Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

W jakich konkursach chętnie bierzecie udział?

internet facebook konkurs nagroda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 pola1983

pola1983

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 13:20

Witam,
właśnie będę ruszała z portalem randkowym i chcę na rozkręcenie zorganizować fajny konkurs. Chciałabym znać Waszą opinię na ten temat. Najlepiej żeby był związany tematycznie z działalnością - portal randkowy ale wszystkie pomysły i sugestie będą dla mnie bardzo pomocne.
Pozdrawiam :)
  • 0

#2 lapko

lapko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 13:54

To zależy czy Twój portal będzie w pełni płatny czy raczej darmowy, czy będzie możliwość kupienia tak zwanego konta premium. Jeśli tak to osoba, która wygra może otrzymać np. 4 miesiące (okres już zależy od Ciebie) konta za darmo :)
  • 0

#3 pola1983

pola1983

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 10:34

Portal będzie posiadał zarówno konto bezpłatne jak i płatne. I dziękuje za pomysł LAPKO bo wydaje się być całkiem niezły :)
  • 0

#4 Bezowa

Bezowa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 28 listopad 2012 - 13:50

Wolę szybkie i proste konkursy, np. odpowiedz na pytanie, zrób zdjęcie, ułuż układankę. Nie lubię konkursów gdzie trzeba się rozpisywać i poświęcać na nie za dużo czasu.
  • 0

#5 WierAnna

WierAnna

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 11:01

Tez sugerowałbym szybko i prosto, im bardziej dostępny tym więcej bedziesz miec zainteresowanych
  • 0

#6 kasaartura

kasaartura

Laserowa depilacja

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 16:45

Tez sugerowałbym szybko i prosto, im bardziej dostępny tym więcej bedziesz miec zainteresowanych

Racja, prostota to motto wielu ludzi.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 pola1983

pola1983

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 10:08

Ok to juz mam wiele wskazówek. Zadanie proste i szybkie do wykonania. A czy np. bardziej widzielibyście się w konkursie graficznym - dodawanie zdjęć na dany temat waszego autorstwa czy konkursie tekstowym - wymyśl hasło reklamowe, slogan do danej marki, produktu?
  • 0

#8 midsummer

midsummer

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 11:45

Ja też wole generalnie szybkie i łatwe konkursy, ale zdarza się, że biorę udział i w bardziej zaawansowanych, kiedy np. trzeba coś napisać i temat mi akurat przypasuje.
  • 0

#9 rozsypany

rozsypany

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 16:53

zależy jakie chcesz nagrody dawać za udział w konkursach. Te bardziej wartościowe nagrody dobrze by było jeśli wymagałyby większego zaangażowania niż zapisanie się na portal, dobrze jeśli np. pomoże to w dalszych działaniach promocyjnych strony. Zanim jakiś zrobisz zapoznaj sie ze zmianami w prawie jakie teraz obowiązują jeśli chodzi o konkursy.
  • 0

#10 BandaiWanda

BandaiWanda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 09:22

Ja najbradziej lubię, takie, gdzie  trzeba wykazać się odrobiną fantazji, coś napisać, wymyślić hasło reklamowe ect.

• 0

#11 Blissful

Blissful

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1689 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 11:35

A ja uważam, że dobrym pomysłem było by też stworzenie fanpejdża na FB i zrobienie prostego konkursu, polubienia zdjęcia i udostępnienia strony jako warunek no i jakieś ciekawe nagrody nie tylko dla chcących korzystać z portalu.

A taki konkurs po to, aby rozreklamować sam portal ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 huszka

huszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 24 wrzesień 2016 - 18:03

A ja uważam, że dobrym pomysłem było by też stworzenie fanpejdża na FB i zrobienie prostego konkursu, polubienia zdjęcia i udostępnienia strony jako warunek no i jakieś ciekawe nagrody nie tylko dla chcących korzystać z portalu.

A taki konkurs po to, aby rozreklamować sam portal ;)

Według mnie to najlepsza opcja. Sama biorę udział w takich konkursach na facebooku- obecnie chociażby z Ecolines. Konkurs banalnie prosty- podeślij ciekawą fotkę z wakacji, a jeśli wygrasz- zabieramy cię do Wilna ;) Uwielbiam podróże, a do Wilna chetnie wracam, wiec trzymajcie kciuki ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#13 nierannyptaszek

nierannyptaszek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 13 październik 2016 - 20:53

Udział biorę w różnych, teraz na przykład wziąłem udział w konkursie gdzie do wygrania są żarówki Osram.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, facebook, konkurs, nagroda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0