Włochaty

BRUDAS

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
zawalista kapela odmieniła całe moje życie polecam szczerze.
nie znam osoby która by ich teksty postawiła w negatywnym świetle.
nawet nie da się określić jakie są :cenzura:ist:)

POZDRO:)

PUNX NOT DEAD
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
No musze przyznać ze Włochaty to kawał dobrego punka!!!!!!!Texty bardzo dobre i wrecz trashowe tempo!!!!!Gorąco polecam wtajemniczonym:):)

Punk's Not Dead!!!!!!!
 

basia2b

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
NIe am to jak dobry Włochaty.. posaidam jego płyte... hmm a te teledyski... ;] siadaja na psyhe... własnie przez nich stąłam sie wege... ;] przez jakiś okres czasu
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
uwielbiam włochatego i też przyznaję,że odmienili moje życie :p zostałam poddana 'idoktrynacji',za co jestem im bardzo wdzięczna :)
cała płyta Zmowa jest genialna (teksty,teskty,teksty!) a i z pozostałych lubię kilka utwrów :)
 

martha

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z Jamajki.
ta Włochaty jest dobry zespół,bo nie komcercyjny [osobiście wolę Dezertera,ale mimo to bardzo lubię :)]
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
nie ma co. ale włochaty jest boski.dezerter tez ale włochaty lepszy^^
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Zaczelam sluchac, majac 14 lat. Fakt, wtedy oszalalam na punkcie Wlochatego :p. Teraz troche mi przeszlo, ale dalej lubie :).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja Dezertera lubię, ale Włochatego jeszcze nie słuchałem(co nie znaczy, że jego postać jest mi obca). Nadrobię ;)
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
Włochaty jest dobry, ale sto razy bardziej wole Dezertera. Dla mnie jest to nie do porównania.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
bardzo dobry zespół. Faknt na żywo często brzmią nienajlepiej, ale tekty, teledyski mają w sobie przesłanie, ducha.
 

murzyn-anarchol

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Limanowa
Włochaty to wg. mnie najlepsza polska kapela, poruszają wszystkie najważniejsze problemy świata no i ich teksty są bardzo przekonujące.
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Teksty czytałam najpierw, potem przesłuchałam kilka kawałków ale wciąż nie posiadam ich za wiele więc nie poznałam jeszcze dokładnie ich muzyki ale to co słyszałam polubiłam i mam ochotę słuchać dalej.
 

PabloMegaMetal

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wrocław
Włochaty jest dobry, ale sto razy bardziej wole Dezertera. Dla mnie jest to nie do porównania.
Nie porównujmy Dezertera z Włochatym! Oba zespoły to klasa i wyżyny polskiego punka, ale są to zespoły o innych wartościach zarówno tekstowych jak i dźwiękowych:) Włochaty to zespół stricte walczący, Dezerter to zespół bardziej wytykający przywary ludzkie. Ja cenię oczywiście jednych i drugich:p
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
moja pierwsza plyta to wlasnie byla plyta Wlochatego , no i tu zaczela sie moja przegoda z Anarchizmem :)
 
Do góry