie, takie okulary mogą być fajnym dodatkiem do stylizacji :D

źródło zdjęcia: born86.pl
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Dokladnie, zalezy od tego jakiej buzi jakie okulary, ale na pewno kazdemu się cos dobierze w czym bedzie ladnie wygladał.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Kiedyś może i były problemy z okularami, kupnem, dopasowaniem itp dzisiaj jeśli mamy skierowanie do Optyka od Okulisty, NFZ dopłaca jakąś część do okularów, bo niestety ale oprawki do okularów są drogie. Wyżej ktoś napisał, że nie są drogie,bo kosztują kilkaset zł. - no dla milionera to nie jest dużo,ale dla przeciętnej osoby i owszem. I nie mam tutaj na myśli słonecznych,tylko okulary np do czytania.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Okulary to aktualnie niemal biżuteria, dodaja uroku.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Nie chodzi o to,aby ktoś Ci doradził jakie kupić okulary,ale o to czy te które kupisz będą się kobiecie podobały. :) Wyboru musisz - niestety - dokonać sam,ponieważ to Ty znasz tę kobietę i wiesz w czym będzie jej do twarzy. :)
 
Do góry