potrzebny keylogger

T

tomekskc

Guest
Witam, potrzebny mi jakis prosty keylogger do sprawdzenia dziewczyny, a niestety nie mam o tym zielonego pojecia. Najlepiej taki, ktory mozna wyslac na mail, gg albo najlepiej ktory sam sie wlacza po kliknieciu na link lub cos w podobie, bo niestety nie posiadam dostepu do komputera na ktory chcialbym go wyslac. Jest ktos mi wstanie pomoc i dokladnie wytlumaczyc co i jak? Tutaj albo w prywatnej wiadomosci? Bylbym bardzo wdzieczny
 
G

geniuss

Guest
Nie warto bawić się keyloggerami - po pierwsze nie jest to legalne, jeżeli druga osoba nie wie nic o tym, że został on zainstalowany. Po drugie bardzo często będzie ci się zgłaszało oprogramowanie antywirusowe - chociaż tutaj można dodać aplikację do wyjątków. Jeżeli szukasz już jakiegoś sprawdzonego keylogger'a to polecam: darmowy keylogger.
 
D

df1990

Guest
Polecam dwa darmowe keyloggery mojego autorstwa:
- DolphinKeylogger
- SharpKeylogger

Oraz program, który pozwala połączyć keylogger np. z grą lub instalatorem jakiegoś programu:
- SimpleBinder

Pamiętaj o licencji moich programów:
Autor programu nie ponosi odpowiedzialności za użycie aplikacji niezgodnie z prawem oraz szkody jakie może ona wyrządzić. Programu używasz na własne ryzyko oraz zgadzasz się, że wytworzone przez program pliki nie opuszczą Twojego komputera.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Jest tego trochę na rynku. Wystarczy dobrze poszukać, wpisać odpowiednie frazy do wyszukiwarki itp. Ja słyszałam o spy-logerze, który monitoruje komputer wysyłając screeny, słowa napisane na klawiaturze, dźwięk na maila. Co do informacji technicznych to już musisz sobie znaleźć, ja nie znam. Podobno urządzenie nie jedną zdradę wykryło.
 
Do góry