Czym jeździcie? Gdzie kupić autko?

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Jak w temacie, pytanie kieruje przede wszystkim do kobiecego grona;), drogie panie jakim autkiem sprawnie poruszacie się po zatłoczonych ulicach miasta? Planuje kupno i szukam opinii, komentarzy głownie w temacie Hyundaia. Zastawiam się nad marką, ale nie wiem czy to dobry pomysł;). Proszę o wasze wypowiedzi
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
godny polecenia jest i20, byłam na jedzie probnej salonie w Pruszkowie, bardzo miło mnie potraktowano. Od wejścia do salonu zostałem przywita uśmiechem. Stresowałam się bardzo zakupem i jazdą próbną, ale nie było powodów. Moje doświadczenia są jak najlepsze gdy poprosiłam o chwilkę na rozejrzenie się, nie czułem presji ani wiszenia sprzedawcy, jak już nabrałam pewnosci o co chce zapytać i co mnie interesuje, dostałam rzeczowe odpowiedzi. Potem już poszło. Jazda autem, czysta przyjemnosc, czułam się rewelacyjnie. Jesli chodzi o samo autko to powiem tyle: z dobra przyczepnością, plynnie skręca, posłuszne i całkiem zrywne. Po namyśle wróciłam z bratem, pokazałam mu interesujący mnie model no i zdecydowałam się, niedługo stanę się właścicielką błękitnej strzały- oczywsicie z pomoca finansowa rodziców, ale zawsze ;)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Toyota auris, bardzo duze auto wewnatrz mimo iz wydaje sie dosc male, kupile glownie dla zony, ale sam rowniez lubie nim pomykac, silnik 1,6 calkowicie wystarczajacy, choc wczesniej mielismy Merca kompresora, jasne ze nie wyscigowka ale jest juz czym jechac. Spalanie rzedu ok, 7,8l przy normalnej jezdzie, dla mnie oki, Merc palil czasem i 14l... wygodne, oswietlenie w nocy dobre mimo ze nie xenon, ogolnie podoba mi sie i nie jest specjanie drogie. Polecam.
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
godny polecenia jest i20, byłam na jedzie probnej salonie w Pruszkowie,
Ja też odwiedziłam ich, ale to było już kawał czasu temu, wspominam równie sympatycznie. Co do zakupu nie zdecydowałam się ale pamiętam, że auto było super, choć drogie, po czasie jednak odkupiłam od znajomego mazdę. Toyota też dobre autko ;)
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Szukałam jakiś info o salonie Michalskiego i trafiłam na ten wątek, widzę ze zgarnia pozytywne opinie. Szukam jakiegoś małego autka, które mało pali i będzie dobre do jazdy po mieście, wiadomo, stanie w korkach, wąskie miejsca do parkowania – a takie małe autko wszędzie się zmieści :) Po przeczytaniu Waszych opinii chyba namówię jutro męża żeby podjechać do Pruszkowa i obejrzeć co tam mają :)
 
Do góry