Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Czym się kierować szukając sali na wesele ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Agneslap

Agneslap

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 09:54

Ja robię skromnę przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych. Mam dużo gości z zagranicy i wybieram Rozdroże w Warszawie, niedaleko Łazienek - będzie można się przejść od razu do parku, a nie chce robić gdzieś pod Warszawą. Rozdroże mi koleżanka poleciła, zachwycona była. Dam Wam znać jak było

• 0

#42 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 18:08

Sala na wesele i tak kosztuje sporo w to wchodzi zapewne kuchnia,kelnerki,czasami wypieki.ale szukając takiej sali należy ją zaklepać z dużym wyprzedzeniem,uzgodnić cenę z właścicielem i mieć to na piśmie. A czym się kierować? wyłącznie ceną jak i samym położeniem,metrażem lokalu itd.

• 0

#43 anjad

anjad

Nowicjusz

• Bez aktywacji
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:49

Bardzo ładna sala jest w Kocku, nazywa się  Olimpia olimpiakock.pl Brat miał tam wesele i ja byłam bardzo zadowolona  z wyboru miejsca, on i jego żona oczywiście też :) To dom weselny z prawdziwego zdarzenia, wszystko było dobrze zorganizowane, wnętrza śliczne, dobra obsługa, no po całosci po prostu fajnie, wszystko się udało.

• 0

#44 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 17:42

Polska to piękny kraj nie tylko geograficznie,ale też posiada wiele restauracji,lokali, miejsc w których śmiało można wyprawić przyjęcie weselne, z tym, że jak wspomniałam wyżej takie sprawy załatwia się rok lub dwa lata wcześniej,aby potem nagle nie wypadły niespodziewane okoliczności.

• 0

#45 Krzys_M

Krzys_M

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 18:40

Moi znajomi mieli ostatnio wesele w Janowie Podlaskim w Zamku. Bawiliśmy się wyśmienicie, sala genialna, jedzenie bardzo dobre (a mam wymagania) i obsługa na medal! Zwiedzając, mignęło mi nawet SPA więc dla pary młodej na drugi dzień od razu relaks gotowy :)

• 0

#46 wodazrodlana

wodazrodlana

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 17:50

Gdy my szukaliśmy sali to dla mnie najwazniejsze bylo aby sala była duża bo mielismy ponad 100 gości i by były pokoje na nocleg bo część gości miałam z innej części kraju i zza granicy.  Taka sale znaleźliśmy pod Lublinem w zajeździe Hetman. ładne duze pokoje, dobre jedzenie i obsluga wiec o gości nocujących nie musialam sie martwic, sala weselna pieknie przystrojona, wszystko z klasą i elegancją. To byl najpiekniejszy noc naszego życia :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 09:10

Moja znajoma robiła przyjęcie weselne w miejscowości Studzienice w pomorskim w ośrodku Kaszubski Bór. Bardzo fajne miejsce ze stadniną konną i innymi atrakcjami.
  • 0

#48 pixiet6

pixiet6

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 październik 2018 - 12:02

Szukam fajnego miejsca w okolicach Wrocławia. Kilka osób polecało mi Hotel Brochów. Nie jestem do końca przekonana co do tego miejsca. Wolałabym coś bliżej centrum. Co mi poradzicie? Szukać czegoś innego?

• 0

#49 Arczi Selwa

Arczi Selwa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 październik 2018 - 12:37

Zdecydowanie bierz ten hotel. Bardzo fajne miejsce za przyzwoitą cenę. Jest na prawdę dobrze skomunikowany z centrum. Byłem tam niedawno na weselu.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#50 Wandzia333

Wandzia333

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 październik 2018 - 14:51

Też uważam, że Hotel Brochów jest dobrym rozwiązanie. Organizowałam tam w restauracji przyjęcie komunijne i mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0