Składnia zdań

Mariusz Muskała

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

które zdania są poprawne i brzmią logicznie:

Po zatrzymaniu się młody kierowca zachował się ordynarnie i zaczął nam ubliżać. W tym miejscu należy zaznaczyć, że nie wziął on pod uwagę faktu, że wszedł w zakręt z wysoką prędkością (kilkakrotnie wyższą od naszej) a także, że ściął zakręt i zjechał kilkanaście centymetrów ze swojego pasa jezdni co było to przyczyną kolizji. Zaczynając od słów: „Masz Audi A6 to masz pieniądze, to płać”, zaoferował mi abym mu zapłacił za szkodę (stłuczone lusterko i lekki zadrapanie lakieru na drzwiach) po czym usilnie prosił żeby załatwić sprawę polubownie.


Czy

Po zatrzymaniu się młody kierowca zachował się ordynarnie i zaczął nam ubliżać. W tym miejscu należy zaznaczyć, że nie wziął on pod uwagę faktu, że wszedł w zakręt z wysoką prędkością (kilkakrotnie wyższą od naszej) a także, że ściął zakręt i zjechał kilkanaście centymetrów ze swojego pasa jezdni co było to przyczyną kolizji. Dyskusję zaczął od słów: „Masz Audi A6 to masz pieniądze, to płać”. Zaoferował mi abym mu zapłacił za szkodę (stłuczone lusterko i lekki zadrapanie lakieru na drzwiach) po czym usilnie prosił żeby załatwić sprawę polubownie.

Dziękuję i pozdrawiam.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
te wypowiedzi różnią się tylko jednym zdaniem z tego co zauważyłam i nie bardzo ogarniam o co chodzi w tym zadaniu, ale stawiałabym na to drugie.
 
Do góry