co myślicie o tym aby facet zaplanował całe wesele?

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Dziś oglądałam bardzo interesujący program " nie mów nic pannie młodej " gdzie mężczyzna użądzą sam całe wesele tzn odpowiedzialny jest za sale , suknie , pojazd , dodatki i inne rzeczy organizacyjne . Panna Młoda w tym wypadku musi zaufac swojemu przyszłemu męzowi ,oczywiście nic nie wie na temat tego co on wybierze i jakie podejmie decyzje
dowie się dopiero w dniu tego wymarzonego dnia.

A czy wy drogie panie myślicie na ten temat , czy zaufałybyście swojemu partnerowi w takiej sprawie?
Wy panowie również możecie się wypowiadac na ten temat .
Ja osobiście uważam , że takie sprawy powinny byc przedyskutowane miedzy dwiema stronami iwybrac jakiś kompromis
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ja bym się chyba nie odważyła... Już widzę tą sukienkę, w jakiej chętnie widział by mnie mąż. Sama na pewno bym takiej nie wybrała :) Na szczęście mamy to już za sobą :)
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Całkowicie to bym się napewnonie odważyłą i myśle , że mało kto by się odważył.bo jest to ważny dzień dla oby stron nie tylko dla pannymłodej .
wiec każdy chce miec prawo jakośzadecydowac co bedzie i jak :)
myśłe , że w sprawie alkocholu , muzyki , czy jedzenia byłabymwstanie zaufac swojemu przyszłemu męzowi ale co do dodatkówczy ozdób myśłe , że nie ma on o tym za dużo pojecia i mogło by wyjsc róznie :)
Katja a jak wyglądało u cb ? podzieliliscie się obowiązkami czy raczej ty wszystko przejełąś ?
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
W teorii bym się odważyła, w praktyce wiem, że organizacja wesela to dla faceta katorga i nigdy bym swojego na takie coś nie skazała ;)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Zajęliśmy się organizacją razem, choć były takie rzeczy, które były na mojej głowie np. zaproszenia :)

Organizacja ślubu i wesela to spore przedsięwzięcie. Masa spraw, dużo telefonów, sporo jeżdżenia, ustalania... Mimo że zaczęliśmy już 2 lata przed ślubem (sala, zespół) to i tak na koniec było tego tyle, że powiedziałam sobie, że już drugi raz nie wyjdę za mąż, tyle przy tym zachodu :p
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
No rozumiem m widac ,ze sporo tego skoro 2 lata to też mało.
Jest w tym wszystkim wiele załatwiania , latania szykowania i wiele spraw zostaje na ostatnią chwile.
ja mam jeszcze to przed sobą , ale myśle ze nawet jeśli jest tego dużo i ze czasami cieżko jest coś załatwic i ze może nie wyjsc jak chcemy to i tak uważam , że potem jest fajnie patrzec jak to wyszło ze jednak wszystko się udało i jest ok :)
no w końcu tojest wyjątkowy dzień dla kobiety :)

-ślub to wyjątkowy czas dla kobiety..
- Dlaczego?
- Bo tylko w tym dniu wstaje i wie w co się ubrac :)

a wy ślub cywilny czy raczej kościelny ??
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
my konkordatowy :D

Niektóre rzeczy jak sala czy zespół trzeba załatwiać ze sporym wyprzedzeniem, a i tak sporo zostaje na ostatnią chwilę... Wszystko trzeba ustalić, dograć. Ja miałam 2 m-ce przed ślubem obronę, a tu trzeba było zaproszenia rozwieźć i zająć się sprawami organizacyjnymi. Na szczęście obroniłam się na 5 a wesele też było bardzo udane, jeszcze jakiś czas po nim gości trzymał weselny klimat ;)
 

lajlab

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wszystko pięknie fajnie ale faceci nie mają talentu do organizacji:p Ja jakbym był kobietą to facetowi bym takiego czegoś nie powierzył :p
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Na takie rozwiązanie bym się nie zgodziła bo niekoniecznie to co podoba się mi, podoba się też jemu i na odwrót.
 

Dralphia

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pomysł ciekawy;D ciekawe co by z tego wyszło;D wydaje mi się, że jedna faceci nie mają zmysłu organizacyjnego, żeby to ogrnąć;)
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Już widzę to wesele gdzie motywem przewodnim są Gwiezdne Wojny i każdy z gości dostaje info za kogo ma być przebrany :D
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
dbx napisał:
Już widzę to wesele gdzie motywem przewodnim są Gwiezdne Wojny i każdy z gości dostaje info za kogo ma być przebrany
Łooo... Mocne. Gdzie Wy takich kolesi znajdujecie? Toż to jakaś ofiara losu a nie facet.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
greggxx napisał:
Już widzę to wesele gdzie motywem przewodnim są Gwiezdne Wojny i każdy z gości dostaje info za kogo ma być przebrany
Łooo... Mocne. Gdzie Wy takich kolesi znajdujecie? Toż to jakaś ofiara losu a nie facet.
Bez przesady ;) ... tzn. ja bym aż tak skrajnego wesela nie zrobił ale na pewno nie szedł bym w standard bo to po prostu nudne ... W Polsce jednak takie wesele mogło by nie przejść bo "co powie babcia" ;)
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Raczej nie powierzyłabym facetowi organizacji wesela, nie chodzi o gust, jednak o to, że mogłoby nie być wszystko dopięte na ostatni guzik.
 

Teresska

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Oglądałam ten program chyba z dwa razy i masakra. Chyba nie chciałabym, żeby facet organizował ślub, żaden z tych co widziałam nie podobał mi się :p
 

Jolka Fasolka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
w życiu bym się na to nie zgodziła, bo mój ślub musi być idealny, a zeby taki był, sama musze wszystko zaplanować.
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Zależy jakie między kim są układy. U mnie by tak na pewno nie było.
 
Do góry