czerwona sukienka-opinie facetów i kobiet też

dzieckoindygo

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć. Chciałam spytać się o opinie na temat czerwonych sukienek (szczególnie długich). Jak są odbierane, jak oceniacie takie stylizacje. Szczególnie zależy mi na opinii mężczyzn. Zastanawiam się nad kupnem takiej sukni na studniówkę: http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivariussales/298056/1708502/D%C5%82uga%2Bsukienka%2Bz%2Basymetrycznym%2Brami%C4%85czkiem

ale mam jeszcze pewne wątpliwości, Dlatego chciałabym zasięgnąć Waszej rady :) Pomóżcie i Dziękuję :*
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie jestem facetem,ale nie podoba mi się-czerwona,ale wcale nie jest seksowna,jest nijaka.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Nie... jeśli to ma być seksowne,pociągające ... Czarne i tylko takie :) aha i najlepiej jakby fajnie przylegała do ciała a nie wisiała jak szmata ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jak dla mnie w porządku jest ta sukienka. No ale ja się nie znam. Przed swoją studniówkę uciekałem aż się za mną kurzyło. Sukienka jak sukienka. Z mojego punktu widzenia jest ok, choć szału nie ma, ale jak osoba ją nosząca by mi się spodobała, to bym oko zawiesił ;)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Dla mnie nie jest, aż tak ważny kolor sukienki jak wygląd. Ta jest wręcz beznadziejna. Wolę dopasowane sukienki.
 

LalkaBezUczuc

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
110
Punkty reakcji
7
Trochę niefajnie prezentuje się wybrana przez Ciebie kiecka.. ale może to wina modelki. Jak dla mnie .. na studniówkę, skoro ma być czerwona i długa to coś w tym stylu bym wybrała ---> http://www.we-dwoje.pl/czerwona;sukienka;wieczorowa;modesta;dluga,19,foto,16571.html
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
Szczerze... to one jest fatalnie skrojona. Owszem czerwień jest seksowna ale akurat w tym wykonaniu to nie bardzo...
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Według mnie sukienka ma fajny fason tylko modelka jest zbyt chuda i nawet rozmiar XS jest na nią za duży.
Odnośnie czerwieni to polecam jeżeli jesteś brunetką lub jasną blondynką (naturalną) w innym przypadku będziesz wyglądać nijako.
Raczej odradziłabym ci kupowanie w sieciówkach bo istnieje duże prawdopodobieństwo że ktoś będzie miał taką samą a to masakra (dla mnie).
Osobiście poleciłabym ci markę ASOS ale nie wiem jakie masz fundusze przeznaczone na kieckę więc nie będę wklejać żadnych linków.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Sukienka jak sukienka... Nic specjalnego. Sama nie wiem czy to jej wina czy może modelki, ale nie robi wrażenia :)

Moim skromnym zdaniem na taką okazję najlepsza mała czarna - zawsze na topie ;)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Ta ze stradivarius średnia, faktycznie jakby ktoś owinął firanką. Ta z we-dwoje całkiem niezła, ale na bardziej eleganckie okazje. Mi się spodobała ta - http://www.we-dwoje....foto,16543.html
A tak ogólnie co do czerwonych sukienek, to słyszałam kiedyś zdanie, że każda kobieta powinna mieć w szafie małą czarną i jakąś czerwoną kieckę. A co do reakcji mężczyzn, to chyba lubią, sądząc po reakcjach jak sama czasem zakładam ;)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
A mi się podoba ta ze Stradivariusa, bo pomimo tego, że jest w ognistym czerwonym kolorze nie wygląda ani kiczowato ani wyzywająco. No ale co osoba to inny gust, więc wybór należy już do samej zainteresowanej :)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ta ze stradivariusa nie podoba mi się, nie ma żadnego konkretnego fasonu, kolor też trochę taka wyblakła czerwień. Ale ogólnie uważam, że czerwona sukienka jest jak najbardziej odpowiednia do tego aby założyć ją na studniówkę i nie tylko na studniówkę. Z tym, że wydaje mi się, że jeśli już wybiera się czerwoną to powinna mieć ona jakiś w miarę klasyczny fason, ponieważ to kolor odgrywa "główną rolę".
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
A jak już jesteśmy przy czerwonej sukience, to jakie dodatki proponowałybyście do kiecki w takim kolorze?
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Myślę, że coś delikatnego złotego, ale to też zależy od kroju sukienki. Czy ma prosty krój, klasyczny czy jest z jakimiś ozdobami. Proponowałabym jakieś kolczyki, bransoletkę. Jeśli chodzi o buty to ja raczej założyłabym czarne i do tego elegancką czarną torebkę.
 
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Czerwona sukienka przyciągnie do ciebie uwagę, ale niech faktycznie będzie dopasowana, inaczej będziesz wyglądać jak worek św. Mikołaja albo postać z "Draculi" Coppoli, a nie jak seksbomba :) Niech to bedzie "mała czerwona", ale prosta w kroju, albo długa i dopasowana, z rozcięciem na boku, jeśli koniecznie chcesz powalić wszystkich na kolana... coś w stylu tej kiecki Armaniego, którą założyła swego czasu Angelina Jolie ;)

Co do biżuterii, to ja bym dobrała ją w zależności od fasonu i materiału, złota, albo czarna (do czarnych butów i kopertówki) może być też czarno - czerwona, albo a stylu glam hollywood, czyli dominujące kryształy
 

marika657

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czerwona jak najbardziej tak! Ale krój tej ze Stradivariusa mi się nie podoba. Może dlatego, że po prostu wolę krótsze i bardziej dopasowane. Wszystko jednak to kwestia gustu.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
jesli chodzi o czerwone sukienki to najlepiej wyglądają klasyczne w kroju i takie lekko przed kolano, zeby góra była bardzo spokojna. Ta sukienka jest spoko, ale sama bym szukała innej dla mnie. No ale to Tobie musi sie podobać przecież.
Czy ona nie jest czasem czerwono różowa?bo tak widze na zdjęciu że ta halka pod spodem to wpada w różowy kolor. Do czerwonych sukienek jakie lubię w tym kolorze własnie taki klasyczny krój nadaje klasę, zakładasz do niej czarne albo beżowe szpilki i już wyglądasz jak prawdziwa dama
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Czerwone sukienki są bardzo ładne, mogą fajnie wyglądać i podkreślać urodę kobiety (głównie jednak o ciemnych włosach). Trzeba jednak dobrze dobrać fason i odcień czerwieni, bo nie w każdym wygląda się korzystnie:)
 
Do góry