[Pytanie] Czym Forumowisko przyciąga najbardziej?

Forumowisko.pl - ankieta

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Serdecznie zachęcam do udziału w ankiecie, oraz do dzielenia się przemyśleniami.
Wyniki ankiety pomogą nam w usprawnieniu Forumowiska.
 
S

Spamerski

Guest
Zaznaczyłem, że szybkością odpowiedzi innych użytkowników. Mimo wszystko jest to sporo ludzi i można dość szybko uzyskać odpowiedź na swój temat. Zresztą Frayu pewnie pamiętasz, jak to było dawniej. Czasami zanim sprawdziłem literówki, to już miałem kilka odpowiedzi w temacie do mojego posta... Dlaczego nie przemili użytkownicy? Ano dlatego, że jak ktoś uzyska odpowiedź, to przeważnie już nie pojawia się na forum, przykładem jest dział Styl życia. Stąd mamy bardzo dużo użytkowników, ale jak do tej pory nie odbył się żaden ogólnopolski zlot - to o czymś świadczy. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma tutaj przemiłych osób, ale to już inna historia :)
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Z tą szybkością to różnie bywa, chyba zależy od działu. W niektórych rzeczywiście odpowiada się od razu, ale najczęściej widzę, że odpowiedź przychodzi po kilku dniach czy tygodniach. Zaznaczyłam, że ilością postów i tematów, chociaż bardziej chodziło mi o ilość działów (rzeczywiście jest ich dużo więcej niż na większości podobnych stron).
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Zróżnicowaniem poglądów i (przeważnie) szanowaniem cudzych argumentów
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
Wg mnie - skryptem. Wygląd forum to coś, na co nowy user, jeszcze przed rejestracją, zwraca uwagę.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Zaznaczyłam, że szybko można tutaj dostać odpowiedź na pytanie, jednak tylko dlatego, że nie ma możliwości zaznaczenia więcej niż jednej odpowiedzi :crazy: Bo tak naprawdę na Forumowisko składa się masa rzeczy- niektórych może przyciągnąć design, innych to, że jest tu masa postów i tematów a jeszcze kolejni zwrócą uwagę na atmosferę, która również jest super :)


Gdybym mogła- zaznaczyłabym połowę opcji podanych w ankiecie :crazy:
 
M

MacaN

Guest
atmosfera, tylko to mnie tu trzyma a przyciągnęła strefa11 ;)

Nie widzę ankiety... hmmm...
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Chciałabym zagłosować, ale nie ma odpowiedzi do ankiety :D

W działach, w których bywam lubię grono osób, z którymi mi się dobrze pisze :)
Teraz doszedł chat i szybkość działania.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
W oczekiwaniu na ankietę....

1. Rozmowami na poziomie.
2. Humorem i zabawą.
3. Dobrą argumentacją rozmówców, nawet takich, z którymi się nie zgadzam.
4. Reagowaniem na prośby użytkowników - jak coś nie tak, to wiem, że wysłuchają, rozpatrzą.
5. Fajnymi tematami i ich różnorodnością.
6. Jestem wzrokowcem. lubię porządek i przejrzystość - tutaj to jest.
7. Kolorem skórki :p
 

Incubus3

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
60
Punkty reakcji
10
Miasto
Toruń
Przyciągnął mnie rozmiar forum, bo jak wiadomo, fajnie jest mieć gdzie się wypowiadać. Tutaj są tysiące tematów i zapewne to jest jeden z głównych powodów rejestracji nowych użytkowników. Poza tym świetny skrypt, ekipa moderacyjna na poziomie, mili ludzie(o czym przekonałem się pierwszego dnia na Czacie - dzięki!) i fajna atmosfera.
 

Monarchy

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
15
Punkty reakcji
1
Dużą ilością wątków i zielonym stylem (teraz jest niebieski ;/)
 
Do góry