Petycja

Status
Zamknięty.

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Mojej siostrze potrzebna jest petycja do dyrektora o zmianę nauczycielki.
Napisałam coś takiego, ale nie wiem czy dobrze, więc jakbyście mogli mi coś podpowiedzieć.

Do Dyrekcji ZSE im O. Langego w Kielcach

Zgłaszamy prośbę o zmianę nauczyciela od fizyki mgr ......., Która nie wypełnia swoich obowiązków nauczycielskich.
Nie tłumaczy nam zadań, twierdzi, że powinniśmy je umieć.; Notatki robi dla siebie, nikt nie nadąża ich spisać, gdyż od razu je ściera i pisze kolejne.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej petycji
Uczniowie klas I

Nie wiem co jeszcze napisać, bo wydaje mi się za krótkie. Jak będą wam potrzebne jakieś informacje to je zamieszczę, ale bardzo proszę o pomoc w imieniu wszystkich pierwszaków. ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Jest zbyt wulgarne. Nie można pisać tylko ci sie nie podoba wymienic i koniec.
dyrektor stoi na lini uczen nauczyciele więc musi mieć nie podważalne dowody.

Coś na taki styl:
Do:
Elżbieta Reguła
Elżbieta Reguła
ul. Graniczna 2
44-335 Jastrzębie Zdrój
(0-32)47-33-470



Powodem, który zachęcił mnie do napisania owej petycji jest fakt, iż przez pół roku niczego nie nauczyłem się na lekcji
matematyki, wykładanej przez panią profesor Elżbietę Regułę, która pomimo olbrzymiej wiedzy, nie potrafi jej przekazać mnie,
ani pozostałym uczniom. Owa pani profesor ukończyła Uniwersytet Jagieloński, jednak gimnazjalistom tłumaczy wszystko na
poziomie licealnym. Jednak to wciąż nie wszystko. Pani Reguła wyzywa uczniów od kanalii, gnojów, recydywistów oraz
kryminalistów, którzy powinni uczyć się w poprawczaku. Zadaje uczniom retoryczna pytania typu 'czy ja jestem w psiarni?'
na odpowiedź 'nie' grozi jedynką. Za zachowanie wstawiane są oceny niedostateczne, co jest ogromnie niesprawiedliwe. Pani
profesor boi
się niektórych uczniów, którzy swoją winę zwalają na innych, przez co Ci niewinni cierpią. Jest jeszcze wiele 'wybryków'
pani Reguły, jednak zbyt dużo, by je tu wszystkie wypisać.


Moim pomysłem na rozwiązanie sytuacji jest zmiana nauczyciela klasie I'e' gimnazjum na jakiegoś innego lub po prostu go
zwolnić. Wiem, że jest to bardzo drastyczne. Można dać jednak mu ostateczną szansę, na poprawę, przedyskutowanie z nim
całej sprawy.


Obie strony po rozwiązaniu konfliktu będą na pewno bardzo zadowolone. Pani nie jednokrotnie mówi, że nie chce uczyć takiej
bandy, takiego gówniarstwa. My natomiast moglibyśmy nauczyć się z matematyki dużo więcej.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie sprawy.


Moim pomysłem na rozwiązanie zaistniałej sytuacji jest rozmowa z Panią profesor Elżbietą Regułą. Jeżeli natomiast to nie
poskutkuje postuluje o zmianę nauczyciela klasie 1'e' Gimnazjum nr. 6 w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Granicznej 2.


Obie strony na pewno będą zadowolone z rozwiązania konfliktu, trwającego już ponad pół roku. Pani profesor nie będzie
musiała zadawać się już z 'chołotą', 'rozwrzeszczanymi bachorami' oraz 'bandą idiotów i imbecylii'. My natomiast będziemy
mogli w końcu nauczyć się czegoś ciekawego.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie sprawy.



Niżej podpisany/a:
Robert Grzonka
44-335 Jastrzębie Zdrój
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Aha. No dobra. Coś polepszymy.
To będzie petycja, pod którą podpiszą się uczniowie wszystkich klas, które ona uczy.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
No tak tylko własnie musisz troche to rozbudowac nie same zarzuty i koniec. trzeba przedstawić dlaczego i co za tym idzie. itp. Myslisz ze wszystkie osoby z wszystkich klas sie podpisza to co maja ja wywalic ze szkoly?
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
a nie lepiej przed ta oficjalna petycja wyslac delegata do dyra i pogadac!?
nadanie biegu oficjalnego sprawie jest wskazane gdy inne metody (polubowne) zawioda. :/
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
KeRiO xD to twoje to dopiero wulgarne. Najlepsze było to:
Pani Reguła wyzywa uczniów od kanalii, gnojów, recydywistów oraz
kryminalistów, którzy powinni uczyć się w poprawczaku. Zadaje uczniom retoryczna pytania typu 'czy ja jestem w psiarni?'
:lol:
nasza klasa będzie chyba prosić dyra o zmianę nauczycielki, ale to by wystarczyła delegacja np. trójki klasowej zeby poprosić o zmianę. Z resztą sama nasza baba z matmy pewnie z nim pogada ze nie chce nas uczyc bo ostatnio były mocne spięcia xD
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
tak wogóle to zacznijmy od tego ze to rodzice musza wystąpić o zmiane nauczyciela, a nie uczniowie niestety.

Podanie jak nie wiecie jak napisać to moze w sekretariacie jest gotowe wystarczy wpisać odpowiednie rzeczy powodu nie trzeba podwać tak było w moim przypadku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry