problem z penisem , tzw. stulejka

Agammemnon

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam , mam problem z moim penisem jest to tzw stulejka , z tego co czytałem w internecie , mogę zdjąć skórkę całą aż do grzybka ale wtedy boli mnie ten grzyb jak coś dotknie . Aktualnie go zdjęłem i czekam na jakieś efekty , może tak zostanie , proszę was o pomoc , czy muszę iść do lekarza z tym czy samo sięzrobi , bo skórę mogę zdejmować bez problemu. w załączonym pliku , po lewej mój penis po prawej tak jak powinien wyglądać , teraz tak wygląda jak po prawej ale strasznie boli mnie grzyb i ta skórka to lekkim dotknieciu w górę wsuwa sie spowrotem na grzybka . PROSZĘ WAS O RADY , tylko nie mówie mi ze musze isc do lekarza :<

//Usunąłem obrazki - nie były potrzebne. Temat przeniesiony do odpowiedniego działu - Blancos.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Problem sam się nei rozwiąże, będziesz odczuwał ból i dyskomfort. Lekarz to nie jest żadna ujma czy wstyd, on takich przypadków ogląda na pęczki, uwierz mi nie jesteś jedynym a raczej jednym z wielu.

Poza tym, wprawdzie nie mam penisa, ale nie musisz mieć ciągle odsłoniętego "grzybka" jak go nazywasz. Powinieneś po prostu móc swobodnie tę skórę "ściągać" np, podczas codziennego prysznica, w celach higienicznych. O komforcie podczas stosunku nie wspomnę.
Bo jeśli odczuwasz ból podczas spoczynku, to podczas wzwodu na pewno lepiej nie będzie...

Nie wstydź się, nie unoś jakąś dziwną dumą tylko udaj się do lekarza, możesz oczywiście porozmawiać o tym z lekarzem ogólnym, ale tutaj tak czy siak potrzeby jest urolog, do którego dostaniesz ew. skierowanie od rodzinnego.
 
Do góry