buddyzm

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Troche sie interesuje buddyzmem i z tego co wiem to buddyści nie traktują tego jako wiary ale bardziej sposób na życie. Mają swoje zasady itd. Myśle, ze przejście na zasady życia buddystów byloby bardzo ciekawym przeżyciem jednak cieżko byłoby (przynajmniej mi) wytrzymać :/ ...... Chciałabym pojechac do klasztoru buddystów, jak ktoś sie wybiera to może mnie zabrać ze soba :] (4392437) :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Buddyzm to wcale nie jest zla religi ma w sobie to cos co interesuje ludzi i ich przyciaga.
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
doładnie, to jest coś ciekawego , ma ktoś jakieś informacje na ten temat ??
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
ja chyba mam cos o tym w Zyciu swiata ale bede musial sprawdzic! :D

[ Dodano: 7 Maj 05, 12:11 ]
Jak znajde jakie strony to przesle adresy!!!
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
jak skończe robić swoją stronke to ci podam adres... :rotfl:
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
ok ale to troszka potrwa bo ja niezbyt dobrze radze sobie z jezykiem html :rotfl:
 
F

faithless

Guest
Szkoda ze nie napisałeś czegoś więcej po za słowami „CO SĄDZICIE O TEJ WIERZE” Chciałbym powiedzieć coś więcej niż tylko tyle ze nie znam jej. Ale bardzo chętnie poczytam jeśli napiszesz coś więcej :)
Pozdrawiam:)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

[ Dodano: 21 Maj 05, 22:45 ]
Szkoda ze nie napisałeś czegoś więcej po za słowami „CO SĄDZICIE O TEJ WIERZE” Chciałbym powiedzieć coś więcej niż tylko tyle ze nie znam jej. Ale bardzo chętnie poczytam jeśli napiszesz coś więcej :)
Pozdrawiam:)
:) :)
 

odstraszacz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Komarlandia
Pewnie gdyby kazdy z nas urodził się w innej lokalizacji ziemi, byłby innego wyznania, a że made in Poland to jest jak jest :)
 
F

faithless

Guest
odstraszacz napisał:
Pewnie gdyby kazdy z nas urodził się w innej lokalizacji ziemi, byłby innego wyznania, a że made in Poland to jest jak jest
To znaczy jakiej wiary są Polacy ?
Bo moia ciocia Polka jest wyznania praowosłąwnego :)
 

spioh

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
442
Punkty reakcji
0
Tom napisał:
Bo jestesmy niepraktykujacy :rotfl: :rotfl:
nie mozna byc katolikiem (chrzescijaninem) wierzacym a nie praktykujacym. chyba ze masz na mysli formarna przynaleznosc do wierzacych a brak wiary w sercu co przeklada sie na brak dzialania (praktykowania)....
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Jezeli spytasz sie ludzi to beda ci tak mowic ze sa chrzescijanami ale niepraktykujacymi
 

spioh

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
442
Punkty reakcji
0
gadac sobie moga duzo roznych rzeczy, ale to nie znaczy ze jest w tym jakis sens... nie mozna byc "osobnym" chrzescijaninem. byc chrzescijaninem to wypelniac nauki Chrystusa, a Ten powoluje ludzi do wspolnoty wierzacych, a nie do bycia sobie wyznawca "na wlasna reke". w costam se moga wierzyc, ale to juz nie bedzie to, to juz nie bedzie chrzescijanstwo.
 
Do góry