Polski ksiądz opowiada wizje w której widział koniec świata

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Polski ksiądz który w wywiadzie udzielonym dla pewnej zagranicznej telewizji opowiada o swojej wizji w której dane było mu zobaczyć koniec świata


tutaj zamieszczam link do filmu na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=Q5P5z7aBFjQ

co o tym myślicie? Czy żyjemy obecnie w czasach ostatecznych?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Na bogów, ludzie, dajcie już spokój z tymi pierdołami!
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Czy żyjemy obecnie w czasach ostatecznych?
Dziś miałem wizję w której Jezus i Zeus zapewniali mnie, że w tym roku nie będzie końca świata. Za to będzie obfity w wyładowania atmosferyczne.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
temu księdzu już nie polewajcie, siusiu, paciorek i spać
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Widzenie zgodne z pismem i innymi proroctwami, aczkowliek są proroctwa świętych ludzi nieco odmienne, mówiące, że ciemności zapoczątkują koniec. Czyli najpierw ciemności, później ucisk, tu natomiast jest na odwrót.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
tuż przed Sądem Ostatecznym nastąpi cud - ukażę się znak Krzyża na niebie, a każdy człowiek pozna stan swojej duszy, tak jak jest ona widziana przez Boga

było to zapowiadane w Garabandal,

72810_232801073520905_1303816715_n.jpg


zapowiadała to również św. Faustyna:

"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny nr.83


o tym wydarzeniu mówi również ksiądz

(działająca wersja)


to samo zapowiadane jest w orędziach od Jezusa Chrystusa które otrzymuje współczesna mistyczka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia
(tutaj info na jej temat http://ostrzezenie.wordpress.com/)

cyt."
"Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Gwiazdy kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie." orędzie nr.106)
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
zapoznalem sie z nimi i moge powiedziec ze wiekszosc z nich jest nie prawdziwych, albo wynikaja ze swiadomej manipulacji albo z niedokladnego zapozania sie z tym przeslaniem.

Ks. Skwarczynski w tym wywiadzie sam sobie zabrzecza, z jednej strony zapowiada to samo co przedstawiaja oredzia, a z drugiej krytykuje i oczernia je

mozliwe ze to dzialanie zlego ducha
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Kontynuujmy w temacie "Ostrzeżenia - orędzia na czasy ostateczne".
 
Do góry