Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Sale weselne - Przemyśl i okolice

wesele wapowce przemyśl hotel sala

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_aleksandra.p_*

Guest_aleksandra.p_*
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 09:45

Witam Was :)
Piszę do Was z zapytaniem - jakie polecacie sale weselne w Przemyślu i okolicach? Słyszeliśmy o paru miejscach opinie, ale nic konkretnego jeszcze nie mamy na oku, więc liczymy na Waszą pomoc.
Bardziej nas chyba interesują okolice miasta niż jego centrum - myślimy o Dworze Wapowce ( ktoś coś słyszał?) albo o czymś podobnym - na uboczu, w pięknej okolicy, w ciszy i spokoju :)
Proszę od razu o opinię na temat jedzenia, sali, muzyki i ogólnie organizacji :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Kana77

Kana77

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 10:31

Sama zastanawiam się nad wyborem sali, dlatego właśnie tu jestem. O Dworze Wapwoce wypowiadala się Kaśka ( http://www.forumowis...ce#entry3097629)
Słyszałam różne opinie na ich temat, osobiście nocowałam u nich 2 raz i było całkiem fajnie. Dla mnie najwięszym atutem jest piękna okolica. Jak ktoś zna więcej podobnych domów weselnych w okolocach Przemysla to niech daje znac!
  • 0

#3 Guest_zbysh9_*

Guest_zbysh9_*
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 00:19

Siema, ciezko na to patrzec jak to kilka alt temu wszyscy wyprawiali swoje dzieci w remizach, mialo t swoj urok, polecam odwiedzic darmowe ogloszenia w celach informacyjnych, naprawde wiele ciekawych lokali mozna znalezc, osobiscie polecalbym senatora w Swliczy lecz to zbedny wydatek

• 0

#4 KruG

KruG

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 16:05

Polonez w podprzemyskich tuczempach
  • 0

#5 jotka1

jotka1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 15:46

W przypadku, gdy się na nic nie zdecydujesz, warto skorzystać z serwisów http://www.favore.pl...lat=0.0&lon=0.0  Tam jest najwięcej propozycji ;)

Użytkownik jotka1 edytował ten post 18 marzec 2013 - 15:50

• 0

#6 Guest_szyszana_*

Guest_szyszana_*
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 11:03

Odsyłam tutaj - http://domy-weselne.com.pl/

Generalnie starajcie się szukać propozycji odpowiednich pod wasz budżet. Może macie kogoś z polecenia? Może byliście na jakiejś sali weselnej, która wam się spodobała? Zdecydowanie właśnie od tego zaczynajcie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 monika9093

monika9093

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 10:44

Może na zamku w Krasiczynie

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 152 postów

Napisano 16 maj 2017 - 18:04

To może spróbujecie coś znaleźć z pomocą ogłoszeń zamieszczonych na tej stronie: sprzedajemy.pl. Znajdziecie tu sporo ofert firm lub osób prywatnych, które oferują swoje usługi w zakresie organizowania ślubów, przyjęć i wesel w całkiem rozsądnych cenach. Myślę, że warto to rozważyć i sprawdzić różne możliwości.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 16 maj 2017 - 20:36

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, wapowce, przemyśl, hotel, sala

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0