Lg lm620s/lm615s/ls570s/lw4500

camertasis

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak w temacie (dodatm tylko iż kompletnie się nie znam na telewizorach) poszukuję sprawdzonego TV. Do wyboru mam 4 modele

1. LG 42LM620S
2. LG 42LM615S
3. LG 42LS570S
4. LG 42LW4500

W sieci znalazłem kilka opinii co do pierwszego tak więc co nieco już wiem, o drugim było troszkę mniej materiału, co do trzeciego - nie znalazłem nic konkretnego i rzeczowego. Jeśli chodzi o pozycję nr 4 - jest to sprawdzony telewizor używany przez mojego brata i w sumie najbardziej mi odpowiada z nich wszystkich. Proszę wszystkich którzy wiedzą co nieco o tych sprzętach o krótką i konkretna odpowiedź/opinię. Dodam iż w przyszłości planuję kupno ps4 i nie chciałbym wtedy zmieniać sprzętu, lepiej kupić raz a dobrze co nie? Z góry przepraszam za głupie pytania i nie linczujcie mnie - to mój pierwszy post tutaj.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
myślę, że ostatni model to dobry wybór, tym bardziej, że jak sam mówisz twój brat używa i jest sprawdzony. Do ps4 będzie w sam raz, do tego masz 3D i konwersję 2D na 3D, wejścia hdmi, 7 par okularów.
 

Maxio99

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Konwersja dobra sprawa - sam używam i sprawuje się bez zarzutów. Jeden przycisk okulary na głowę i gotowe ;) Sam wybrałbym LG 42LM620S ze względu na obsługę Wi-Fi, wyżej wymienioną konwersję do 3D no i za możliwość odtwarzania filmów z USB.
 
Do góry